Nieruchomości

238 337 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 000 zł800 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wymarzona Działka pod Dom Jednorodzinny w Spokojnej Gałowie pod Wrocławiem Szukasz idealnego miejsca na budowę swojego domu? Ta działka o powierzchni min. 700 m , położona przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 000 zł5 203 m² 2 690,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta inwestycyjna Działki inwestycyjne - Bydgoszcz, ul. Fordońska Nr działek: 40/17 i 40/18 | Powierzchnia łączna: 5 203 m lokalizacja Adres: ul. Fordońska, bydgoszcz Województwo:.

Szczegóły ogłoszenia

468 825 zł987 m² 475 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 987 m (wymiary ok. 29 m x 33 m), położoną w Tychach, dzielnica Jaroszowice, przy ul. Ułańskiej. Działka znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

238 000 zł620 m² 383,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Najważniejsze informacje: - działki budowlane, różne metraże - dostępne wszystkie media, - wymiary ok. 25-26x26-27m lub 26x39 m - spokojna okolica, - w pobliżu inne nowe domy, - widokowo,.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł30,30 m² 15 346,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż niezwykła kawalerka o powierzchni 30,3 m , położona na 4. piętrze bloku z windą. Mieszkanie wyremontowane od podstaw - zamontowano nowe okna z elektrycznymi roletami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 000 zł141,46 m² 4 418,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:699 m²

Na sprzedaż dom dwukondygnacyjny położony w przepięknym miejscu gminy Kotla na nowym osiedlu domków jednorodzinnych, w drugim etapie jego budowy. W pierwszym etapie Osiedla "dębowy Park".

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł2 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka w urokliwej okolicy z warunkami zabudowy - idealne miejsce na Twój wymarzony dom Nieruchomość znajduje się w spokojnej, malowniczej okolicy wiejskiej, oferując kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Maszewo,zachodniopomorskie

190 650 zł1 284 m² 148,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana położona w Maszewie przy ulicy 8 Marca. Brak opłaty pcc 2%. Możliwość odliczenia vat-u. Działka jest uzbrojona w energię elektryczną, miejski wodociąg oraz.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 150 m² 56,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję Państwu na sprzedaż urokliwe działki budowlane o numerach 353/3, 353/4, 353/5, położone w miejscowości Długie (gmina Jedlicze, powiat krośnieński, województwo podkarpackie), wraz.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł44 m² 7 477,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zamieszkaj w sercu Kaszub - 2 pokoje w Wejherowie Wejherowo to jedno z najbardziej urokliwych miast północnej Polski - położone w sercu Kaszub, z doskonałym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

199 250 zł797 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedania kompleks działek budowlanych zlokalizowanych na osiedlu domów jednorodzinnych w Dobrej z widokiem na las. Proponujemy działki o następujących metrażach: 797m, 811m, 864m,.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł50,17 m² 10 763,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Atrakcyjne mieszkanie na terenie zamkniętym w apartamentowcu w samym centrum miasta! Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 50,17 m 2 , usytuowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł73,80 m² 8 523,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:719 m²

Bezpośrednio od dewelopera Brak podatku pcc i prowizji, faktura, rękojmia 5 lat, możliwość wykończenia domu pod klucz, zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł127 m² 7 007,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:25 m²

Piec gazowy, podjazdy z kostki, ocieplenie dachu w cenie!kupujący nie płaci prowizjibrak podatku pcc Dostępnych kilka segmentów środkowych pow. 127 mkw Mam przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł1 007 m² 366,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1007 m , położona w Kobierzycach w cichej, zielonej okolicy, idealnej pod budowę domu jednorodzinnego. Najważniejsze atuty: lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 679 zł50,61 m² 8 490 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Neo Nieruchomości oferuje na sprzedaż nowe apartamenty w kameralnej inwestycji, zaprojektowane z myślą o komforcie i ponadczasowej estetyce. Stan deweloperski daje pełną swobodę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona

Łoje,warmińsko-mazurskie

195 000 zł3 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Działka 3000 m z warunkami zabudowy - wieś Łoje, gm. Kalinowo. Na sprzedaż działka o powierzchni 3000 m , położona na skraju wsi Łoje , w gminie Kalinowo. Na działkę.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł370 m² 7 972,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 068 m²

Oferta dla osób ceniących: luksus, piękno, niepowtarzalne okazje. Proponujemy Państwu ekskluzywną rezydencją, która zachwyci każdego miłośnika komfortu, jakości i piękna natury! Zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Zgorzelec,dolnośląskie

3 850 zł105 m² 36,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:119 m²

Tylko U nas! dom wolnostojący W centrum zgorzelca! idealny dla firm szukających miejsc dla pracowników! Biuro Nieruchomości nad Nysą prezentuje do wynajęcia dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł86 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:21

