Nieruchomości

238 319 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Działka rolna przy lesie

Myki,warmińsko-mazurskie

318 000 zł15 900 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna w Mykach położona bezpośrednio przy drodze powiatowej, naprzeciwko terenu objętego miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Atrakcyjna lokalizacja z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł34,68 m² 17 589,39 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Przestronna kawalerka przy Fortach Bema. Ustawny pokój dzienny z dwoma oknami, widna kuchnia (aneks), łazienka z wanną oraz przedpokój z dużą garderobą. Możliwość podzielenia na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł948 m² 242,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 948 m2 zlokalizowana w spokojnej i cichej okolicy w miejscowości Bielkowo. Działka posiada wydane warunki zabudowy, co umożliwia szybkie rozpoczęcie.

Szczegóły ogłoszenia

493 000 zł30,60 m² 16 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Szukasz mieszkania z klimatem i ogromnym potencjałem w jednej z najlepszych lokalizacji w Krakowie? Prezentujemy ustawne, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,6 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

396 090 zł1 467 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu budowlaną działkę w miejscowości - Michałowice - część zachodnia. W okolicy znajdują się domy jednorodzinne. Położenie działki zapewnia spokój, dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

507 744 zł52,89 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe Osiedle nowoczesne mieszkania w Bydgoszczy- osiedle Bartodzieje Małe. Kupując z nami nie ponosisz dodatkowych kosztów nasze biuro nie pobiera prowizji od kupujących. Osiedle Filmowe to.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł48,50 m² 15 463,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Warszawa, włochy, ul. Aleja Dwudziestolatków - 48,5 m2 / 3 pokoje + balkon francuski + piwnica we speak english Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł81 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:145 m²

Ogłoszenie dotyczy budynku nr 2 Dębova Park 15 nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej pod Słupskiem Z przyjemnością prezentujemy nową inwestycję Dębova Park kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia świeżo odmalowane, wyremontowane, narożne, jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m na 1 piętrze, położone w Centrum przy ul. Grochowej 1 w Białymstoku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł196,70 m² 4 550,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:806 m²

Twój dom z ogrodem w Tczewie - przestrzeń dla rodziny i spokój na lata Oferuję Państwu na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 196,7 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 zł32 m² 68,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w miejscu, które robi wrażenie od pierwszego kroku | 2 pokoje premium | Kielce ksm | garaż Osoba odpowiedzialna za transakcję : Grzegorz Gołębiowski tel:   .

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł305,46 m² 12 112,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:560 m²

Na sprzedaż kamienica mieszkalna z dużym potencjałem inwestycyjnym, przygotowana pod finalny etap realizacji projektu. Nieruchomość idealna pod: wynajem długoterminowy, wynajem krótkoterminowy,.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł121,39 m² 1 812,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Zapraszam Cię na prezentację nieruchomości z potencjałem inwestycyjnym, położonej przy ul. Korczaka w Jeleniej Górze. To budynek o powierzchni 121,39 m , stanowiący dołączoną.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 670 000 zł330 m² 8 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 679 m²

Oferta wyłącznie w biurze Atlantis Nieruchomości Absolutnie nietuzinkowa nieruchomość położona w spokojnej części bydgoskiego Opławca. Na ustawnej działce zaprojektowano bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 000 zł460 m² 19 347,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 002 m²

Jeżeli szukasz ciszy i kontaktu z przyrodą ale też szybko musisz znaleźć się w Centrum lub na lotnisku to ten dom jest dla Ciebie! Jest takie miejsce, które daje poczucie spokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł46,52 m² 64,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zalety nieruchomości: - osiedle nagrodzone prestiżową nagrodą "budowa roku 2022" - Lokal nigdy nie zamieszkały na stałe, nie był również wynajmowany - 25 minut spacerem do Starego Miasta - 300m do.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:293 m²

Oferujemy do wynajęcia część domu ,funkcjonalną powierzchnię mieszkalno-biurową o łącznej powierzchni ok. 60 mkw, z dodatkową przestrzenią magazynową (ok. 22 mkw), zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 707 m² 82,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu płaską działkę budowlaną o powierzchni 1707m 2 w kształcie prostokąta w Mnichu. Dojazd do działki drogą asfaltową. Wymiary działki 35x43x37x52 Media:woda, prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

3 000 zł160 m² 18,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Lokal magazynowo- biurowy 160 m2. Posiadamy w swojej ofercie najmu lokal handlowo-magazynowy o powierzchni około 160 m2. Lokal znajduje się na niskim parterze budynku biurowo-magazynowego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

197 000 zł34,62 m² 5 690,35 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w centrum Siemianowic Śląskich z ogrzewaniem miejskim. Znajduje się ono na siódmym piętrze dziesięciopiętrowego bloku po termomodernizacji przy ul. Kom.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł45,90 m² 8 061 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Oferuję 3-pokojowe mieszkanie położone w budynku po termoizolacji, w dogodnej lokalizacji blisko centrum. Mieszkanie polecane szczególnie osobom, które często podróżują przy wykorzystaniu.

