Nieruchomości

239 045 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

376 750 zł1 507 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1507 m narożna | mpzp | Pełne media Spokój, wygoda i gotowa do inwestycji Na sprzedaż narożna działka 1507 m z pełnym uzbrojeniem prąd, gaz, wodociąg.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł304,50 m² 5 221,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:640 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: dobrze prosperujący pensjonat ze stałą bazą klientów Dochodowa inwestycja nad morzem Atrakcyjna cena.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł75 m² 7 720 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:289 m²

Wyjątkowa perełka , piękny dom , położony W turystycznej miejscowości kretowiny 44 nad jednym Z najczystszych jezior W polsce- jeziorem narie. Magiczna sceneria I taras.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Bocian,mazowieckie

880 000 zł130 m² 6 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 195 m²

Zamieszkaj w urokliwym Bocianie! Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 130m2 oraz garażem o powierzchni 103m 2. Nieruchomość położona jest w małej miejscowości Bocian,.

Szczegóły ogłoszenia

249 999 zł48 m² 5 208,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Sanoku - osiedle Posada. 5200zł/m2 < możliwość wynajmu >.

Szczegóły ogłoszenia

30,30 zł/m²131,25 m² 3 977 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Obwieszczenie O zbieraniu ofert na najem nieruchomości W białych błotach przy ul. Guliwera 11 Wynajmujący: poczta Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, 00-940 Warszawa, ul. Rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł91,83 m² 19 492 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości obsługuje wyjątkową lokalizację apartamentu tuż nad Zalewem Bagry Apartament znajduje się nad Zalewem Bagry z parkiem i plażą cały kompleks budynków.

Szczegóły ogłoszenia

1 193 570 zł70,21 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Apartament w ścisłym Centrum Lublina! Mieszkanie o powierzchni około 70,21m2, drugie piętro, salon z aneksem kuchennym o powierzchni około 31,82m2, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

376 618 zł20,14 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Apartament inwestycyjny z ogródkiem | Jastrzębia Góra | 600 m od plaży Parter | wykończony pod klucz | gotowy produkt inwestycyjny Na sprzedaż 1-pokojowy apartament inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

1 996 600 zł13 400 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka przemysłowa, znajdująca się w miejscowości Łapanów, gmina Łapanów, powiat Bocheński na południe od węzła A4 w Targowisku. Orientacyjne odległości - Węzeł A4.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł260 m² 3 423,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:477 m²

-nieruchomość dostępna tylko W verano estate - Przestronny dom dwurodzinny z trzema garażami | działka narożna | solidna cegła Na sprzedaż funkcjonalny, wolnostojący dom dwurodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł780 m² 126,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka rekreacyjna z rozpoczętą budową domu - Toruń, rudak Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży działki rekreacyjnej, położonej w malowniczej dzielnicy Torunia -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

588 796 zł34,84 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle piastów - nowe mieszkania, stan deweloperski. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł34,48 m² 84,11 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne mieszkanie po remoncie kapitalnym, dla pary lub singla. Mieszkanie o powierzchni 34.48m2, położone jest na 9 piętrze w bloku przy parku Kępa Potocka z widokiem na miasto. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł16 000 m² 2,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Twój kawałek ziemi w gminie Biłgoraj! Rapy Dylańskie, gm. Biłgoraj Działki: nr ewid 1528, obręb Rapy Dylańskie, zobacz mapę , * pow. 2300 mkw, * szerokość ok. 6 m, * klasoużytki: łv, *.

Szczegóły ogłoszenia

1 561 680 zł43,38 m² 36 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wykończony pod klucz apartament W sercu kurortu Jurata | Prestiżowa lokalizacja | 250 m od plaży | Nowoczesny Kompleks 4* z basenem i spa | Inwestycja idealna jako wakacyjny second-home.

Szczegóły ogłoszenia

38,21 zł/m²335 m² 12 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o wysokim standardzie 335 m , doskonała lokalizacja przy głównej arterii miasta. Oferujemy przestronny i nowoczesny lokal handlowo-usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 570 000 zł159,78 m² 9 826,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:285 m²

Marzysz o luksusowym domu z ogrodem, blisko Wrocławia? Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł88,81 m² 7 544,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie w sąsiedztwie parku Chopina. Ścisłe centrum, cicha lokalizacja z zapleczem zieleni. Mieszkanie ustawne, rozkładowe, z 4 niezależnymi pokojami. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

311 610 zł1 833 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działki budowlane na sprzedaż Skwierzyna, osiedle nowych domów jednorodzinnych, przy lesie, z pełnymi mediami i mpzp Na sprzedaż oferujemy 3 atrakcyjne działki budowlane o pow. 921 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł151 981 m² 29,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

"Nieruchomości Apartament" Edyta Pietrow   oferta dla inwestorów / spokojna okolica / dobrze skomunikowana Nieruchomość gruntowa położona zaledwie 15 minut od Legnicy i 18 minut od Lubina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 029 000 zł150 m² 6 860 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

*** Zakup bezpośrednio od dewelopera! *** *** 0% prowizji! Brak podatku pcc! *** Na sprzedaż nowy dom wolnostojący o powierzchni 150 m2 (powierzchnia użytkowa - 118 m2) położony w Przegini.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł924 m² 1 135,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka inwestycyjana / mieszkaniowo usługowa w dzielnicy Gdańsk Jasień. Lokalizacja: działka zlokalizowana w ciągu ul. Oliwkowej w dzielnicy Jasień w Gdańsku. Bezpośrednie.

