Nieruchomości

239 138 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

270 000 zł3 148 m² 85,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z potencjałem | Błędowa Tyczyńska Szukasz miejsca pod dom w spokojnej okolicy, w otoczeniu zieleni, ale z dobrym dojazdem do Rzeszowa? A może zależy Ci na.

Szczegóły ogłoszenia

250 zł15 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Krzyki - Klecina, ul. Cukrowa 22. Polecam do wynajęcia wygodne i dogodnie usytuowane względem wyjazdu i przejścia do klatki miejsce parkingowe zlokalizowane w garażu podziemnym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 389 550 zł5 745 m² 590 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży cztery działki o łącznej powierzchni 5745 m2, położone w Legionowie, w dzielnicy nazywanej naprzemiennie Przystankiem lub III parcelą. Pierwsza działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

417 000 zł36 m² 11 583,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od Dewelopera | 0% pcc | Bez Prowizji 1-pokojowe mieszkanie | 36 m2 | czwarte piętro | wysoki standard Zadzwoń do mnie nawet po 18 | Posiadam bazę mieszkań i domów w całym.

Szczegóły ogłoszenia

552 000 zł78,90 m² 6 996,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Rezerwacja! mieszkanie W kamienicy Z 1910 - plac matejki 2 | zielona góra 1 piętro | Wysokie sufity 3,6 m | Centrum miasta | Parking w podwórzu | Kamienica z klimatem | Wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

22,22 zł/m²135 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia: lokal handlowo - usługowy w reprezentacyjnym budynku w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Powierzchnia: 135 m2 , II piętro Biłgoraj, ul. 3 maja 18 Położenie i okolica:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł151,84 m² 4 939,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:369 m²

Nowoczesne Osiedle Zamkove - Twój wymarzony dom w Świebodzicach! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą domów w prestiżowej lokalizacji - Osiedle Zamkove w Świebodzicach.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł54 m² 12 870,37 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Os. Kombatantów Pragnę przedstawić Państwu ciekawą ofertę sprzedaży mieszkania o funkcjonalnym układzie, położonego na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Sawka Nieruchomości oferuje do wynajęcia, umeblowaną kawalerkę o powierzchni użytkowej 30,00 m2, zlokalizowaną przy ulicy Skrajnej w Zielonej Górze. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł48,50 m² 18 762,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą sprzedaży apartamentu położonego w samym sercu uzdrowiska Kołobrzeg. Apartament znajduje się w obiekcie Olimp I, który posiada strefę basenową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł132 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Oferuję do kupienia bliźniaki w Radziejowicach o powierzchni użytkowej 114 m2. Budynki łączone tylko garażami, co pozwala na zachowanie prywatności. Usytuowane na działkach.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł1 035 m² 628,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki pod budowę domu? Bardzo atrakcyjna działka pod Warszawą, położona w miejscowości Strzeniówka, gmina Nadarzyn w pięknym, cichym i zielonym miejscu. Lokalizacja idealna.

Szczegóły ogłoszenia

13,95 €/m²112 m² 1 562 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Kasja Commercial Real Estate prezentuje powierzchnie biurowe w centrum krakowa/grzegórzki/ Lokalizacja: biurowiec zlokalizowany w ścisłym centrum Krakowa via a vis przystanek tramwajowy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł236 m² 4 788,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dodatkowo: działka, garaż, balkon, taras; w pobliżu: sklepy, szkoła, przedszkole; rozkład: czterostronny, adaptacja poddasza, korzystny układ, ustawne; standard mieszkania: do remontu; ogrzewanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 519 zł45,86 m² 11 481,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom, ul. Akacjowa

Mielenko,zachodniopomorskie

1 050 000 zł105,10 m² 9 990,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Akacjowa przystań - oferta inna niż wszystkie! Willowe osiedle nad morzem. Domy położne w pierwszej linii brzegowej morza! Inwestycja oddana do użytku w 2023 roku. Nowopowstałe domy.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł60,83 m² 13 645 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

II kwartał 2027 Centrum Krakowskich Nieruchomości oferuje do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Mieszkanie do wykończenia! Mieszkanie o powierzchni 60,83 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł64,90 m² 4 776,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na parterze przy ulicy Słonecznej 1 w Rejowcu Osadzie, wygodny i praktyczny układ pomieszczeń. Lokal składa się z trzech niezależnych pokoi, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł86,54 m² 8 770,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego apartamentu z prywatnym ogrodem w inwestycji Klonowa Park zlokalizowanej w Węgrzcach Wielkich zaledwie ok. 2 km od granicy Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł130 m² 9 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom wolnostojący, oferta tylko u Nas. Na spokojnej, kameralnej ulicy w miejscowości Wojkowice, zaledwie kilka minut od autostrady A4, znajduje się dom, który łączy funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

