Nieruchomości

238 319 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

339 000 zł40 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40 m , położone na 3. piętrze niskiego, 4-kondygnacyjnego bloku. Nieruchomość znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 084 zł48,34 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Emmerson oferuje: mieszkanie 3 pokojowe z ogródkiem w budynku z windą na kameralnym osiedlu. Budynek dwusegmentowy z podziemną halą garażową. Lokalizacja : Podgórze- bieżanów,.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł144,50 m² 18 339,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 400 m²

NA sprzedaż - nowoczesny dom W strzelinku Z wyjątkowym ogrodem I zarybionym stawem Powierzchnia użytkowa domu: 144,50 m Powierzchnia działki: 5400 m Rok budowy: 2020 lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 000 zł5 800 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka przy drodze wojewódzkiej 630 w Wólce Górskiej na granicy z Nowym Dworem Mazowieckim. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego -.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł49,50 m² 48,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia nowy apartament na oś. Glivia oczekuje na pierwszego najemcę! wszystko nowe. Mieszkanie obecnie jest w trakcie wykańczania i będzie dostępne od ok. 15 czerwca 2026r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł115,70 m² 6 395,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:490 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej Rybnik Gruntowa 73 - nowe osiedle domków (stan deweloperski) - powierzchnia użytkowa: 115,70 m2 - powierzchnia działki: 490 m2 Dom oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł50,67 m² 8 288,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przytulne i funkcjonalne 2 pokoje z dużą loggią - Chojny, ul. Chóralna, łódź Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 50,67 m , położone na 1 piętrze w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł3 383 m² 191,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Prestiżowa oferta sprzedaży działki inwestycyjnej Wisła wyjątkowy teren przy rzece Wisła | 3 383 m | Pełne media Przedmiotem sprzedaży jest niezwykle atrakcyjna działka o powierzchni 3 383.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł80 m² 10 612,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie o powierzchni 80 m , usytuowane na 2. piętrze w niskim bloku z 1990 r, stanowi komfortową przestrzeń idealną dla rodziny. Lokal jest zadbany i funkcjonalny,.

Szczegóły ogłoszenia

4 797 000 zł2 469,63 m² 1 942,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:5 535 m²

Dochodowa nieruchomość komercyjna obiekt handlowo magazynowy Z najemcami | piła, ul. Kossaka Na sprzedaż atrakcyjny, funkcjonalny obiekt handlowo magazynowy z częścią biurowo socjalną,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł61,73 m² 18 629,52 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Poborzańskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2016 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł110 m² 8 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:901 m²

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż nieruchomość na Mazurach. Nieruchomość położona jest w miejscowości Stare Juchy przy ul. Kolejowej 15. Na sprzedaż są dwa.

Szczegóły ogłoszenia

37,50 zł/m²160 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal usługowy 160 m | Witryny | Parking | Trakt Brzeski Masz biznes i potrzebujesz miejsca, które realnie generuje klientów, a nie tylko dobrze wygląda w ogłoszeniu? Ten lokal.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł300 m² 196,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje na sprzedaż działkę rekreacyjną o powierzchni 300 m , położoną w spokojnej i zielonej okolicy na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

589 000 zł56,41 m² 10 441,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2-pokojowe mieszkanie 56,41 m | 1 piętro | Balkon | Komórka lokatorska |śródmieście naprzeciwko Parku im. Wincentego Witosa Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł700 m² 107 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działa w Starych Lipkach gmina Stoczek. Zabudowana domem drewnianym do rozbiórki. Media: woda, prąd, kanalizacja, internet. Sąsiedztwo lasu, doskonała propozycja na domek letniskowy. Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł28 m² 16 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1933

Funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28 m , położona na 1. piętrze w niskim, kameralnym budynku zlokalizowanym na warszawskiej Wola, przy ul. Obozowej. Lokal po remoncie instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

9,52 zł/m²420 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Lokal handlowy 375 m2 powierzchni sali sprzedaży, biuro, magazyn, parking Przedstawiamy ofertę wynajmu lokalu o powierzchni handlowej 375 m2 (łącznie zapleczem socjalnym oraz biurem 420 m2).

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł250 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 227 m²

Na sprzedaż! Piękny, nowoczesny dom w Turzy Śląskiej! Marzysz o przestronnym, komfortowym domu z dużą działką? Ta oferta jest dla Ciebie!

