Nieruchomości

238 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

875 000 zł133,10 m² 6 574 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:265 m²

Ogłoszenie na wyłączność, tylko w naszym biurze. Bez pcc, bez prowizji. Na sprzedaż dom, skrajny segment, księginice k. Domasławia, za Bielanami Wrocławskimi. Położenie 7 km do granic.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł800 m² 187,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Krystian stańczyk Agent prowadzący   Działka "b" 4123/17 Oferujemy na sprzedaż 5 działek budowlanych zlokalizowanych w miejscowości Wieprz, w spokojnej i bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł9 500 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna oferta działki rolnej położonej w miejscowości Dolsko, pośród malowniczych lasów i jezior.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł34 708,30 m² 31,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka (przeznaczenie/status: usługowo-produkcyjna, z częścią terenów zieleni naturalnej i drogową) położona w Starym Czarnowie, w otoczeniu zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł6 500 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 6500 m2, zlokalizowana w Boleminie - gmina Deszczno. Jeden z boków o długości ok. 94 m przylega do drogi krajowej nr 22, drugi o długości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

549 000 zł88 m² 6 238,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:158 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wyjątkowego osiedla "brzozowy Zakątek" w miejscowości Brzoza pod Bydgoszczą - miejsca, które łączy nowoczesność, komfort i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł240 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:940 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom z najwyższym certyfikatem energetycznym wyjątkowo niski koszt utrzymania. Wyjątkowy dom o powierzchni 240 m , położony na urokliwej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²140 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie lokalu:biurowe

 

Liczba pomieszczeń:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal w Centrum Częstochowy okolice Pacu Daszyńskiego pow. 140m2 na II piętrze kamienicy z widokiem na Plac Daszyńskiego. Lokal składa się z dużej sali.

Szczegóły ogłoszenia

23,50 €/m²630 m² 14 805 €

 

Przeznaczenie lokalu:biurowe

 

Liczba pomieszczeń:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja: warszawa, ochota, al. Jerozolimskie Lokalizacja zapewnia dogodne połączenie z resztą miasta dzięki świetnemu dostępowi do komunikacji miejskiej. Wspaniałe widoki z okna.

Szczegóły ogłoszenia

58 584 zł39 101 m² 1,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu terenu, nieruchomości gruntowej w miejscowości Radwanice. Działka nr 695/1, obręb Radwanice, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 050 m² 161,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy działkę o powierzchni około 10,5 ara, położona w malowniczym zielonym miejscu blisko miejscowości Cianowice, w okolicy jest luźna zabudowa jednorodzinna i zagrodowa.

Szczegóły ogłoszenia

982 300 zł8 930 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa działka w Wiśle Osiedle Bobrów Jeśli marzysz o miejscu pełnym spokoju i natury ta oferta jest dla Ciebie. Prezentujemy przepiękną działkę położoną.

Szczegóły ogłoszenia

59 300 zł801 m² 74,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kompleks działek budowlanych położonych nad pięknym jeziorem dołgie. Kupujący nie płaci 2% pcc. Cena zawiera podatek vat. Działki budowlane położone w miejscowości Dołgie, ok. 18 km od.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł43,40 m² 13 709,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w nowym budynku z 2024 roku przy ulicy Artyleryjskiej w Kołobrzegu. Główne atuty nieruchomości nowe budownictwo 2024 rok duży balkon ponad 12.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Drbroker Nieruchomości prezentuje na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o pow. 45 m2 w Białymstoku, przy ul. Transportowej 2D w kompleksie Ultra Sonata. Lokal mieści się na 4 piętrze 8.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Łady

Łady,mazowieckie

46,67 zł/m²150 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie lokalu:biurowe

 

Liczba pomieszczeń:6

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 150 m2 w pobliżu Warszawy, w dobrym punkcie komunikacyjnym, w bliskiej odległości od Janek, lotniska, pomiędzy S7, s2 i S8. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł285 m² 43,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nieruchomość zlokalizowana w Gryficach (miasto powiatowe w odległości 100 km od Szczecina, 100 km od Koszalina, 25 km do morza). Miejsce idealne pod hurtownię, magazyn z biurem, punkt.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł45 m² 5 755,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Słoneczne mieszkanie o pow. 44,80m2 usytuowane na IV piętrze w bloku 4-pietrowym przy ul. Budowalnych w Gnieźnie. Lokal składa się z pokoju dziennego z balkonem, 2 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

2 702 500 zł11 900 m² 227 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka: 1,19 ha w jednym kawałku - idealna pod inwestycję lub budowę domu! Oferujemy atrakcyjną działkę, położoną w pobliżu malowniczego zalewu To wyjątkowe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 242 500 zł83,40 m² 14 898,08 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Przestrzeń, która rośnie razem z Twoimi potrzebami. Szukasz mieszkania, które połączy nowoczesny design, funkcjonalny układ i doskonałą lokalizację? To mieszkanie to propozycja skrojona.

