Nieruchomości

238 587 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

170 000 zł57 m² 2 982,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Poszukujesz małego parterowego domu. Szukasz małego parterowego domu do własnej aranżacji na dużej działce. Nieruchomość w miejscowości Osiny gmina Kamienica Polska, ok. 3km. do Kamienica Polska.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł82,95 m² 16 274,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu: nowoczesne 4 pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie opis nieruchomości: nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 82,95 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł70 m² 5 557,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:440 m²

Dom wolno stojący całoroczny położony na Rodzinnych Ogrodach Działkowych. Powierzchnia domy 70 m2, działka 440 m2 (działka nie jest własnością a dzierżawą od rod). Opłata roczna za.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 594 m² 94,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Gm. Puchaczów, turowola - kolonia. 1600m2 - uzbrojona działka budowlana. Do sprzedania pięknie zlokalizowana, wśród nowo wybudowanych domów działka budowlana. 1,5 km od centrum gminy Puchaczów.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł6 978 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka - rolna w spokojnej lokalizacji w nielicznej zabudowie domów jednorodzinnej o pow. 6.978 m2 z dojazdem do dogi gminnej. Aktualne przeznaczenie działki w mpzp:.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²327 m² 13 080 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Proponujemy do wynajęcia jasny i przestronny lokal położony na parterze w budynku biurowym Dostępna powierzchnia obejmuje dwa moduły 327 i 171 m2. Jest możliwość wynajęcia części.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł284,20 m² 2 058,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 253 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w spokojnej miejscowości Połoń, w gminie Jednorożec. W skład oferty wchodzi przestronny dom jednorodzinny z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł55,90 m² 8 032,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowa niższa cena! Na sprzedaż budynek wolnostojący, handlowo- usługowy znajdujący się przy ul. Rayskiego w Szczecinie. Budynek reprezentatywny przy jednej z głównych dróg, dobrze widoczny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 958 zł64,75 m² 7 999,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku, na ulicy Kazimierza Wielkiego, które zachwyci każdego miłośnika natury. Atrakcyjna czteropokojowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 198 000 zł59,15 m² 20 253,59 zł/m²

 

Piętro:parter/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokoje z ogrodem | Albatross Towers | Przymorze Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży eleganckiego apartamentu o powierzchni 59,15 m , zlokalizowanego w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 700 m² 164,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka inwestycyjna Wielkie Pułkowo, gmina Dębowa Łąka Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 1700 m , położona w miejscowości Wielkie Pułkowo (gmina Dębowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 034 zł42,62 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W przedsprzedaz y mieszkania z nowej inwestycji deweloperskiej na zachodzie Rzeszowa w dzielnicy Przybyszówka - projektant! Wybudowane zostanie nowe osiedle bloków wielorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 zł900 m² 24,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Las do kupienia W całości lub części Prezentowana nieruchomość stanowi działki ewidencyjne o numerach: 598/3 o powierzchni 0,0900 ha, 597 o powierzchni 0,1600 ha, 989.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

21 zł/m²10,30 m² 216 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Idea nieruchomości oferuje : lokale komercyjne W bydgoszczy. Świetne miejsce dla twojego Biznesu! pomieszczenia komercyjne Powierzchnie gospodarcze w budynkach biurowych na terenie Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Kraków,małopolskie

178 650 zł3 573 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o pow. 41 ar. w Krakowie. Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o nr ew. 24 położona w obrębie nh-22 , obejmującym rejon Ruszczy w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 248 zł44,48 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura nieruchomości Eagles Estate przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 44,48 m2 zlokalizowane przy ul. Gościnnej w Rzeszowie. Nieruchomość usytuowana jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł68,10 m² 10 998,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3 pokojowe mieszkanie na parterze z ogrodem i miejscem postojowym w hali w Rumii Janowo na Osiedlu Królewskim Zobacz mieszkanie bez wychodzenia z domu, skorzystaj z wirtualnego.

Szczegóły ogłoszenia

222 000 zł1 106 m² 200,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta działek objętych Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego na nowym osiedlu domów jednorodzinnych w Solcu Kujawskim. Dostępne wyłącznie u Nas. W ofercie kilka,.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł31 291 m² 63,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Strzyżew, gmina Kampinos, blisko Puszczy Kampinoskiej Teren o powierzchni 31 291 mkw. z możliwością podziału na działki budowlane, każda z dostępem do drogi asfaltowej. Klimatyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Piekoszów,świętokrzyskie

250 000 zł1 012 m² 247,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert oferuje Twoje miejsce na Ziemi! Działka pod budowę domu w otoczeniu zieleni! Marzysz o własnym domu w miejscu, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