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł100 m² 12 950 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Stara praga Mieszkanie, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 100 m , zlokalizowane na parterze budynku z windą przy ul. Jagiellońskiej. Nieruchomość znajduje się na terenie zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł1 905 m² 1 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 1905M2/ międzylesie wschodnia strona torów/ zlokalizowana w najładniejszej części Międzylesia, w rejonie ul. Czeladniczej, otoczona otuliną Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł43 m² 67,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, nowe i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na parterze w nowoczesnym budynku, zlokalizowane przy ul. Kiejstuta Żemaitisa. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł76,17 m² 16 935,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Dwupokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w modernistycznej kamienicy w centrum Krakowa [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł45,70 m² 9 080,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Urzędniczej. To wyjątkowa oferta dla osób poszukujących nieruchomości gotowej do zamieszkania, wykończonej.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł42,30 m² 10 378,25 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż oferuję dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,30 m znajduje się na drugim piętrze w budynku z windą. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje oraz osobną łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł4 700 m² 25,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w Sieburczynie gmina Wizna w sąsiedztwie Biebrzańskiego Parku Narodowego. Działka znajduje się na wzniesieniu w bezpośrednim sąsiedztwie terenów.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł146,65 m² 6 335 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:598 m²

Atuty nieruchomości: - bardzo dobry stan techniczny - ogrzewanie gazowe - osobny garaż - kameralna okolica - w sąsiedztwie stadnina koni - bliskość Obwodnicy zapewnia bardzo dobrą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł48 m² 2 604,17 zł/m²

 

Piętro:suterena/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

! nowa niższa cena! Tylko w naszym biurze! 48 mkw nietypowej przestrzeni - świeżo po remoncie | Bory Tucholskie To propozycja dla osób, które nie szukają standardowego mieszkania, lecz wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł4 400 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 4400 m3, położona w Bogdańcu przy ul. Kościelnej. Działka o płaskim ukształtowaniu terenu, w sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²35 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Doskonała lokalizacja przy skm. Lokal nowy luksusowo wykończony Klimatyzacja/rekuperacja/ogrzewanie podłogowe Powierzchnia na wynajem - 35mkw. Nowy Apartamentowiec! Lokal Przeznaczenie: sklep / Biuro /.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł70 m² 5 642,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 70 m , zlokalizowane przy ul. 1 maja w Łambinowicach. Lokal powstał z połączenia dwóch niezależnych mieszkań o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Klonowo

Klonowo,warmińsko-mazurskie

250 000 zł12 633 m² 19,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna w powiecie działdowskim w miejscowości Klonowo. Cena: 19,79 zł / m2. Powierzchnia: 1,2633 ha Przeznaczenie terenu w mapie ewidencji gruntów: rv, rvi, lsv Od strony.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 000 zł15 200 m² 651,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa działka rekreacyjna z mediami i ładowarką do.

Szczegóły ogłoszenia

200 zł/m²40 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Zapraszamy do w pełni wyposażonego biura dla małych i średnich zespołów na 6 i 7 piętrze przy ul. Postępu w Warszawie. Kwota 8000zł netto dotyczy 5 stanowisk pracy w 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 313 065 zł107 m² 12 271,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Wyjątkowa nieruchomość widokowa dwa domy całoroczne - wojnarowa Na sprzedaż unikalna nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Wojnarowa, w okolicach Grybowa, zaledwie około 22 km.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 900 zł140,30 m² 9 265,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:760 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż dom - 1/1 bliźniaka o powierzchni ok.140 m położony na działce 760 m. Nieruchomość znajduję się w Międzyborowie w pełni podłączona do wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł40 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:68 m²

Sigma Nieruchomości z siedzibą w Zgierzu przedstawia ofertę sprzedaży sklepu - lokalu użytkowego w Zgierzu , osiedle 650-lecia. Lokal wybudowany na działce 68m2, dzierżawionej od.

Szczegóły ogłoszenia

227 000 zł37,10 m² 6 118,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Przestronna, słoneczna kawalerka o pow. 37,10mkw położona na 1 piętrze w niskim bloku na os. Manhattan. Składa się z oddzielnej kuchni z dwoma oknami, dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 172 m² 340,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Damian ponikwia Agent prowadzący   % prowizji kupując, nie płacisz prowizji! Oferuję na sprzedaż widokowe działki położone w Brennej przy ulicy Żory, o numerach 112/21 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł1 403 m² 1 069,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: wrocław, fabryczna, złotniki, ul. Zakopiańska Opis: do sprzedaży atrakcyjna działka o powierzchni 1403 mkw., położoną na zachodzie Wrocławia, w otoczeniu kameralnej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł188 m² 1 329,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż dwupiętrowy budynek położony w miejscowości Bagno - gmina Oborniki Śląskie opis: nieruchomość do własnej aranżacji o powierzchni 188 m2, położona w malowniczej okolicy.