360 000 zł81,90 m² 4 395,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Informacje ogólne: przy zakupie Właściciel lokalu wystawia fakturę vat 23%. Na sprzedaż: atrakcyjny lokal użytkowy w sercu Bornego Sulinowa idealny na działalność usługową lub do.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł90 m² 6 444,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy wyjątkową okazję eleganckie mieszkanie w urokliwej kamienicy, usytuowane w samym sercu miasta na spokojnej, cichej ulicy. To miejsce, które łączy historyczny urok.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł66,80 m² 11 961,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 pokoje | 66.8 m | Jagodno | budynek 2017 | zamknięte osiedle | gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 67 m na wrocławskim Jagodnie, na kameralnym, zamkniętym osiedlu ze.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł81,50 m² 3 914,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Piękne, przestronne mieszkanie o powierzchni 81,5 m , z czterema pokojami położone na pierwszym piętrze, znajduje się w sercu Dusiny. To idylliczne miejsce cechuje się bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł800 m² 118,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 800 m2 położona w miejscowości Szczawa, gmina Kamienica. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego określa działkę jako teren.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 900 zł90,30 m² 8 138,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy w Grodzisku Mazowieckim, położony na działce o powierzchni ok. 200 m, w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Lokal jest już.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł175 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia budynek produkcyjny o pow. 330 mkw (dwie hale), plus ew. pom. biurowe i socjalne, idealny na działalność warsztatową, produkcyjną lub magazynową, usytuowany przy drodze krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

153 625 zł1 229 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta działek położonych w Potulicach, na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Doskonała nieruchomość zarówno po to, by w szybkim czasie realizować budowę jak.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł1 710 m² 1 105,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Jabłonna (powiat Legionowski). Nieruchomość składa się z budynku gospodarczo-usługowego o powierzchni 250m2 oraz dwóch działek o powierzchni łącznej 1710m2. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²192 m² 11 520 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia biuro 192 m - Al. Krakowska, warszawa Nowoczesne, przestronne biuro w kameralnym biurowcu przy Al. Krakowskiej, w pobliżu obwodnicy Warszawy i lotniska Okęcie. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 800 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 1800 m - Walne, spokojna okolica, blisko jeziora Nieruchomość usytuowana jest w malowniczej i cichej okolicy - otoczona lasem i polami, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł467,20 m² 12 842,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:196 m²

Prezentuję Państwu na sprzedaż 4 kondygnacyjną kamienicę mieszkalno-usługową przy ul. Groszowej w Jeleniej Górze! Kamienica położona w ścisłym centrum Jeleniej Góry. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²29,93 m² 3 592 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal nr L16 handlowo-usługowy o powierzchni 29,93 m2 w zmodernizowanym dworcu klasy premium, gdańsk Główny na poziomie -1. Powierzchnia przekazywana w stanie niewykończonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

921 557 zł61,96 m² 14 873,42 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne, przestronne mieszkanie 3-pokojowe położone na 2. piętrze w nowej inwestycji w jednej z najbardziej pożądanych części Gdańska. To idealne miejsce dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł37 m² 11 486,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m2, idealne dla osób szukających komfortowego lokum w północnej części Szczecina. Nieruchomość jest w pełni wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł34 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Home Profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu mieszkania w Rzeszowie przy ul. 3 maja. Mieszkanie ma powierzchnię 34, 00 m 2 usytuowana jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł65,57 m² 36 586,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w kameralnej, prestiżowej inwestycji z 2017 roku, która powstała na granicy Gdańska i Sopotu, zaledwie 5 minut pieszo od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 000 zł48 m² 9 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:245 m²

Witam na zamkniętym osiedlu ' przy brzozie ' zewnętrzny basan dla właścicieli domków duży ogrodzony obszar przynależne ogródki w cenie naziemne miejsce postojowe w cenie piwnica w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł190 m² 7 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:870 m²

Parterowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 120 m2, położony w zielonej i cichej miejscowości Adamowizna, pod Grodziskiem Mazowieckim. Duża, kształtna i widna działka.

Szczegóły ogłoszenia

42,19 zł/m²68,74 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Oferujemy do wynajęcia lokal handlowo - usługowy w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu w Dzierżoniowie. Oferta na wyłączność Lokal o łącznej powierzchni użytkowej 68,74 m2.

Szczegóły ogłoszenia

677 000 zł42,91 m² 15 777,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest 2-pokojowy lokal położony przy ul. Morska 10 w Rewalu. Lokal z niepowtarzalnym bezpośrednim widokiem na morze. Mieszkanie położone na 1 piętrze i w skład niego.