Nieruchomości

238 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

505 890 zł48,18 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie dwupokojowe (48,18m2) na wysokim parterze w nowym budynku. Osiedle Szwederowo. Ostatnie mieszkanie w tej inwestycji. Stan deweloperski. Mieszkanie jest dwustronne. Od strony.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł772 m² 205,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** Wybierz swoją działkę ** wz ** Tylko u Nas *** Serdecznie zapraszam na prezentację działek rolnych z warunkami zabudowy, zlokalizowanych w Studziankach, gm. Wasilków z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł13 593 m² 40,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Położenie: sosnowiec, porąbka - dzielnica peryferyjna, rejon ulicy Minerów i Grenadierów. Otoczenie: najbliższe otoczenie nieruchomości stanowią: od wschodu nieruchomość przylega do asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

612 513 zł61,87 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie M16 w inwestycji Mi9 przy ul. Mielczarskiego to propozycja stworzona z myślą o inwestorach, którzy szukają nieruchomości z realnym potencjałem na zwiększenie stopy.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł5 100 m² 21,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 5100 m , położona w miejscowości Radziwiłka, gmina Młodzieszyn. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu natury, lasów i terenów zielonych ,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł182,10 m² 3 838,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Obniżka ceny! Piła - Staszyce ul. Spiżowa szereg skrajny na sprzedaż, bezpośrednio przy lesie możliwość prowadzenia działalności Nieruchomość o pow. użytkowej 182,1m2 wybudowana metodą.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł3 154 m² 72,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w malowniczym regionie województwa śląskiego, dokładniej w powiecie myszkowskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

891 600 zł59,44 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu apartament na sprzedaż o powierzchni 59,44m2, zlokalizowany w Krakowie przy ul. Kobierzyńskiej, w dzielnicy Ruczaj - Inwestycja Kobi House by.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł890 m² 117,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem oferty jest pięknie położona działka budowlana z udziałem w drodze i z wydanymi warunkami zabudowy. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   Ponad 1000.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł140 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Odkryj urokliwy drewniany dom po całkowitej modernizacji, położony w malowniczej miejscowości uzdrowiskowej Rabce-Zdrój. Otoczony zielenią i pięknymi widokami na pobliskie wzgórza, zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł160 m² 4 493,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 428 m²

Na sprzedaż dom stworzony z myślą o osobach, które cenią ciszę, otoczenie natury i komfort życia z dala od miejskiego zgiełku. Idealny dla osób, które marzą o małym domu.

Szczegóły ogłoszenia

444 399 zł36,13 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł60 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Zostań pierwszym najemcą! Mieszkanie dla singla lub pary Do wynajęcia od zaraz świeżo wyremontowane duże 2-pokojowe mieszkanie położone w doskonałej części Piekar Śląskich - Szarlej, ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł980 m² 2 448,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam ofertę zakupu działki w idealnym miejscu pod budowę bloku przy ul. Mickiewicza. Jest zrobiony wstępny projekt z garażami podziemnymi, jednoklatkowy. Działka posiada miejscowy plan.

Szczegóły ogłoszenia

89 900 zł757 m² 118,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości bmc przedstawia na sprzedaż ostatnią działkę budowlaną położoną w miejscowości Starcza, gm. Starcza, pow. częstochowski przy ulicy Rzecznej parametry działki: kształt:.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł649,15 m² 768,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:24 700 m²

| nieruchomość położona we wsi Przechody, gminie Grajwo, powiat grajewski, województwie podlaskim w odległości około 80 km od Białegostoku i 15 km od Grajewa. Oferta w opcji -.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł42 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe, jasne mieszkanie Z duszą - po generalnym remoncie Wysoki standard | Po remoncie w 2025r. | w pobliżu metra Racławicka | Parking w cenie ***** To unikalna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²3 000 m² 165 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem wyjątkowy lokal użytkowy zlokalizowany bezpośrednio przy płycie Rynku we Wrocławiu w prestiżowym miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszych i turystów. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

563 000 zł56,30 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,3 m2 z balkonem - 0% prowizji, 0% podatku pcc - Osiedle ogrodzone i monitorowane - Nowe budownictwo - Ogrzewanie podłogowe -.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do wynajęcia od zaraz dla jednej osoby lub pary/małżeństwa bez dzieci ekskluzywny,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł40 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:495 m²

Na sprzedaż zabudowana domkiem działka budowlana o powierzchni 495 m2 w miejscowości Jaworze, obok Bielska-Białej, w województwie śląskim. Działka objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

