Nieruchomości
238 304 ogłoszenia
Od najnowszych
36 900 zł680 m² 54,26 zł/m²
319 000 zł34,10 m² 9 354,84 zł/m²
Apartament 2-pokojowy, ul. Uzdrowiskowa
Świnoujście,zachodniopomorskie
1 100 000 zł41,20 m² 26 699,03 zł/m²
Biurowiec, ul. Zgierska
Głowno,łódzkie
740 000 zł1 812 m² 408,39 zł/m²
Mieszkanie dwupoziomowe Wałbrzych
Wałbrzych,dolnośląskie
319 000 zł58 m² 5 500 zł/m²
Dom z tarasem Świdnica
Świdnica,dolnośląskie
1 650 000 zł286 m² 5 769,23 zł/m²
Mieszkanie z garażem, ul. Górna
Kielce,świętokrzyskie
407 610 zł38,82 m² 10 500 zł/m²
880 000 zł72,95 m² 12 063,06 zł/m²
Biuro klimatyzowane, Aleja Krakowska
Warszawa,mazowieckie
12 €/m²1 680 m² 20 160 €
Rynek pierwotny
Mieszkanie, ul. Precyzyjna
Warszawa,mazowieckie
1 286 000 zł67,29 m² 19 111,31 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona Wołomin
Wołomin,mazowieckie
546 000 zł700 m² 780 zł/m²
Mieszkanie, ul. Marynarki Wojennej
Tarnów,małopolskie
650 000 zł97 m² 6 701,03 zł/m²
300 000 zł53 m² 5 660,38 zł/m²
Dom wolnostojący Miechowa
Miechowa,opolskie
290 000 zł62 m² 4 677,42 zł/m²
Biuro klimatyzowane, ul. Wielicka
Kraków,małopolskie
86,29 zł/m²63,74 m² 5 500 zł
Rynek pierwotny
920 000 zł142,86 m² 6 439,87 zł/m²
1 050 000 zł76,83 m² 13 666,54 zł/m²
150 000 zł1 500 m² 100 zł/m²
Działka komercyjna Parchowo
Parchowo,pomorskie
363 000 zł11 903 m² 30,50 zł/m²
Rynek pierwotny
663 893 zł52,07 m² 12 750 zł/m²
Dom umeblowany
Elbląg,warmińsko-mazurskie
10 000 zł440 m² 22,73 zł/m²
Biuro z parkingiem, ul. Pułaskiego
Tarnów,małopolskie
2,50 zł/m²80 m² 200 zł
Mieszkanie z miejscem parkingowym
Pruszków,mazowieckie
590 000 zł46 m² 12 826,09 zł/m²
Działka Likiec
Likiec,kujawsko-pomorskie
1 127 000 zł49 000 m² 23 zł/m²
628 254 zł55,11 m² 11 400 zł/m²
650 000 zł142 m² 4 577,46 zł/m²
Mieszkanie umeblowane, ul. Mazowiecka
Gryfino,zachodniopomorskie
2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²
Dom wolnostojący Grabia
Grabia,łódzkie
295 000 zł110 m² 2 681,82 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe
Olsztyn,warmińsko-mazurskie
208 000 zł48,01 m² 4 332 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lipowa
Pruszków,mazowieckie
929 000 zł63,71 m² 14 581,70 zł/m²
Hala Wrocław
Wrocław,dolnośląskie
12 425 zł355 m² 35 zł/m²
Działka Wolbórz
Wolbórz,łódzkie