Nieruchomości

238 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

699 000 zł2 465 m² 283,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna z ogromnym potencjałem inwestycyjnym Grajewo Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 2465 m , położona w dynamicznie rozwijającej się części Grajewa.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł32,52 m² 11 531,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| na sprzedaż lokal o powierzchni 32,52 m2, zlokalizowany w budynku z 1981 roku, przy ul. Grójeckiej w dzielnicy Ochota. W pobliżu liczne restauracje, placówki medyczne, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł2 282 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym miejscu, gdzie stworzysz swój wymarzony dom? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Lokalizacja: stasiówka. "W sercu malowniczej okolicy, w pobliżu Kodnia " Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł100 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko położone w miejscowości Kamień, gmina Czyże, powiat hajnowski w niezwykle spokojnej, kameralnej okolicy, na uboczu zabudowy, w otoczeniu natury i z.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

356 868 zł42,79 m² 8 339,99 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od Dewelopera bez podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomosci. Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronny apartament w prestiżowym i nowoczesnym apartamentowcu w Nowej.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł932 m² 48,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| nieruchomość jest położona w Dziekanowie Polskim, przy wale wiślanym,a około 40m powierzchni zgodnie z planem miejscowym stanowi teren wału. Znaczna część działki jest położona na.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł62,28 m² 9 874,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,28 m , położone na parterze w nowoczesnym, 3-piętrowym budynku z 2016 roku w Wejherowie. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

650 000 zł53 m² 12 264,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie, w wysokim standardzie wykończenia, jasne, przestronne, zaprojektowane z nutą prestiżu, znajdujące się w Zachodniej części Szczecina, na.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł1 200 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana 1200 m2 w Komorowie koło Pruszkowa o wymiarach 31x 39. Dojazd do działki drogą asfaltową. Dla działki są warunki zabudowy , możliwość zabudowy 35%.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł147,53 m² 5 219,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:683 m²

| bez prowizji od kupującego - nowy dom - parterowy z poddaszem użytkowym w zabudowie bliźniaczej w Zgierzu, ul. Piaskowice Oferujemy do sprzedania dom o powierzchni 147,53 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

546 000 zł60 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz za dodatkową opłata! Dni otwarte - umów wizytę,.

Szczegóły ogłoszenia

325 260 zł1 807 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 1 807 m | Połęczyno | 100 m od jeziora | 180 zł/m Połęczyno, gm. Somonino, pow. kartuski Powierzchnia: 1 807 m Cena: 325 260 zł Opis nieruchomości: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł8 903 m² 50,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości sverum ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjną, dużą działkę położoną w miejscowości Wręczyca Wielka przy ul. Mickiewicza, o powierzchni 8903 m .

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł48 m² 11 145,83 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 znajdujące się przy ul. Księdza Jerzego Popiełuszki w Rzeszowie. Meszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

326 520 zł1 814 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu do sprzedaży bardzo ładną nieruchomość - nieco większą działkę w Brennej, przy ul. Głębiec. Cisza, spokój, super słoneczna wystawa, ładny widok i prawie pełne.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł343,67 m² 12 512 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:864 m²

Budynek mieszkalno - usługowy o pow. 343,67 m2 (uż. 285,67 m2, z możliwością rozbudowy), posadowiony na działce o pow. 864m2. Nieruchomość z ogromnym potencjałem - aktualnie na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Stargard,zachodniopomorskie

850 000 zł212 m² 4 009,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:147 m²

To miejsce: - do mieszkania i zarabiania jednocześnie, - do wydzielenia dwóch funkcji pod jednym adresem, - do zrobienia czegoś po swojemu, pełna swoboda w podziale przestrzeni prywatnie, na.

Szczegóły ogłoszenia

483 750 zł64,50 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferuję do sprzedaży: przestronne, słoneczne trzypokojowe mieszkanie w Centrum Częstochowy przy ul Jasnogórskiej Mieszkanie, położone na 3 piętrze w bloku trzypiętrowym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł130 m² 1 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:195 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą zakupu budynku mieszkalnego położonego w gminie Zabierzów obręb Nielepice. Budynek znajduje się przy ulicy Kasztelańskiej 33 (stary numer 105).

Szczegóły ogłoszenia

1 512 598 zł108,82 m² 13 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 108,82 m , zlokalizowany przy ul. Kwiatkowskiego w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł1 058 m² 935,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: atrakcyjnie zlokalizowana działka w Gdańsku Kokoszkach przy ul. Czaplewskiej. Dojazd z płyt betonowych yomb. Położona na osiedlu domów jednorodzinnych w otoczeniu ma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 257 zł48,27 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W sprzedaży funkcjonalne 3 - pokojowe mieszkanie na nowo powstającej inwestycji, w kameralnej niskiej zabudowie, na południu Rzeszowa. Opis nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni: 48,27m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

59,03 zł/m²144 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Lokal handlowo-usługowy / biurowy do wynajęcia - Skała, woj. małopolskie Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy lub biurowy zlokalizowany w Skale (woj. małopolskie) , w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł1 502 m² 259,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod lasem z projektem i pozwoleniem na budowę - Szczejkowice Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1502 m , zlokalizowana w miejscowości Szczejkowice ,.

