Nieruchomości

238 348 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 320 000 zł2 350 m² 561,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 2357m2 w miejscowości Szczęsne. Teren objęty mpzp, który ustala: - tereny zabudowy mieszkaniowej, jednorodzinnej - min. 60% powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 090 zł86,22 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Okazja! Na sprzedaż: nowoczesne, 4 pokojowe mieszkanie położone na ostanim pi trze w nowej kameralnej inwestycji składającej się z czterech budynków usytuowanych w Wieliczce przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

5 360 000 zł5 360 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy ofertę działki budowlanej o pow. 5360 m2, znajdującej się przy ul. Harnasiów w Szczecinie (gumieńce). Nieruchomość posiada aktualną dokumentację. Dostępne wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 200 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu ofertę zakupu działek z przeznaczeniem pod budowę domków jednorodzinnych. Na całość oferty składa się 51 działek o powierzchni od 1.094 m2 do 1.716 m2. Droga.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł330 m² 2 572,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 560 m²

- miejscowość: gosprzydowa (gnojnik) - Powierzchnia domu: 330 mkw - Powierzchnia działki: 25,6 ar - Rozprowadzone ogrzewanie podłogowe oraz przygotowanie pod rekuperację, klimatyzację i płaszcz.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Leszno,wielkopolskie

450 000 zł108,50 m² 4 147,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż nieruchomość o charakterze handlowo-usługowym o łącznej powierzchni użytkowej 108,5 m , położona w ścisłym centrum Leszno, przy ul. Zakątek. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

433 029 zł40,47 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji, II etap - gotowy Budynek C Lokal nr C95, balkon: 3,81 m zestawienie oferowanych lokali dostępne na stronie brokera : /,1249/78/OI Miejsca postojowe w hali.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł62 m² 4 032,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Dom z dużą działką 3200 m Przeuszyn blisko Opatowa Master House Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Przeuszyn, gmina Ćmielów, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł770 m² 155,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert oferuje Na sprzedaż działka budowlana, zlokalizowana w miejscowości Zalezianka gm. Łączna, niedaleko Kielc. ( nr ewid 119/6).

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł572 m² 725,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Budynek biurowy w centralnej części miasta. Do sprzedały działka gruntu nr 87/23 o powierzchni 2 440 m znajduje się w drugiej linii zabudowy od ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł262,42 m² 14 480,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 914 m²

Unikatowy oraz nowoczesny dom | działka 3914 M2 | posadowiony na wzgórzu 362 m.n.p.m | SMARTHOME | PREMIUM DESIGN | OTOCZENIE GÓR I LASÓW - PEŁNA PRYWATNOŚĆ To oferta skierowana dla wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

128 385 zł951 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli cenisz spokój, ciszę oraz kontakt Z naturą zapoznaj się Z tą działką na sprzedaż W lubniewicach lokalizacja: marzysz o własnym domu w malowniczej okolicy? Ta działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł276,20 m² 4 344,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:602 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z obiektem mieszkalno-usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

3 075 000 zł707 m² 4 349,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 707m2 znajduje się w Warszawskiej dzielnicy Ochota w pobliżu Parku Szczęśliwickiego. Nieruchomość jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł492 m² 605,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler poleca Do sprzedania Działka ze Strefą wielofunkcyjną z zabudową mieszkaniową jednorodzinną. O profilu funkcjonalnym: teren usług, teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, teren.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł67 m² 44,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie o wysokim standardzie - prywatna kamienica w centrum Bytomia. Mieszkanie dostępne od marca. Mieszkanie o powierzchni 67 m2 znajduje się na 2 piętrze. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

2 385 000 zł220 m² 10 840,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 777 m²

Oferujemy Państwu dom wolnostojący o powierzchni 220 m kw posadowiony na przepięknej działce o powierzchni 1777 m kw ogrodzonej płotem betonowym. Dom położony 37 m kw od.

