dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 547 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 547 ogłoszeń

17 000 zł175 m² 97,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Nowoczesny apartament z kominkiem | Stary Wilanów | taras 25 m | winda do mieszkania | 2 miejsca w garażu Wyjątkowy apartament położony w kameralnym, wysokiej klasy budynku na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł100 m² 180 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Penthouse z widokiem na Narodowy | wysoki standard | taras 47 m2 Nowoczesny apartament na najwyższym piętrze z widokiem na Powiśle. Penthouse został zaprojektowany zgodnie z projektem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

14 000 zł216 m² 64,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Prezentujemy do wynajęcia bliźniak urządzony w nowoczesnym stylu, zlokalizowany na zamkniętym osiedlu, w zielonej części Wilanowa. Dom o powierzchni 216 m2 jest w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł70 m² 171,43 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

2 sypialnie | 70m2 | premium | Port Praski Ekskluzywny i nowoczesny apartament w samym centrum Portu Praskiego. Te wyjątkowe mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

14 500 zł300 m² 48,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Komfortowy segment 300 m | 3 sypialnie | prywatny ogród | kameralne osiedle | Zawady Przestronny, bardzo jasny dom w zabudowie szeregowej położony na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

21 000 zł260 m² 80,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:420 m²

Jasny, przestronny dom jednorodzinny w wysokim standardzie | Mokotów Al. Wilanowska | chronione osiedle | ogród i tarasy | garaż na 2 auta Nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni 260.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł205 m² 78,05 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Przestronny apartament w standardzie premium | duży taras | okolice Pałacu w Wilanowie | kameralny budynek | 4 sypialnie | 2 łazienki Apartament bez mebli - Do wynajęcia również na cele.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości- pobieramy jednorazową prowizję Bielany -ul. Pruszyńskiego około 150m od stacji metra Słodowiec w pobliżu: trasa S8, przedszkole, przystanek tramwajowy, awf.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł40,50 m² 91,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości- pobieramy prowizję Sopot - ul. Andersa, budynek z 1962 roku, nadbudowa powyżej 3 piętra, na którym znajduje się lokal została oddana do użytku w 2025 Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł42 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne nowe w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m , zaprojektowane z myślą o komforcie i funkcjonalności. Jasne wnętrza, duże panoramiczne okna.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł62 m² 69,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe, przestronne mieszkanie położone w urokliwej przedwojennej kamienicy na Starych Bielanach. Lokal ma 62 m i wyróżnia się dużą ilością światła, wysokimi sufitami.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł40,12 m² 87,24 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości- pobieramy prowizję Warszawa, ochota -kawalerka 40m z dużą widną kuchnią na ul. Białobrzeskiej Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze - pokój z wyjściem na wąski.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł25 m² 56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka po remoncie z balkonem - Koziny | blisko Manufaktury Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 25 m , położona w Łodzi - dzielnica Koziny, na 3. piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowoczesny, trzy pokojowy apartament zlokalizowany w Łodzi na ul. Mickiewicza 4 na nowoczesnym, ogrodzonym osiedlu na przeciwko Parku. Zalety nieruchomości: - apartament dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł70 m² 41,43 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł41,08 m² 92,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości - pobieramy prowizję Warszawa Bielany ul. J.Conrada Mieszkanie w budynku z 2016 na 7 piętrze o powierzchni 41,08 m2 salon z aneksem kuchennym 20,03- wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