Szczegóły ogłoszenia

313 760 zł2 448 m² 128,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży grunt o powierzchni 2448 m2 znajdujący się w miejscowości Tomaszew gm. Wiskitki powiat Żyrardowski. Właścicielka podjęła kroki w celu uzyskania warunków zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 047 m² 151,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do naszej oferty trafia działka położona w okolicach miejscowości Woroszyły (gmina Wasilków). Spokojna , malownicza okolica, w pobliżu nowo wybudowane domy jednorodzinne. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł3 000 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka leśno-rolna o powierzchni 3000 m , położona w malowniczej miejscowości Złotoria. Teren idealnie nadaje się na miejsce wypoczynku i rekreacji cisza, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł11 003 m² 77,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na Sprzedaż malownicza działka w sercu Pienin! Lokalizacja: woj. małopolskie, powiat nowotarski, gmina Krościenko nad Dunajcem Powierzchnia: 1,1003 ha (11 003 m ) Wymiary: ok. 50 m x 223.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł68,89 m² 40 499,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Luksusowy apartament z prywatną windą, jacuzzi przy plaży! Topowa lokalizcja w Pobierowie! Najważniejsze atuty nieruchomości: -wyjątkowa lokalizacja tylko 80 m od,piaszczystej plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

627 927 zł56,57 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Drugi etap sprzedaży już ruszył! Cena zgodna z ofertą Dewelopera - bez prowizji i bez podatku pcc! To idealne miejsce dla osób, które chcą mieszkać blisko morza, a jednocześnie cenią.

Szczegóły ogłoszenia

47 zł/m²193 m² 9 071 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Twoje Nowe Biuro na Pradze-Południe - Nowoczesność, światło i Elastyczność Szukasz przestrzeni, która dopasuje się do Twojego biznesu, a nie odwrotnie? Mamy przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

2 899 000 zł323 m² 8 975,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:8 600 m²

Nowoczesny dom siedliskowy z 2014 roku - 300 m | działka 8600 m ze stawem | bezpośrednie sąsiedztwo lasu Natura 2000 To nieruchomość łącząca nowoczesną architekturę, dużą działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

782 572 zł117,68 m² 6 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:338 m²

Bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! wysoki standard wykończenia! ogrzewanie podłogowe W całym budynku, rolety elektryczne na parterze drogi wewnętrzne Z kostki brukowej! Dla inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł745 m² 253,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Jeśli szukasz działki w spokojnej i zielonej okolicy - ta oferta może być idealna dla Ciebie! Działka znajduje się w okolicach Rybnika, w pobliżu Zalewu Rybnickiego, pniowca oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł1 477 m² 1 252,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna, prostokątna działka budowlana, położona w spokojnej okolicy przy Trakcie Lubelskim, w trzeciej linii zabudowy. To doskonała propozycja dla osób poszukujących miejsca na.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Kielce

Kielce,świętokrzyskie

670 000 zł131,31 m² 5 102,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz pomysłu na inwestycję? Cenisz sobie lokalizację ? Prowadzisz działalność i chcesz być na swoim? dobra lokalizacja blisko centrum handlowe dwa lokale blisko tras wylotowych Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

190 zł/m²210 m² 39 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Przedstawiamy lokal na wynajem 210m2 parter w jednym z najbardziej prestiżowych adresów w Warszawie. Lokal ma duże witryny od strony ulicy i bezpośredni dostęp do ulicy. Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, Bema

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

60 zł/m²24 m² 1 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem lokal biurowy o powierzchni 24,31 m , usytuowany na parterze eleganckiej, odrestaurowanej kamienicy przy Placu Bema 2 w Olsztynie. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł69 m² 46,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem | Lublin | ul. Poniatowskiego - bezczynszowe Na wynajem przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69 m , położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł37,50 m² 14 640 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam do sprzedaży wyremontowane w 2020 roku, parterowe mieszkanie na os. Kazimierzowskim. Lokal w bardzo dobrym stanie nadaje się do zamieszkania od ręki. Przynależna piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł807,50 m² 4 334,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 667 m²

Na sprzedaż: budynek wielofunkcyjny, idealny na działalność usługową lub inwestycyjną. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynku wielofunkcyjnego, położonego w Bukownie przy.