Nieruchomości

238 509 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 999 999 zł2 171 m² 3 685 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 849 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana halą produkcyjną z częścią biurowo-socjalną i wiatą na terenie Parku Przemysłowego Źródła-Błonie (gmina Miękinia) w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

371 000 zł53 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53 m2 w Świdnicy na os.Młodych-do remontu. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w czterokondygnacyjnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

976 000 zł12 200 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka o pow. 1,22 ha. W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Grodzisk Mazowiecki działka przeznaczona pod usługi. Połozona przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł33 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia piękne mieszkanie na Fordonie- utp w nowopowstałym bloku. Poszukiwana lokalizacja! Na drugim piętrze z balkonem. Mieszkanie nowoczesne, bardzo jasne z funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł400 m² 4 997,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:865 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje kamienice o powierzchni całkowitej ok 400m2, znajdującą się w Częstochowie przy Rynku Wieluńskim. Usytuowaną na działce o powierzchni 865m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 596 zł39,96 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | ul. Krakowska, rzeszów | III piętro W ofercie naszego biura funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,96 m , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Otwock,mazowieckie

55 zł/m²660 m² 36 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia doskonały lokal w bardzo dobrej lokalizacji. Zlokalizowana przy bardzo ruchliwej ulicy blisko biedronki. Duża powierzchnia do dowolnej aranżacji. Przewidziane wakacje czynszowe na czas.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł57 m² 7 456,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Oferujemy na sprzedaż całoroczny dom o pow. 57m2 zbudowany w technologii drewnianej, w Miroszewie koło Nowego Warpna. Opis nieruchomości: oferowana nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł28,80 m² 65,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

***śliczne klimatyczne mieszkanie na wynajem *** Polecam Państwu umeblowane, 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,80 m2 przygotowane pod nowego najemcę, nieruchomość znajduje się w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

41,96 zł/m²71,50 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Oferujemy do wynajęcia lokal usługowo - handlowy o powierzchni 71,50 m2 znajdujący się na parterze. Lokal został przystosowany obecnie do działalności kosmetyczno - fryzjerskiej. Z uwagi na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł46,35 m² 15 749,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem ogłoszenia jest mieszkanie o numerze L.M.5 położone w parterze budynku oraz miejsce postojowe w garażu wielostanowiskowym. Lokal mieszkalny składa się z pokoju, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł39 m² 8 974,36 zł/m²

 

Piętro:12/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż studio, powierzchnia 39m2 składa się z dużego pokoju z balkonem , odrębnej garderoby, odrębnej kuchni, łazienki z wc. Wspaniała alternatywa zamiast tradycyjnej małej.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł63,70 m² 10 361,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Solarza w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 63,7 m2, usytuowane jest na pierwszym piętrze w niskim bloku. W jego skład wchodzą: 3.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł63 m² 5 698 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaż lokal usługowy W sopocie. Idealna inwestycja do dalszego najmu. Wiele możliwości aranżacji biuro/kancelaria/sklep/gabinet kosmetyczny/salon fryzjerski itp lokal: lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe

Byszewo,kujawsko-pomorskie

160 000 zł86,50 m² 1 849,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości Wyjątkowa oferta mieszkania na sprzedaż w Byszewie, gmina Koronowo! Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży przestronnego,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł13 323 m² 56,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ojrzanów piękna działka siedliskowa - na sprzedaż. Działka siedliskowa o powierzchni 13.323 m2 z odrolnioną częścią 3000m2.ści Położona w bardzo atrakcyjnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł58,50 m² 9 897,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie Z dużym balkonem - widok na zieleń! lokalizacja: przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji - Gorzów Wlkp., osiedle Europejskie Dzielnica wyposażona jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł220 m² 6 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:886 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny z 2008 roku, położony w spokojnej i cenionej lokalizacji - w Skorzewie, zaledwie około 5 km od centrum Kościerzyny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

899 000 zł270 m² 3 329,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:254 m²

| na sprzedaż dom 2-piętrowy, o powierzchni użytkowej 270 m 2, zlokalizowany na osiedlu Dąbrowa. Dom w zabudowie szeregowej - segment środkowy. W skład pomieszczeń wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

294 975 zł42,75 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu mieszkanie z rynku pierwotnego na osiedlu Piastów Śląskich o powierzchni 42,75m. poziom: 1 Nmieruchomość do aranżacji z zagospdarowaną przestrzenią na: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 083 m² 1 108,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka mieszkalno-usługowa 1083 m z domem - Mosty, tylko 800 m od plaży w Mechelinkach. Szukasz miejsca pod inwestycję lub budowę domu w nadmorskiej okolicy? Ta działka.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł51,48 m² 13 209,01 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pokoje | Bemowo | Zielona okolica | Metro Bemowo linia M2 Prezentuję na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w zadbanym 10 piętrowym budynku z 1976 r.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł174,05 m² 3 734,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1999