54 zł/m²40 m² 2 160 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu nowoczesnego lokalu użytkowego, zlokalizowanego w gminie Czerwionka-Leszczyny , w dzielnicy Dębieńsko przy ul. Odrodzenia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł44,90 m² 55,68 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulny, 2-pokojowy apartament o bardzo dobrym standardzie zlokalizowany nad rzeką Łyną, w malowniczym parku w bliskości zabytkowej starówki olsztyńskiej. Idealny dla singla, bądź.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł53 m² 69,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament 3-pokojowy w samym sercu Gdańska Rajska / Śródmieście Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni ponad 53 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie położone na Karolewie, w jego centralnej części (róg Wróblewskiego i Bratysławskiej) Świetna komunikacja z centrum miasta (przystanki tramwajowe i autobusowe rzut.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł42 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta biura nieruchomości- pobieramy prowizję Bielany- ul. Makuszyńskiego- w pobliżu metro Słodowiec Mieszkanie 42 m2- położone na 2 piętrze w budynku bez windy pokoje niezależne, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł31 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości - pobieramy prowizję ( 1300 zł jednorazowo) Mieszkanie jednopokojowe 31 m 2 położone w budynku z 2021 roku Poznań- winogrady- ulica Wilczak 16 Kuchnia - osobna.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do najmu przytulne studio, na pierwszym piętrze oficyny, pięknej i dobrze utrzymanej kamienicy przy ul. Studenckiej w Krakowie. Jednopokojowy apartament z antresolą.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł30 m² 140 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w jednym z najbardziej prestiżowych i tętniących życiem miejsc w Warszawie. To kompaktowe, świetnie zaprojektowane studio w Browarach Warszawskich łączy wygodę,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł38,49 m² 64,95 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w najlepszej części Jeżyc przy ulicy Kościelnej 17! 2-pok. mieszkanie czeka na nowego najemcę. Bardzo atrakcyjne warunki najmu! 2-pokojowe mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł45 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bądź pierwszym najemcą po generalnym remoncie! Oferujemy do wynajęcia całkowicie wyremontowane trzy pokojowe mieszkanie znajdujące się na wysokim parterze w 4 piętrowym budynku przy ulicy Wiartel.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł37 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez kaucji 2-pokojowe mieszkanie | os. Piastowskie | bez pośredników | balkon | spokojna okolica Do wynajęcia funkcjonalne, umeblowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,1 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł56,65 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia odświeżone, wysokie (ponad 3 metry) i przestronne mieszkanie w zabytkowej kamienicy na zielonym Powiślu. Idealne dla singla, pary lub pary z dzieckiem. O mieszkaniu (56.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł78 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzy pokoje z tarasem! Idealne dla pary, dla osób pracujących zdalnie, dla rodziny z dzieckiem w wieku szkolnym. Zapraszamy do zapoznania się z niezwykłą ofertą komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł44,79 m² 40,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie W centrum grójca | balkon | piwnica | po remoncie Do wynajęcia komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,79 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

5 300 zł59 m² 89,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dla osób bez zwierząt oraz bez dzieci. Do wynajęcia bardzo ładny, jasny dwupokojowy apartament wykończony w wysokim standardzie i usytuowany na drugim piętrze (z trzech).

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł33,90 m² 69,32 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasna i cicha kawalerka zlokalizowana na 9 piętrze budynku na Ochocie przy ul. Sierpińskiego. Mieszkanie o pow. 33,90 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł74 m² 60,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem słoneczne, klimatyczne mieszkanie usytuowane na 1 piętrze 4 piętrowego budynku z lat trzydziestych na Żoliborzu. Mieszkanie o pow. 74 m2 składa się z dwóch przestronnych,.

Szczegóły ogłoszenia

75,56 zł/m²90 m² 6 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Super lokalizacja rezydencja pod orłem! Nowoczesny lokal o powierzchni 90 m2 położony na 6 piętrze w budynku 12 piętrowym z 2009 roku. Lokal posiada dwa gabinety, przestrzeń open space.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł210 m² 38,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Wygodny i funkcjonalny dom w centrum Komorowa, w cichej okolicy. Rok budowy 2000, powierzchnie 210 m2, powierzchnia działki 1350m2 W pełni umeblowany i wyposażony, wszystkie media,.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł50 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rzadkość na Powiślu apartament z ogródkiem i garażem | patria Do wynajęcia wyjątkowy, 2-pokojowy apartament o powierzchni 50 m , położony w prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł191 m² 46,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:595 m²

Na wynajem nowoczesny budynek biurowo-produkcyjny zlokalizowany na działce o powierzchni 595 m2 przy ul. Składowej w Przeźmierowie (gm. Tarnowo Podgórne). Budynek z ekspozycją od strony.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł303 m² 14,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:841 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł38 m² 51,32 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Katowice - 2 pokoje do wynajęcia - tylko U nas! * Powierzchnia: 38 m * Lokalizacja: osiedle Dębowe tarasy Do wynajęcia w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie 2 pokojowe gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł12 m²

 

Piętro:3/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 500 zł

Bez prowizji. Bez ograniczeń wieku i narodowości. Dwa jednoosobowe pokoje w dużym i wygodnym mieszkaniu przy ul. Hiszpańskiej 29. cześci wspólne: -osobna kuchnia -łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł210 m² 23,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:970 m²

Hala 210 m do wynajęcia na magazyn lub warsztat + możliwe kwatery pracownicze | Nadarzyn Do wynajęcia funkcjonalna hala o powierzchni ok. 210 m , zlokalizowana w spokojnej części.