Szczegóły ogłoszenia

23,44 zł/m²64 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie lokalu:handlowo-usługowe

 

Liczba pomieszczeń:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni ok. 65 m , idealny pod różnego rodzaju działalność usługową, biurową lub magazynową. Opis lokalu: powierzchnia: ok. 65 m przestrzeń typu open.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł7 191 m² 109,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedania rezydencjonalna działka położona w Niedźwiedziu granicząca bezpośrednio ze ścianą lasu. Nieruchomość w studium uwarunkowań zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Likiec

Likiec,kujawsko-pomorskie

669 300 zł29 100 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o pow. 2,91 ha (29100 m2) w miejscowości Likiec w sąsiedztwie lasu, jeziora Łąkie oraz plaży w miejscowości Wólka w cichej i przepięknej okolicy Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł74,39 m² 8 468,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom W cenie mieszkania - nowa inwestycja przy ul. Beskidzkiej! Szukasz miejsca, które łączy komfort mieszkania z prywatnością i przestrzenią domu? Nasza najnowsza inwestycja przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

547 000 zł45,61 m² 11 992,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Ofertę sprzedaży stanowi kompletnie umeblowany i wyposażony lokal mieszkalny zlokalizowany w nowym budynku wielorodzinnym z 2023 roku, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

836 834 zł66,68 m² 12 550 zł/m²

 

Piętro:7/27

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja global apartaments! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

652 131 zł80,51 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Bardzo komfortowe mieszkanie w wygodnej lokalizacji, idealne dla rodziny! Mieszkanie posiada duży salon z aneksem kuchennym oraz balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł64,60 m² 30,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nie pobieramy prowizji od najemców! uwaga! wyłącznie najem okazjonalny - przez notariusza. Polecamy do wynajęcia jasne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem. Zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

727 552 zł56,84 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja na mapie poznania ekograbowa to wyjątkowa inwestycja, która łączy w sobie nowoczesną architekturę z dbałością o środowisko. Trzykondygnacyjny budynek z windą.

Szczegóły ogłoszenia

24 000 zł1 500 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Czeladź. Hala magazynowa/produkcyjna. Moduł 1500m2. Możliwość wynajęcia powierzchni biurowej. Magazyn znajduje się w nowoczesnym Parku Logistycznym. Specyfikacja: - cena 4euro/m2 - Opłata.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł656 m² 274,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność biura Marzysz o dużej przepięknej działce z dala od miastowego zgiełku? Działka budowlana Żory dzielnica Folwarki Twoja prywatna oaza spokoju! Powierzchnia: 656 m2.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł34,79 m² 16 958,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Tylko w Biurze Korona Real Estate Zapraszam Państwa do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą jaką jest lokal usługowy zakwaterowania turystycznego Marina Borki w Augustowie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł103 m² 6 019,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Prezentuję Państwu przestronne, jasne mieszkanie w samym sercu Oleśnicy. Na sprzedaż mieszkanie w wyjątkowej kamienicy z 1920 roku, zlokalizowane zaledwie 100 metrów od oleśnickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł115 m² 6 078,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:415 m²

Nie pobieramy prowizji od kupujących! Nieruchomości niedźwiedzki com poleca: na sprzedaż nowy dom (lokal w budynku jednorodzinnym dwulokalowym) w stanie deweloperskim o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 189 m² 84,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w miejscowości Mościska, w gminie Brzuze. Działka idealnie nadaje się pod budowę wymarzonego domu, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 498 000 zł139,71 m² 10 722,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

5-pokoi, 2 łazienki, ogródek, wykończone w 2026, gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie położone na 1 i 2 piętrze (prywatne wejście do mieszkania z poziomu parteru) , zamknięte kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Legnica

Legnica,dolnośląskie

1 090 000 zł219,90 m² 4 956,80 zł/m²

 

Przeznaczenie lokalu:biurowe

 

Liczba pomieszczeń:10

 

Parking:tak

Sprzedaż na wyłączność Numer oferty: sldoc8766 Kategoria: lokal użytkowy Miasto: legnica Dzielnica: obręb Stare miasto Powierzchnia: 219,90 m2 opis Własnościowy lokal o pow. 219,90 m2.,.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł85 127 m² 6,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż: nieruchomość rolna - 8,5127 ha - Sierczynek, gm. Trzciel, woj. lubuskie Przedmiotem oferty jest atrakcyjna nieruchomość rolna położona w miejscowości Sierczynek, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²20,50 m² 1 640 zł

 

Przeznaczenie lokalu:biurowe

 

Liczba pomieszczeń:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjne lokale biurowe w ścisłym centrum Warszawy. 300 m. do Metra Centrum Biuro 20,5 m.kw. W budynku znajduje się światłowodowa szybka sieć internetowa upc. Cena najmu netto.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł1 000 m² 4 900 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę wynajmu hal magazynowych w Zgierzu Obiekt składa się Hali składających się z 2 pomieszczeń magazynowych.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł33,50 m² 18 358,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

INWESTYCJA JEST SKIEROWANA DO LUDZI, KTÓRZY CENIĄ SOBIE USTAWNY ROZKŁAD POMIESZCZEŃ ORAZ LOKALIZACJĘ BLISKĄ CENTRUM STAREGO MIASTA KRAKOWA MIESZKANIE 1 POKOJOWE.