Szczegóły ogłoszenia

137 500 zł1 375 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| oferujemy na sprzedaż nieruchomość inwestycyjną - działkę usługowo-budowlaną położoną bezpośrednio przy drodze krajowej nr 28 w miejscowości Gruszowiec. Parametry działki powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

481 100 zł56,60 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z nową inwestycją realizowaną niespełna 6 km od Centrum Rzeszowa. Mamy przyjemność przedstawić 3 pokojowe mieszkanie w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł178,47 m² 4 034,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 077 m²

Na sprzedaż funkcjonalny, murowany dom jednorodzinny wybudowany metodą tradycyjną, położony w spokojnej, zielonej okolicy - bezpośrednio naprzeciwko lasu, z dogodnym dojazdem do Augustowa (ok.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł200 m² 4 145 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:648 m²

Jedyna taka oferta! Niezwykle atrakcyjna lokalizacja - tuż przy głównej jezdni, wjazd na posesję z możliwością parkowania, dostęp i widoczność od ulicy. Oferta dostępna tylko u nas.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł29,50 m² 7 118,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż przytulne I zadbane mieszkanie 2 pokojowe na parterze W szczytnicy, gmina warta bolesławiecka. Wgn Nieruchomości prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł78 m² 16 282,05 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Centrum park | kołobrzeg Penthouse z dużym tarasem dachowym w centrum Kołobrzegu Na sprzedaż przestronny apartament o komfortowym układzie pomieszczeń (2 sypialnie) Najwyższe - 7 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł138 m² 72,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do wynajęcia dom w stanie developerskim z wykończeniem pod preferencje najemcy (właściciel wykończy dom w konsultacji z najemcą). Lokalizacja: - około 500 m do ul. Puławskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł15 539 m² 154,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane okazja inwestycyjna cena do negocjacji - zapraszamy! *zawiercie Skarżyce | Jura Krakowsko-Częstochowska Masz pomysł na inwestycję? To może być gotowy projekt pod mini osiedle 8.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Ludwinów,świętokrzyskie

459 000 zł82 m² 5 597,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:260 m²

Tylko U nas! >nowoczesne mieszkanie Z ogródkiem oraz miejscem postojowym przed budynkiem >inwestycja pod wynajem >funkcjonalność I jakość W każdym detalu! >nowe.

Szczegóły ogłoszenia

5 899 000 zł2 500 m² 2 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyłączny Opiekun oferty: jakub Wantrych   *oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości Podstawowe informacje: działka przemysłowa oznaczona symbolem Ba - tereny przemysłowe, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

15 000 zł600 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Hala magazynowo-produkcyjna 600 m2, koszalin, osiedle Lechitów Hala magazynowo-produkcyjna 600 m2, koszalin, osiedle Nowobramskie - do wynajęcia. Na obiekcie znajduje się zaplecze socjalnie (szatnia,.

Szczegóły ogłoszenia

5 350 000 zł767,96 m² 6 966,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż dobrze zlokalizowany teren inwestycyjny w gminie Piaseczno objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem ps/u - teren obiektów produkcyjnych, składów,.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł167,60 m² 5 065,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 074 m²

Na sprzedaż funkcjonalny, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 121,3 m2, położony na przestronnej działce o powierzchni 1074 m2 w spokojnej części Białej Podlaskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 zł15 m²

 

Piętro:1/5

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 900 zł

Do wynajęcia 1 miejsce w pokoju 2 osobowym w którym już mieszka kobieta pracująca bardzo spokojna z Ukrainy. Cena całkowita 1050zł z ryczałem za media i opłatami stałymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 049 zł72,23 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bezczynszowe 3 pokojowe mieszkanie, które znajduje się na I piętrze nowego kameralnego apartamentowca zlokalizowanego w Piekarach Śląskich. Miejsce postojowe W cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

958 640 zł41,68 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy nowoczesny apartament o powierzchni 41,68 m , usytuowany na 2 piętrze kameralnego budynku zlokalizowanego w Gdyni - Orłowie. Mieszkanie składa się z dwóch funkcjonalnych.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł43 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia, wysoki standard. Urządzony w estetyczny sposób, z dbałością o funkcjonalność i wygodę codziennego użytkowania. Przy budynku ogólnodostępne miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł47,62 m² 15 014,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Kraków, os. Żabiniec - ul. Frycza Modrzewskiego - do sprzedania 2 -pokojowe mieszkanie z 2 balkonami, miejsce garażowe pod budynkiem, komórka, winda. Niedaleko tramwaj, opis mieszkania Do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

59 500 zł1 673,43 m² 35,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:6 072 m²

Hala magazynowo-produkcyjna z biurami na wynajem - Kleszczewo, 2,7 km od węzła krzesiny/s5 Nowoczesny kompleks magazynowo-biurowy z 2014 roku w bardzo dobrym stanie technicznym. Optymalne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 232 zł37,32 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecamy Państwu apartament położony w urokliwej, nadmorskiej miejscowości Trzęsacz. Budynek znajduje się zaledwie ok. 500 m od pięknej plaży. Idealna oferta dla osób ceniących sobie.