558 912 zł32 m² 17 466 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

"Slow Life, dzika plaża & Velo Baltica" Masz dość zatłoczonych kurortów? Pleśna to oaza spokoju, rezerwat przyrody i szerokie, puste plaże 200m od resortu. To jedno z ostatnich takich miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł1 683 m² 885 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam piękną działkę w Józefowie w okolicy ul Księdza Malinowskiego na wysokości kościoła. Działka w świetnej okolicy Józefowa- michalin po zachodniej stronie torów. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł950 m² 294,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki o numerze 77/23, położonej w spokojnej, zielonej części Łodzi przy ulicy Kolumny. To idealne miejsce dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

41,82 zł/m²23,91 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Lokal biurowy 23,91 m - Tuchola, 1. piętro, z parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł276 m² 2 228,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż duży lokal handlowo - usługowy o powierzchni 276 m2, położony w ścisłym centrum Olecka przy ul. Armii Krajowej. Odległość do Jeziora Oleckiego Wielkiego wynosi jedynie 250 m.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł75,83 m² 17 143,61 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Cztery pokoje | 75.83 m2 | Ogród | Szybkie połączenie z centrum [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [BEZ PROWIZJI]Odkryj nowoczesne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł693 m² 1 138,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Powierzchnia działki 693 m2. Mpzp: uchwała Nr C/720/2023 Rady Gminy Kosakowo z dnia 28 września 2023 r.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł106,50 m² 6 563,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:377 m²

Jak może wyglądać twój wymarzony dom ? A dokładnie tak! Marzysz o nowoczesnym domu w spokojnej okolicy, z szybkim dostępem do miasta? Już za dwa miesiące możesz stać się.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł47 m² 4 872,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przytulne mieszkanie M3 o powierzchni 47 m , położone na 3 piętrze zadbanego, 3-piętrowego bloku. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie i nie wymaga większych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

868 230 zł78,93 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W rzeszowie realizowana jest wyjątkowa inwestycja deweloperska. Powstaje zespół dwóch budynków. Niższy 18-piętrowy budynek N oraz wyższy 41-piętrowy budynek W. Jego wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł1 813,40 m² 2 757,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość o funkcji rekreacyjno-wypoczynkowej położona równolegle do rzeki Bug w gminie Jabłonna Lacka. Umiejscowiona na skarpie , co korzystnie wpływa na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 000 zł36,68 m² 18 129,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna, kameralna inwestycja apartamentowa w prestiżowej dzielnicy Gdańska Aniołki łączy bliskość zieleni z szybkim dojazdem do centrum. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł144,35 m² 7 967 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:296 m²

Do sprzedania duży bliźniak o powierzchni 144,35 m2 w Chrzanowie Małym. Budynek znajduje się w kameralnym miejscu z widokiem na jezioro, stawy. Cisza spokój. Kameralna okolica, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł3 010 m² 79,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o kwadratowym kształcie w Marków Towarzystwo koło Mszczonowa. Działka zaraz za Mszczonowem o idealnym kwadratowym kształcie. Działkę można bardzo dobrze zagospodarować. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł96 m² 6 562,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferuję lokal użytkowy w ścisłym centrum. Dwupak inwestycyjny, każdy lokal z osobnym wejściem Lokal użytkowy 96m2 z wydzieloną częścią mieszkalną (54m2) na ulicy Gdańskiej. Od.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł3 625 m² 110,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 3625 m2. Mpzp pod 6 bliźniaków lub 3 domy wolnostojące. Istniejąca zabudowa zagrodowa do rozbiórki. Bezpośredni dojazd asfaltową drogą gminną, ulicą Północną. Dookoła.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 000 zł26 161 m² 99,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Prezentujemy do sprzedania nieruchomość zlokalizowaną w Piechowicach składającą się z dwóch działek o łącznej powierzchni 26161m2. Działki objęte mpzp, oznaczone jako U,dg.7.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 700 zł44 m² 38,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowocześnie wykończone mieszkanie na strzeżonym i monitorowanym osiedlu "słoneczne Tarasy". Wjazd na osiedle bramą na pilota, możliwość parkowania na terenie zamkniętym. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 000 zł8 720 m² 1 146,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:6 444 m²

Sprzedaż - budynek pofabryczny o powierzchni 8.720 m2 - Łódź Polesie Budynek czterokondygnacyjny, podpiwniczony z poddaszem użytkowym o powierzchni całkowitej 8.720 m2 z 3 szybami.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł240 m² 35,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta bez prowizji Magazyn o powierzchni 190m2. Wysokość 4,6m2, brama z poziomu zero 4m. Magazyn nieogrzewany. Biuro 60m2, - jedno pomieszczenie, kuchnia, łazienka. Teren ogrodzony, plac.

Szczegóły ogłoszenia

110 zł/m²111 m² 12 210 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia świetnie wyeksponowany, narożny lokal na Wilanowie przy Al. Rzeczypospolitej. Nieruchomość posiada bardzo duże narożne witryny oraz dwa niezależne wejścia. Lokal znajduje się wśród.