Nieruchomości

238 987 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

689 000 zł29,96 m² 22 997,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przedsprzedaż, ceny promocyjne. Zamieszkaj w samym sercu Krakowa! Ekskluzywne apartamenty- to nowoczesna inwestycja składająca się z 20 apartamentów położonych w samym sercu Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

84 330 zł937 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż bezpośrednia! mw Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Kościelec, w gminie Pakość, w województwie kujawsko-pomorskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 695 200 zł52,16 m² 32 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Możliwość zamiany na inną nieruchomość! do 50% wartości oferowanej! Oferowany apartament inwestycyjny wchodzący w skład inwestycji pod nazwą "apartamenty Wyspa" usytuowany jest w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł120 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Na sprzedaż gotowy do wprowadzenia, dom wolnostojący, usytuowany na działce położonej obok rzeki Rozogi. Dom o powierzchni łącznej 120 m2, w tym powierzchnia użytkowa 86,9 m2. W bryle.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł27 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Na wynajem oferowana jest kawalerka 27m2 położona w budynku Legnicka Street. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Szczecin,zachodniopomorskie

729 000 zł42,44 m² 17 177,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartamenty Gryf to bez wątpienia jedna z najpiękniejszych zabytkowych kamienic w Szczecinie, wybudowana ok. 1900 r. zlokalizowana u zbiegu ulic Wojska Polskiego i Jagiellońskiej.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł93 m² 42 903,23 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament marzeń nad bałtykiem Zapraszam do zakupu wyjątkowo komfortowego i prestiżowego apartamentu 3 pokojowego o powierzchni 92 mkw z tarasem 37 mkw i centralnym widokiem na morze.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł3 860 m² 47,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki oznaczonej ewidencyjnie numerem 193/2 o pow. 0,3860 ha obręb Biniew. Nieruchomość położona jest w strefie pośredniej wsi.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 091 m² 182,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka budowlana w Klukowej Hucie! Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł30 851 m² 32,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki inwestycyjne Srebrzyszcze, gm. Chełm (numery 426/1 oraz 426) Na sprzedaż łącznie ok. 3,15 ha (31 460 m ) gruntów ewidencyjnych, położonych w miejscowości Srebrzyszcze, bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł1 425 m² 526,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka w Szerokim! Lokalizacja: szerokie Powierzchnia: 1425 m Położona w pierwszej linii zabudowy. Dojazd drogą asfaltową. Kształt działki zbliżony do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 137 m² 96,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna położona w miejscowości Szaflary (15km od Zakopanego, 5 km od Nowego Targu), na wysokości osiedla Podlubeki. Działka w planie ogólnym przeznaczona na działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Wałbrzych,dolnośląskie

220 000 zł34 m² 6 470,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Tylko w naszym biurze. Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka na Białym Kamieniu. Lokal położony na parterze skałada się z dużego pokoju, w którym cześć sypialna ( łożko i pojemna.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł1 325 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni 1325 m2 z widokiem na jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł403 m² 6 674,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:599 m²

House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia ofertę wyjątkowej i stylowej willi o powierzchni użytkowej 360 m2 umiejscowionej na działce o powierzchni 599 m2. Dom mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł200 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala produkcyjna mogąca pełnić rolę magazynu o powierzchni 200m2 Obiekt składa się obecnie z 7 pomieszczeń. Istnieje możliwość aranżacji wnętrza i demontażu ścianek.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 166 m² 184,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana Załuczne dz. nr 2024/2, 2032/4 powierzchnia 0,1166 ha z niezagrożonym widokiem na panoramę Tatr 17 m szeroka

Szczegóły ogłoszenia

2 249 000 zł250 m² 8 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Nieruchomość położona jest w spokojnej, zielonej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z wygodnym dojazdem do Myślenic i do Krakowa. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 899 000 zł116,65 m² 24 852,12 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Mieszkanie jest gotowe do odbioru i wykończone pod klucz. Kameralne osiedle położone.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł59,60 m² 13 926,17 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Szukasz mieszkania w centrum z doskonałą komunikacją i pełną infrastrukturą? Ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie - każdy pokój z osobnym.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²249,15 m² 16 195 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

- wynagrodzenie pośrednika pokrywa strona Wynajmująca - Katowice Wełnowiec - Oferujemy do wynajęcia powierzchnię biurową o pow. 249,15m w nowo wybudowanym budynku. W budynku zastosowano.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł16,26 m² 11,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pokój hotelowy (lok. niemieszkalny) o pow. 16,26 m2 z przeznaczeniem inwestycyjnym znajdujący się w budynku hotelu arche w Śródmieściu w samym centrum Lublina Pokój hotelowy :.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł48,30 m² 9 109,73 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

NA sprzedaż W pełni odnowione mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Osiedle pomorskie 4e W zielonej górze. To jest mieszkanie po generalnym remoncie, pachnące świeżością i oferujące.