Duży lokal mieszkalny W centrum miasta Na sprzedaż duży lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 174,05 m 2 usytuowany na I piętrze w budynku w w centrum miasta. Znaczna.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł92,12 m² 5 264,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż bezczynszowa góra domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 92,12 m z działką ok. 200 m , położona w Złotowie przy ul. Kujańskiej. Nieruchomość z własnym.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł220 m² 1 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 920 m²

Pensjonat ? Hotel robotniczy ? Dom dwurodzinny ? Teoretycznie każdy wybór jest dobry. Ludzka wyobraźnia nie zna granic. Posiadam w ofercie do sprzedaży czterokondygnacyjny budynek położony przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł220 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 449 m²

Zielonowo (gm. Wieleń) gotowe siedlisko / agroturystyka W lesie. Są miejsca, które się buduje. I są takie, które powstają naturalnie przez lata, ludzi i emocje. Ta nieruchomość należy.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł42,09 m² 14 255,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Znajdź swoje miejsce na ziemi w Podczelu! Marzysz o spokojnym zakątku, gdzie z balkonu słychać szum fal, a wokół roztacza się zieleń i cisza? Ta nieruchomość przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł66,87 m² 10 453,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

- nieruchomość zarezerwowana - Na sprzedaż piękne dwupoziomowe mieszkanie położone na Wrocławskich Krzykach, przy ul. Partynickiej Mieszkanie mieści się na 3 i 4 piętrze zadbanego nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł54,55 m² 6 691,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Sprzedamy mieszkanie położone w centrum Kielc przy ul. Zagórskiej 24 - w sąsiedztwie targowiska miejskiego, w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych i przystanków komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

558 334 zł42 m² 13 293,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, w którym nie musisz wybierać między dużym salonem a komfortową sypialnią? Ten układ to rzadkość na rynku pierwotnym. Zamiast trzech małych pokoi, postawiono tutaj na.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł73,70 m² 8 127,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie 4 pok. o pow. 73,70 m2, II piętro, na Osiedlu Młodych. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego o pow. 18 m2 z wyjściem na loggę o pow. 4 m2, pokoju o pow. 12.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł24,43 m² 4 871,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz niedrogiego mieszkania pod wynajem lub pierwszej nieruchomości, która nie zablokuje Twojego budżetu? 24,43 m na 2. piętrze, z osobną kuchnią i oknami od podwórka, to kompaktowy.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł70,03 m² 5 554,76 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

M-6 Jastrzębie - Zdrój ul. Turystyczna -układ 2x2- zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży fantastycznego mieszkania o powierzchni 70,03 m . To idealna propozycja dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

16 200 zł675 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu hali o pow. 675 m2, zlokalizowanej w nowoczesnym kompleksie hal, położonym w bardzo dobrze skomunikowanej i czytelnej lokalizacji Kostrzyna,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Poznań

Poznań,wielkopolskie

15 €/m²575 m² 8 625 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do najmu wysokiej klasy powierzchni biurowych usytuowanych w Centrum Poznania. Całkowita powierzchnia biurowa to 10500m2. Obiekt jest jednym z najwyższych budynków w Poznaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł2 200 m² 68,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna położona bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej ze Świecia do Tucholi nr 240. Media w drodze Przeznaczenie działki na cele zabudowy mieszkaniowej z usługami.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł59,30 m² 6 576,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,30 m2 zlokalizowane jest na III piętrze w budynku, położonym przy ulicy Warcisława IV w Szczecinku. Doskonała lokalizacja blisko centrum miasta!.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł19 335 m² 76,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo interesująca działka przeznaczona na działalność gospodarczą usytuowana blisko Cieszyna i drogi ekspresowej S1. o powierzchni 19335 m2. Teren gospodarczy działki ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł75,15 m² 6 587 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Mamy przyjemność przedstawić Państwu bardzo atrakcyjną ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni 75,15 m2, położonego na II piętrze budynku o pięciu kondygnacjach, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem w pełni wyposażony i umeblowany apartament z klimatyzacją na XI piętrze na Osiedlu Bliska Wola. Do lokalu przynależy balkon z pięknym widokiem na południowy - zachód.

Szczegóły ogłoszenia

353 082 zł42,54 m² 8 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Szukasz miejsca, które ma więcej duszy niż niejedna korpo-sala konferencyjna? Mamy coś specjalnego: lokal użytkowy przy ul. Nawrot w Łodzi wejście prosto z ulicy, zero barier, zero nudy, moc.