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowy apartament w Hanza Tower. Nieruchomość o powierzchni 86m w skład której wchodzą: - przestronny salon z otwarta kuchnią, jadalnią i pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 866 564 zł151 m² 12 361,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:508 m²

Nowoczesny dom z ogrodem | Michałowice | dom nr 1a | Na sprzedaż przestronny, nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej dom nr 1a, zlokalizowany w prestiżowej i kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 890 zł48,18 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie dwupokojowe (48,18m2) na wysokim parterze w nowym budynku. Osiedle Szwederowo. Ostatnie mieszkanie w tej inwestycji. Stan deweloperski. Mieszkanie jest dwustronne. Od strony.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł772 m² 205,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** Wybierz swoją działkę ** wz ** Tylko u Nas *** Serdecznie zapraszam na prezentację działek rolnych z warunkami zabudowy, zlokalizowanych w Studziankach, gm. Wasilków z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł13 593 m² 40,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Położenie: sosnowiec, porąbka - dzielnica peryferyjna, rejon ulicy Minerów i Grenadierów. Otoczenie: najbliższe otoczenie nieruchomości stanowią: od wschodu nieruchomość przylega do asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

612 513 zł61,87 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie M16 w inwestycji Mi9 przy ul. Mielczarskiego to propozycja stworzona z myślą o inwestorach, którzy szukają nieruchomości z realnym potencjałem na zwiększenie stopy.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł5 100 m² 21,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 5100 m , położona w miejscowości Radziwiłka, gmina Młodzieszyn. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu natury, lasów i terenów zielonych ,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł182,10 m² 3 838,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Obniżka ceny! Piła - Staszyce ul. Spiżowa szereg skrajny na sprzedaż, bezpośrednio przy lesie możliwość prowadzenia działalności Nieruchomość o pow. użytkowej 182,1m2 wybudowana metodą.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł3 154 m² 72,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w malowniczym regionie województwa śląskiego, dokładniej w powiecie myszkowskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

891 600 zł59,44 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu apartament na sprzedaż o powierzchni 59,44m2, zlokalizowany w Krakowie przy ul. Kobierzyńskiej, w dzielnicy Ruczaj - Inwestycja Kobi House by.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł890 m² 117,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem oferty jest pięknie położona działka budowlana z udziałem w drodze i z wydanymi warunkami zabudowy. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   Ponad 1000.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł140 m² 3 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Odkryj urokliwy drewniany dom po całkowitej modernizacji, położony w malowniczej miejscowości uzdrowiskowej Rabce-Zdrój. Otoczony zielenią i pięknymi widokami na pobliskie wzgórza, zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł160 m² 4 493,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 428 m²

Na sprzedaż dom stworzony z myślą o osobach, które cenią ciszę, otoczenie natury i komfort życia z dala od miejskiego zgiełku. Idealny dla osób, które marzą o małym domu.

Szczegóły ogłoszenia

444 399 zł36,13 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł60 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Zostań pierwszym najemcą! Mieszkanie dla singla lub pary Do wynajęcia od zaraz świeżo wyremontowane duże 2-pokojowe mieszkanie położone w doskonałej części Piekar Śląskich - Szarlej, ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł980 m² 2 448,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam ofertę zakupu działki w idealnym miejscu pod budowę bloku przy ul. Mickiewicza. Jest zrobiony wstępny projekt z garażami podziemnymi, jednoklatkowy. Działka posiada miejscowy plan.

Szczegóły ogłoszenia

89 900 zł757 m² 118,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości bmc przedstawia na sprzedaż ostatnią działkę budowlaną położoną w miejscowości Starcza, gm. Starcza, pow. częstochowski przy ulicy Rzecznej parametry działki: kształt:.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł649,15 m² 768,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:24 700 m²

| nieruchomość położona we wsi Przechody, gminie Grajwo, powiat grajewski, województwie podlaskim w odległości około 80 km od Białegostoku i 15 km od Grajewa. Oferta w opcji -.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł42 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe, jasne mieszkanie Z duszą - po generalnym remoncie Wysoki standard | Po remoncie w 2025r. | w pobliżu metra Racławicka | Parking w cenie ***** To unikalna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²3 000 m² 165 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem wyjątkowy lokal użytkowy zlokalizowany bezpośrednio przy płycie Rynku we Wrocławiu w prestiżowym miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszych i turystów. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

563 000 zł56,30 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,3 m2 z balkonem - 0% prowizji, 0% podatku pcc - Osiedle ogrodzone i monitorowane - Nowe budownictwo - Ogrzewanie podłogowe -.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do wynajęcia od zaraz dla jednej osoby lub pary/małżeństwa bez dzieci ekskluzywny,.