Szczegóły ogłoszenia

501 500 zł1 700 m² 295 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ostatnia nieruchomość na ulicy. Piękna, zielona posesja - o pow. 1700m kw w tym część przeznaczona pod zabudowę a część wyłącznie jako teren zielony. Natura, spokój, cisza -.

Szczegóły ogłoszenia

59 900 zł801 m² 74,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy wyjątkowe działki w dynamicznie rozwijających się Siemianicach, z bezpośrednim sąsiedztwie lasu, zaledwie 2,5 km od granic Słupska dlaczego nasza działka to doskonały wybór?.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł244 m² 11 061 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 730 m²

Klimatyczny dom w Kadach, na granicy Grodziska Maz, blisko wkd Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 244 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 000 zł112,56 m² 6 885,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:490 m²

Nowoczesny dom W sercu natury Minimalistyczny | Kameralna zabudowa | Szybki i wygodny dojazd do najważniejszych miast Aglomeracji ***** rozkład pomieszczeń: parter (strefa wspólna): * Słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł470 m² 21,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn w nowym obiekcie w pobliżu Sochaczewa, przy trasie dk50, 12 km od Węzła Wiskitki (autostrada A2) oraz 55 km od Warszawy. Przedmiot najmu to magazyn o powierzchni 470.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł1 301 m² 1 844,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z pozwoleniem na budowę - 1301 mkw w bardzo dobrze rozbudowanej części Białołęki - Nowodwory. Parametry działki: powierzchnia: 1301 mkw Kształt: trapez Teren.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł214,30 m² 0,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:12 600 m²

Dom wolnostojący wybudowany zgodnie z został oddany do użytku w 2000 roku. Jest to idealna oferta dla osób ceniących sobie komfort, przestronność oraz bliskość miasta i natury. Ogromne.

Szczegóły ogłoszenia

182 160 zł1 584 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tel.   na sprzedaż działki W jaszkowie K.ŚREMU: 1. nr 298/7 - 1336 mkw (130 zł/mkw) - sprzedana 2. nr 326 - 1584 mkw (115 zł/mkw) - sprzedana 3. nr 325 - 1440 mkw (115 zł/mkw) -.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł5 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Doskonale położona działka usługowa w Leźnie przy drodze krajowej nr 7 (gdańsk - Żukowo). Przeznaczenie Działka otrzymała warunki zabudowy o przeznaczeniu usługowym. - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

14 600 zł370 m² 39,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Magazyn z częścią biurową Sulejówek (blisko Warszawy) Do wynajęcia funkcjonalny obiekt magazynowo-biurowy zlokalizowany w Sulejówku, na granicy Warszawy, zaledwie 18 km od centrum stolicy.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł156 m² 3 717,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Kostrzyn, ul. Poznańska lokal użytkowy z częścią mieszkalną na sprzedaż Ciekawa oferta inwestycyjna: w pełni wyposażony lokal gastronomiczny połączony z przestronną częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 370 000 zł155,30 m² 8 821,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Parterowy Dom w zielonej i spokojnej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący parterowy, usytuowany w pięknych okolicznościach przyrody wśród zieleni i lasów. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 830 000 zł7 961 m² 229,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Przemysłowa na Sprzedaż 7961 m Lokalizacja:Grodzisk Mazowiecki strefa przemysłowa Powierzchnia: 7961 m Przeznaczenie: przemysłowe / Produkcyjne / Magazynowe Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł368 m² 187,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem ogłoszenia jest działka rekreacyjna z domkiem 24 m2 położona w Mrzeżynie - do plaży to zaledwie 1500 metrów. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem   Działka.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł55 m² 4 527,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:194 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży pawilon handlowo-usługowy w Chocianowie koło Polkowic. Szczegóły oferty: - budynek o powierzchni 55 m2 położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł27 028 m² 92,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Informacje ogólne Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 2,7028 ha (27 028 m ), położona w miejscowości Manowo, zaledwie kilka minut od Koszalina. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł1 216,20 m² 1 480,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży kompleks produkcyjny o łącznej powierzchni użytkowej 1216,20m2 w skład którego wchodzi: budynek biurowo- usługowy o powierzchni użytkowej 334,50m2 , murowany.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 987 m² 125,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przystanek: natura | Wyjątkowa działka pod lasem w Kobysewie (gm. Przodkowo) Szukasz miejsca, gdzie poranna kawa smakuje najlepiej w towarzystwie szumu drzew, a do pracy w Trójmieście.