Nieruchomości

238 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

428 228 zł43,85 m² 9 765,75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

27 zł/m²30 m² 810 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferujemy do wynajmu powierzchnię biurowo- usługową w Katowicach (dzielnica Janów). Cena wynajmu wynosi 810zł netto. Centralne ogrzewanie wliczone W cenę najmu! Ze względu na lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł3 000 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka w gminie Dziadkowice. Działka w kształcie zbliżonym do kwadratu. Na działce znajduje się budynek gospodarczy. Aktualnie w trakcie realizacji są warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł104,58 m² 4 484,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Kupując to mieszkanie, jesteś zwolniony Z podatku pcc Marzysz o nowoczesnym domu w spokojnej okolicy, z dużą działką i szybkim dojazdem do Gorzowa ? Ta oferta może spełnić.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł11 016 m² 15,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Cena do negocjacji! Oferujemy na sprzedaż działkę jako teren użytków zielonych usytuowaną w Wodzisławiu Śląskim bardzo blisko centrum miasta o pow. 1.1016h. Działka o szerokości od.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł277,40 m² 6 308,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 530 m²

Witam Serdecznie, na sprzedaż dom wolnostojący usytuowany w samym sercu Sztutowa, wzniesiony na zadbanej działce o powierzchni 1530m2. Aktualnie nieruchomość częściowo została przeznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł88,60 m² 3 374 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:962 m²

Opis Na sprzedaż dom w stanie surowym, wybudowany w latach 80'. Położony w Narolu przy ulicy Krupieckiej, w spokojnej okolicy, przy bezpiecznej-ślepej ulicy. To nieruchomość do.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł1 380 m² 293,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do zakupu działkę o powierzchni ok. 13,8 arów zlokalizowaną w miejscowości Dębie w gminie Chrząstowice. Na działce znajduje się budynek mieszkalny o powierzchni ok. 250.

Szczegóły ogłoszenia

103 240 zł1 160 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

***woj. lubuskie, bogdaniec, gm. Bogdaniec, powiat gorzowski *** Przedmiotem sprzedaży są działki budowlane zlokalizowane w Bogdańcu, gm. Bogdaniec, 12 km od Gorzowa Wlkp. Dostępne są cztery.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł78,37 m² 9 952,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 083 m²

Dom wolnostojący z dużą działką na os. Bugaj Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży dom wolnostojący o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

42 zł/m²72 m² 3 024 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok. 72 m2 zlokalizowana na 3 piętrze budynku biurowego w doskonałej lokalizacji - okolice ul. Gdańskiej. Na oferowaną powierzchnię składają się dwa.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł50 m² 7 180 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Home&invest Oddział Wrocław tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji Oleśnica, ul. Sinapiusa, przy samym Placu Zwycięstwa Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 700 m² 147,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża i szeroka działka budowlana położona w Majdanie Mętowskim, w otoczeniu nowych domów jednorodzinnych i w pobliżu lasu, zaledwie około 8 km od granic Lublina. To.

Szczegóły ogłoszenia

33,07 zł/m²257 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Biuro nieruchomości mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu lokal o powierzchni 257 m2 w dzielnicy Śródmieście w Rzeszowe przy ulicy Hetmańskiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

29 900 zł1 300 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt magazynowy o powierzchni 1300 m2 z możliwością powiększenia w przyszłości do 5000 m2. Obiekt znajduje się przy obwodnicy, psie Pole. Hala magazynowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł139,10 m² 4 672,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta tylko W naszym biurze Jeśli szukasz domu z dala od ruchliwej ulicy blisko lasu to ta oferta jest dla ciebie D O M : Dom bliźniak w stanie deweloperskim oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

232 200 zł3 096 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Oferta tylko W naszej agencji! Działka o powierzchni 3096 m2 z wydaną "decyzją o warunkach zabudowy i zagospodarowania" na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 566 zł56,33 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Charakterystyka inwestycji Na osiedlu Czyżkówko w Bydgoszczy powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa. Budynki zaprojektowane z myślą o spokoju, funkcjonalności i bliskości natury.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Bęczków,świętokrzyskie

210 000 zł1 901 m² 110,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert Oferujemy wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 1901 m w malowniczej miejscowości Bęczków, zaledwie 12 km od Kielc.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł1 191 m² 1 174,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta wyłącznie u nas! Biuro Nieruchomości Millennium prezentuje: działkę budowlaną o metrażu 1191 m2, zlokalizowaną w cichej i spokojnej dzielnicy Rumi, przy ulicy Piłsudskiego.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł24 000 m² 170,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam, grunt inwestycyjny, produkcja,usługi, magazyny, składy, 24 000 m2, radomsko, ochocice, kamieńsk. Wgn Myszków ul.Sikorskiego 53G Oferujemy Państwu teren przemysłowy położony.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł108,50 m² 8 110,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 004 m²

Oferujemy na sprzedaż całoroczny dom mieszkalny zlokalizowany w miejscowości Świętajno przy ul. Grunwaldzkiej. Nieruchomość wyróżnia się dużą, w pełni zagospodarowaną działką.