1 201 000 zł4 804 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna przeznaczona pod działalność gospodarczą. Działka o nieregularnym kształcie, o powierzchni 4804 m2. Teren jest wykarczowany o ukształtowaniu płaskim,.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł20 846 m² 57,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Uwaga! nowa niższa cena! 1199000 zł! Przedmiotem sprzedaży jest piękna, widokowa działka budowlana usytuowana w miejscowości Łosie, gmina Ropa, województwo małopolskie, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł37,10 m² 12 371,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferujemy na spzredaż komfortowe & wyposażone dwupokojowe mieszkanie. Nowa, nowoczesna i zaciszna inwestycja przy ulicy Wyzwolenia. Osiedle ogrodzone, mieszkanie przytulne i bardzo wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł39,75 m² 12 553,46 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jeśli szukasz mieszkania w nowoczesnej inwestycji, takiego, które możesz zaprojektować i dostosować do swoich potrzeb to mam wrażenie, że dziś spełnimy Twoje oczekiwania. i podatku.

Szczegóły ogłoszenia

29 zł/m²86 m² 2 494 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia biura o metrażach od 10 m2 do 1.350 m2 - inwestycja Szyb Walenty, Ruda Śląska Oferujemy do wynajęcia powierzchnie biurowe w inwestycji Szyb Walenty w Rudzie Śląskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł776 m² 2 833,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 920 m²

MM Nieruchomości prezentuje obiekt inwestycyjny, usługowo- mieszkalny z ogromnym potencjałem! Na terenie dwóch działek 313/33, 313/32 o łącznej powierzchni 3 920 m2 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

850 563 zł54,04 m² 15 739,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. Planowany termin zakończenia inwestycji: VI.2026 Apartament nr M0.11, ogródek z tarasem: 162 m, m-ce parkingowe naziemne 30 000 zł [ Pełne zestawienie oferowanych apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł2 275 m² 320,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, które połączy spokój natury z komfortem codziennego życia? Ta działka budowlana o powierzchni 2275 m to idealna przestrzeń dla osób ceniących ciszę, zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł1 200 m² 2 083 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Agnieszka Kaczor 4 alternatywy Tel:   Wreszcie jest dostępna do zakupu: DZIAŁKA KOMERCYJNA zlokalizowana tuż obok jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

336 776 zł36,77 m² 9 158,99 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska zlokalizowana przy ul. 6 sierpnia w Łodzi - 400m od ul. Piotrkowskiej ( częśc deptakowa ) oraz 200m od nowo budowanej stacji przesiadkowej Łódzkiego metra przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł267 m² 4 831,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:12 027 m²

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1,2027 ha mieszczącą się w Opiesinie, powiat zduńskowolski. Działka ma kształt prostokąta o szerokości ok.25m. Usytuowanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł60,60 m² 10 643,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,6 m , położone na 3 piętrze w bloku przy ul. Zegrzyńskiej 69 w Legionowie (osiedle Piaski). Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

9 990 000 zł28 000 m² 356,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka w miejscowości Wolica, gmina Nadarzyn Nieruchomość o powierzchni 28 000 m2 Objęta mpzp o przeznaczeniu - mn/u - Przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

86 000 zł8 600 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Oferta działek rolnych W gminie wielopole skrzyńskie Z możliwością odrolnienia. Oferujemy do sprzedania dwie działki rolne 86a i 1,13ha w miejscowości Brzeziny- gmina Wielopole.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł83,01 m² 19 262,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament 4-pokojowy z dużym, prywatnym ogrodem na dachu na wrocławskim Jagodnie, w inwestycji oddanej w 2021 roku! nieruchomość ma 82,73 m I.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

571 344 zł53,88 m² 10 604,01 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł93,67 m² 6 725,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie, szanowni Państwo oferta na wyłączyć nie szukaj dalej Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 93,67 m w miejscowości uzdrowiskowej Szczawnie-Zdroju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł56,50 m² 16 991,13 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Specyfikacja mieszkania Mam do zaoferowania 5-pokojowy gotowiec inwestycyjny o powierzchni 56,5 m , zlokalizowany przy ul. Prymasa Tysiąclecia 97 na warszawskiej Woli. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

295 000 zł119 m² 2 478,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom jednorodzinny w trakcie budowy o powierzchni użytkowej 119,00 m2 położony w miejscowości Kluczkowo około 6 km od Świdwina wraz z działką o łącznej wielkości 0,12 ha.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł392 m² 548,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż: prawo do użytkowania działki rekreacyjnej rod.