Nieruchomości

239 020 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

469 000 zł43,04 m² 10 896,84 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 43,04m2 usytuowane na szóstym piętrze w bloku przy ulicy Wiadukt w dzielnicy Nowe Miasto. Przestrzeń mieszkalną stanowi: -pokój dzienny -kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Pasym

Pasym,warmińsko-mazurskie

280 000 zł3 169 m² 88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę rekreacyjną w Pasymiu na Półwyspie Ostrów. Powierzania działki wynosi 0,32 ha. Działka posiada regularny wymiar prostokąta, przy czym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł48 m² 9 145,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Przestronne mieszkanie o pow. 48 m2 w centrum Milanówka (os. Jedwabnik). - 3 pokoje - widna kuchnia - łazienka - balkon - wygodny przedpokój Mieszkanie idealne do własnej aranżacji po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

148 000 zł1 057 m² 140,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Posiadam na sprzedaż działkę w Kraśniewie. Kraśniewo jest to miejscowość przylegająca bezpośrednio do Malborka. W szybkim tempie rozwija się tam infrastruktura. Jest to miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł47,51 m² 15 365,19 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone na 9 piętrze, w zadbanym budynku z lat 70-tych, wyposażonym w 2 windy, przy ul. Okopowej.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł141,44 m² 4 348,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż: przestronny dom jednorodzinny w spokojnej okolicy Kliszów Szukasz miejsca, które łączy komfort życia, dużą przestrzeń i potencjał do własnej aranżacji? Ta oferta może być.

Szczegóły ogłoszenia

1 444 000 zł110,20 m² 13 103,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:194 m²

Oferta wyłącznie W pepper house spokojna, zielona i kameralna okolica z szybkim dojazdem do Gdańska i całego Trójmiasta dom po kapitalnym remoncie - nie wymaga nakładów finansowych,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł203 m² 2 458,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Trzy lokale handlowo-usługowe w centrum! Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę lokali handlowo-usługowych w Sokołowie Podlaskim, przy ul. Kilińskiego. Oferowany budynek to idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

897 000 zł210 m² 4 271,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Z przyjemnością przedstawiam dom do sprzedania położony w Myślenicach przy ulicy Kazimierza Wielkiego. Idealny dla rodziny z dziećmi. Ładnie wykończony parter domu, piętro pozostawione do.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł2 500 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę polożoną w bardzo atrakcyjnym miejscu w okolicy Jezior Turawskich i 5 minut od Jeziora Srebrnego w Osowcu. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł30 m² 1 833,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Skontaktuj się telefonicznie pod numerem   , aby umówić dogodny termin. Oferuję na sprzedaż podwójne miejsce postojowe w garażowcu w budynku przy ulicy Górczewskiej 181.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł450 m² 1 778 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Czteroipółarowa działka prokocim! W planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne i usługi. Media pełne w działce. Droga gminna. Blisko przystanki mpk.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 000 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż działka o pow. 1000 m2, zlokalizowana w miejscowości Borków, gmina Daleszyce. Działka położona na skraju lasu, na terenie objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 503 zł81,44 m² 8 847,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 031 zł55,89 m² 7 068,01 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dni Otwarte => Ostatnie terminy na zakup mieszkanie w najniższych cenach! Umów wizytę i zobacz na żywo => Gotowy budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Plany mieszkań, wizualizacje 3D,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Toruń,kujawsko-pomorskie

60 zł/m²17 m² 1 020 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

******* biuro na wynajem osiedle mokre********* Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego położonego na 1 piętrze biurowca na Mokrem. Lokal posiada powierzchnię 17 m- jedno.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł47,50 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Pragniemy zapewnić bardzo funkcjonalne, dwustronnie rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe, mieszkania na II piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 478 zł35,19 m² 14 648,42 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z loggią na 10. piętrze Kraków, 29. Listopada Cena: 515 478 zł | Metraż: 35,19 m | Pokoje: 2 | Piętro: 10 | Odbiór: IV kw. 2026 | Winda: tak | Cena/m : 14 648 zł/m.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł54,45 m² 19 283,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Wileńskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 1960 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł55,65 m² 6 379,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

'Nieruchomości Apartament' Jolanta Żelichowska   oferta dostępna tylko W naszym biurze Wyjątkowe mieszkanie z ogrodem, garażem i poddaszem w doskonałej lokalizacji Środy.