Szczegóły ogłoszenia

73 326 zł4 444 m² 16,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Nowoczesna powierzchnia magazynowa do wynajęcia lub możliwość obsługi logistycznej, około 5000 m2, jednak jest to.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł224,50 m² 6 636,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 748 m²

Przestronny dom wolnostojący z użytkowym poddaszem w bliskiej okolicy Świdnicy - Marcinowice! Na parterze domu znajduje duży salon z wyjściem na taras (przestrzeń wizualnie podzielona na.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł36,90 m² 20 054,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Zapraszamy na prezentację dwupokojowego mieszkania położonego w pięknie zachowanej zabytkowej kamienicy w Gdańsku, zaledwie 150 m od Dworu Artusa i Fontanny Neptuna. Lokalizacja Ulica.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł90 m² 2 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

| oferujemy Państwu na sprzedaż dom położony w miejscowości Klęczany w gminie Chełmiec. Dom wybudowany w drugiej połowie lat 80-tych w tradycyjnej technologii z pustaka.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł100 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Komfortowe i nowoczesne mieszkanie - Krzeptów Polecamy 2-poziomowe mieszkanie z otwartą kuchnią i dużym balkonem o powierzchni 100 m2 w miejscowości Krzeptów, 3 km od granic.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł528 m² 662,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o pow. 528m2, front 18m. Lokalizacja: krosno, gmina Mosina, ul. Sosnowa, działka nr 300/2. Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja, telekomunikacja. Dojazd: droga utwardzona. Otoczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł68,27 m² 12 743,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie, w którym od pierwszego kroku czujesz: to jest to. Pkp Ożarów Mazowiecki 12 min pieszo. Są nieruchomości poprawne i są takie, które od progu dają poczucie komfortu, harmonii.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł74,60 m² 6 689,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Tylko U nas! dom drewniany letniskowy całoroczny! 1,5h od warszawy! bajkowa nieruchomość, 100% prywatność! second home! Marzysz o ucieczce od codziennego zgiełku miasta? Ta drewniana oaza.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł55,10 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

od 1 majabiuro Nieruchomości mint property oferuje do wynajęcia bardzo atrakcyjne mieszkanie na Wiślanych Tarasach.Mieszkanie o łącznej powierzchni 55 m2 zlokalizowane jest na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

356 000 zł27 m² 13 185,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Fantastyczna oferta dla inwestora pod wynajem Jutro Dzień Otwarty - zadzwoń i umów się na prezentację Zostało tylko kilka mieszkań! sprzedaż bezpośrednio od dewelopera bez prowizji! wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł321 m² 15 264,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 321 m²

Prezentuję Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną na zamkniętym osiedlu przy ul. Babiego Lata. Jest to niewątpliwie najlepsza lokalizacja w Łodzi i najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Karkowo

Karkowo,zachodniopomorskie

1 980 000 zł222 m² 8 918,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Wyjątkowa posiadłość w otoczeniu natury | Karkowo Pojezierze Ińskie Jeśli szukasz miejsca, gdzie krajobraz staje się częścią codzienności, a dom harmonijnie wpisuje się.

Szczegóły ogłoszenia

87 930 zł977 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przyłęk, gmina Niwiska działka budowlana na sprzedaż, powierzchnia 977 mkw cena 87 930 zł. Oferta na wyłączność- tylko U nas! Prezentowana działka ma powierzchnię 9,77 ar co czyni ją.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 412 zł51,19 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji. Brak podatku pcc 2% oferujemy bezpłatną I skuteczną pomoc W uzyskaniu najkorzystniejszego finansowania. Serdecznie zapraszam do kontaktu i na prezentację nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

3 650 000 zł854 m² 4 274 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż funkcjonujący obiekt produkcyjno-magazynowy z częścią biurową i zapleczem socjalnym, położony w Józefowie, w dzielnicy Michalin. To nieruchomość o dużym.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł267 m² 3 741,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:433 m²

Solidnie wybudowany i zadbany wolnostojący dom w Bydgoszczy, na osiedlu Jary szuka nowych właścicieli. Nieruchomość w doskonałej i cenionej lokalizacji. Idealnie nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 575 zł39,71 m² 32 500 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Studio | 39.71 m2 | Blisko Centrum | Wysokie piętro w Unique Tower [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI] Mamy przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł88 m² 8 511,36 zł/m²

 

Piętro:parter/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Agent prowadzący ofertę Iwona Horemska   . Polecam do kupna 4-pokojowe mieszkanie położone na os. Wichrowe Wzgórze. Parter w wysokim bloku - atutem jest spory ogródek, który przynależy.