Szczegóły ogłoszenia

19 zł/m²270,95 m² 5 148 zł

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: ul. Klasztorna 3, licheń Stary Powierzchnia uż.: 270,95 m2 (z możliwością wynajmu całego budynku 361,48m2) Liczba pomieszczeń: 10 Grunt: dz. ewid. nr 94/2 nr 94/1 o pow 0,1880 ha Cena: 19.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²50 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal 2-piętrowy w pawilonie handlowym z zapleczem biurowym na piętrze. Atuty oferty: - centrum osiedla - parter składa się z sali sprzedażowej, toalety i zaplecza socjalnego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł48,50 m² 6 082,47 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Zadbane i przytulne mieszkanie 3 pokojowe - Rąbin, super rozkład na 48,5m 2 Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie przy Aleji Niepodległości os. Rąbin w Inowrocławiu z dużą logią 5,4m.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł4 426 m² 194,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni ok. 4426 m , położoną w miejscowości Sosnowiec w gminie Stryków w woj. łódzkim, w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 802 zł37,07 m² 11 324,58 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji poddasza, zlokalizowane w samym centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 320 000 zł128,88 m² 10 242,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:37 m²

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 212 950 zł141,81 m² 8 553,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:361 m²

Klient Oferta bezpośrednio od developera. Dom w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej(bliźniak) z ogrodem 227,5 m2. Pompa głębinowa, ogrzewanie podłogowe, rekuperacja, alarm, monitoring.

Szczegóły ogłoszenia

199 500 zł950 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana o pow. 950 m2 to jedna z 17 działek dostępnych w tym kompleksie - blisko Jeziora Zegrzyńskiego Na sprzedaż działka będąca częścią większego kompleksu 17 parceli.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł68,41 m² 1 447,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,71 m , położone na 2. piętrze kamienicy w spokojnej okolicy, niedaleko rynku Boguszowa-Gorc. Lokal składa się z dwóch dużych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł255,43 m² 6 107,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 117 m²

dom wolnostojący na sprzedaż o powierzchni 255.43 m2, z 6 pokojami. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Dom położony jest na działce o powierzchni 1117 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

970 000 zł103 m² 9 417,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:335 m²

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom w Łomiankach Dolnych, w malowniczej okolicy, idealnej dla rodzin oraz osób ceniących sobie bliskość natury i udogodnienia miejskie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

227 000 zł45,30 m² 5 011,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 45,3 m , zlokalizowane na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul. Lotniczej. Nieruchomość idealna zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł97,20 m² 26 234,57 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu przy ulicy Grzybowskiej 12/14 w Warszawie. To miejsce, które od pierwszego wejścia mówi samo za siebie.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1000 m2 położoną w miejscowości Gutarzewo, gmina Sochocin. Działka znajduje się w bardzo rozwojowej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł33,65 m² 21 961,37 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Gotowy produkt inwestycyjny | Stadion Narodowy | warszawa Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 33,65 m , zlokalizowana przy ul. Zamoyskiego w jednym z najbardziej rozpoznawalnych.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł42,50 m² 10 564,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż wyjątkowo zadbane, 2-pokojowe mieszkanie. Lokal usytuowany jest na parterze niskiego, dwupiętrowego budynku z cegły z 2005 roku. Budynek posiada nową.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł350 m² 6 285,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gotowy biznes w Beskidach: wyjątkowy Pensjonat z apartamentem w Brennej i projektem rozbudowy. Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży w pełni funkcjonującego obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł149,20 m² 5 087,13 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1932

Dom na sprzedaż z ogromnym potencjałem , 4 kondygnacje, blisko jeziora - Miłki 15 km od Giżycka Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego przestronnego Domu położonego w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

1 889 000 zł204 m² 9 259,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:697 m²

Okazja bez prowizji! nowy dom wolnostojący W bardzo wysokim standardzie tylko 10 minut od centrum lublina 2025 rok! pod klucz! do wejścia! Wybudowany na podstawie projektu boston ze zmianami.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²181,92 m² 11 825 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Nowoczesne Biuro przy skm Gocławek - Przestrzeń, która napędza biznes! Szukasz biura, do którego Twoi pracownicy dojadą bez korków? Prezentujemy jasną, elastyczną powierzchnię w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł194 m² 2 778,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Dom z dodatkową przestrzenią nieopodal jeziora - Czeszewo, gmina Gołańcz Duża działka 2400 m | 15 minut od jeziora | Cena: 539 000 zł Szukasz domu z klimatem w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 640 zł67,40 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   pokojowe mieszkanie Z dużym balkonem na os. Czarkowo W sprzedaży ustawne 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł870 m² 172,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane, pod zabudowę mieszkaniową, okolice Ostrzeszowa. Działka 75/3, o powierzchni 870 m2. Do sprzedaży atrakcyjnie położona działka, przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 525 m² 81,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna cena działki! Zadzwoń! Warto! Szukasz działki na twój dom? Miejsca, które pozwoli Ci na chwilę oddechu od codziennego zgiełku? Mamy dla Ciebie 2 wyjątkowe działki - każda po 1525 mkw.