Szczegóły ogłoszenia

232 650 zł1 551 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłączność! Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość gruntowa, budowlana o pow. ok.1551 m2 położona w miejscowości Czaniec, Gmina Porąbka woj. śląskie. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

46 000 zł20 m² 2 300 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:20 m²

Borne sulinowo ul. Towarowa, garaż położony W kompleksie garażowym. Garaż o pow. użytkowej 15,10 m2 położony na działce nr 7/97 o pow. 20 m2 w kompleksie garaży przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł4 000 m² 36,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka Z widokiem na jezioro pod zabudowę jednorodzinną nieruchomość: przedmiotem sprzedaży jest wydzielona działka o powierzchni 4 000 m2. Do działki prowadzi droga utwardzona gruntowa.

Szczegóły ogłoszenia

54,66 zł/m²730 m² 39 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronny lokal handlowo-usługowy - 730 m Kraków, prądnik Biały - ul. Siewna Parter widoczny z ulicy Siewnej w budynku z 2010 roku. Podstawowe informacje: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł2 150 m² 179,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Odkryj Swój Raj nad Gwdą: wyjątkowa Działka Budowlana w Pleceminie! Marzysz o ucieknięciu od zgiełku miasta i życiu w harmonii z naturą ? Szukasz idealnego miejsca, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł46 m² 8 021,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Przedstawiam Państwu mieszkanie znajdujące się na osiedlu Mickiewicza. Bardzo dobry dojazd do centrum. W pobliżu sklep, piekarnia, szkoła, boiska, przystanki autobusowe oraz wiele innych punktów.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł107,72 m² 7 890,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Witam Cię na stronie Prestige Nieruchomości i zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania na " Słonecznej Dolinie" Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

33,20 zł/m²150 m² 4 980 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokale handlowo-usługowe na wynajem - radłów, powiat tarnowski Możliwość przygotowania lokali pod konkretną działalność - lokal z witryną 150 m Oferujemy do wynajęcia przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł1 000 m² 455 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania jedna z 3 działek w miejscowości Stara Wieś, gmina Nadarzyn, ul. Olchowa - 28 km od centrum Warszawy. Bardzo spokojna i zielona okolica. Dojazd utwardzoną drogą ok 200 m. od.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

62,50 zł/m²80 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się Z ofertą wynajmu lokalu. DO wynajmu lokal O powierzchni ok. 80 m2 (dodatkowo łazienki i kuchnia). Lokal stanowi powierzchnię typu open-space, do wygospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł400 m² 3 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Mint Property prezentuje na sprzedaż przestronny budynek usługowo-produkcyjny o powierzchni użytowej 400 m , położony na działce o łącznej powierzchniu 25,39 ara. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 525 zł37,71 m² 16 190 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Prezentuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,71 m2 (1 piętro), zlokalizowane w atrakcyjnej dzielnicy Krakowa jaką jest Podgórze, przy ulicy Gromadzkiej. To idealne rozwiązanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Świecie,kujawsko-pomorskie

269 000 zł36,27 m² 7 416,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta tylko U nas! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego położona w miejscowości Świecie ul. Kościuszki. Lokal o powierzchni użytkowej 36,27 m2. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł53 m² 14 132,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mint Property prezentuje na sprzedaż przestronne, , funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , znajdujące się na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku przy ulicy. Okólnej.W.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł160 m² 8 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:940 m²

Na sprzedaż dom w stanie developerskim według projektu ua88v3 (lustro), o powierzchni użytkowej 160 m , zlokalizowany w spokojnej i zielonej miejscowości Musuły, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł38 m² 17 241,38 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Tylko u nas! Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane w Krakowie w dzielnicy Krowodrza, tuż przy Placu Teodora Axentowicza, tylko 1,5km od.

Szczegóły ogłoszenia

363 360 zł1 514 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z pięknym widokiem na Karkonosze. Przedstawiamy grunt do sprzedaży o powierzchni 1514m2 , w Kostrzycy, gminie Mysłakowice, powiat karkonoski. Działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł5 000 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia produkcyjna 5000m2 w Parolach. Standard: wysokość 8m nośność posadzki 5t/m2 prąd 150 kw z możliwością zwiększenia manewr tir duży parking bramy z poziomu 0.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł130 m² 8 069,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż nowoczesny, piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w spokojnej i zielonej okolicy Wołczkowa. Każdy z lokali ma powierzchnię 130 m , usytuowany na.