Szczegóły ogłoszenia

26,67 zł/m²150 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ostrów Wlkp. ul. Wolności Szukasz przestronnego lokalu na wynajem, gotowego obiektu z witryną na parterze. Lokal o powierzchni 150m2 mieści się w ścisłym centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

31 zł/m²60,69 m² 1 881 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz przestronnego biura, z więcej niż jednym pomieszczeniem? Do wynajęcia przestronne biuro o powierzchni całkowitej 60,69 m , zlokalizowane w Andrychowie przy ulicy Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

25 €/m²473 m² 11 825 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal użytkowy zlokalizowany na I piętrze w obiekcie handlowo-usługowym przy ul.Monte Cassino. Stan deweloperski do wykończenia przez najemcę we własnym zakresie. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł14 283 m² 280,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż 4 działki przemysłowe w Nowogardzie, położone przy trasie Szczecin Koszalin, w bezpośrednim sąsiedztwie drogi S6. Czas dojazdu: niespełna 4 minuty. Teren idealnie nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł500 m² 2 780 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:1 677 m²

| na sprzedaż 2-piętrowy, podpiwniczony dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, o powierzchni całkowitej ok. 500 m2 , w stanie do wykończenia, usytuowany na ogrodzonej posesji.

Szczegóły ogłoszenia

7 250 000 zł5 578 m² 1 299,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna o powierzchni 5578 m2 w prestiżowej dzielnicy Cygański Las w Bielsku-Białej na sprzedaż. To jedna z najciekawszych lokalizacji dostępnych jeszcze w stolicy.

Szczegóły ogłoszenia

199 900 zł35 m² 5 711,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na parterze Lubliniec, ul. Tysiąclecia Oferujemy na sprzedaż mieszkanie/kawalerkę o powierzchni 35 m , zlokalizowane w Lublińcu przy ul. Tysiąclecia. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

544 000 zł57,80 m² 9 411,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Zdjęcia wykorzystane w ogłoszeniu mają charakter poglądowy i pochodzą z innej realizacji o podobnym standardzie wykończenia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł21 200 m² 16,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Powierzchnia: 2,12 ha (w tym ok. 7 200 m część budowlana) mpzp: tak teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową Media: prąd, woda Dojazd: asfaltowy Front: ok. 60 m Na sprzedaż malowniczo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

969 000 zł151 m² 6 417,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:640 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie dwulokalowej z poddaszem użytkowym o powierzchni 151 m2 (119,66m2 dom+31,4m2 garaż 2-stanowiskowy) zlokalizowany w Bielsku-Białej, przy ul. Macierzanki,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł747 m² 1 606,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zestaw działek o łącznej powierzchni 747 m2, położony w Nowym Targu przy ul. Krakowskiej, tuż za Skalnym Dworkiem. Doskonała lokalizacja z bezpośrednim zjazdem z Zakopianki.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł50 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje Z osobną kuchnią! do remontu! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Kluczborska, dzielnica Krowodrza Górka. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 008 m² 69,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z dopuszczeniem zabudowy letniskowej, położone w miejscowości Szafranki.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł140 m² 17,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:600 m²

| nieruchomość położona jest w niezbyt uczęszczanym miejscu, przy asfaltowej ulicy, stanowi część posesji właścicieli. Do wynajęcia jest hala magazynowa ,o powierzchni około 140m2 (.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 000 zł39,98 m² 9 230 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja Mieszkanie nr M0.1 - Lokal nadaje się również pod działalność 39,98m, 2 pokoje, aneks kuchenny, łazienka, balkon, parter ul. Koszalińska, słupsk "nowy Horyzont" ważne! bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 266 zł41,01 m² 14 125 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na poznańskich Winogradach, a dokładniej przy ul. Ziarnistej Oferowany lokal mieszkalny znajduje się na 6 piętrze nowego budynku. dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł261 m² 6 858 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 319 m²

Zapraszam do odkrycia wyjątkowego domu w Nowodworcach - miejsca, w którym nowoczesna technologia spotyka się z ciszą, zielenią i komfortem życia pod miastem. To nowy, solidnie.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł2 529 m² 351,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedaży prezentujemy atrakcyjną działkę inwestycyjną z mpzp w doskonałej lokalizacji w Osielsku o powierzchni 2 529 m 2. Działka pod mpzp, oznaczenie: b8u/m - tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

42 000 zł500 m² 84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nakłady na działce rod. Atrakcyjna działka położona w świetnej lokalizacji przy ul. Kochanowskiego w Grudziądzu, na terenie rod im. Tadeusza Kościuszki. To idealne miejsce dla.