Nieruchomości

238 524 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje | 70 m | 2 tarasy | klimatyzacja | garaż | Drabinianka Biuro Nieruchomości Rzestate prezentuje Państwu na wynajem komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł5 400 m² 43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana o pow. 54ar położona w Paszynie gm. Chełmiec. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działka znajduje się w terenie przeznaczonym.

Szczegóły ogłoszenia

1 424 zł84,76 m² 16,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Ogłoszenie O wynajmie lokalu mieszkalnego nr 1 W miejscowości obrzycko tryb postępowania: negocjacje cenowe Wynajmujący: poczta Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, 00-940 Warszawa,.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł4 547 m² 70,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka Libiąż. Przedmiotem sprzedaży jest działka inwestycyjna, położona w Libiążu. Nieruchomość jest zlokalizowana wzdłuż ulicy Urzędniczej. W bezpośrednim sąsiedztwie bloków oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 390 000 zł171,35 m² 8 112,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:219 m²

Ostatni dostępny lokal - ul. Kościuszki 16p, ożarów Mazowiecki To naprawdę ostatnia szansa, aby zamieszkać w nowoczesnym, kameralnym osiedlu w Ożarowie Mazowieckim. W sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

89 800 zł1 282 m² 70,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości bmc przedstawia na sprzedaż działkę budowlaną w Kochcicach (5km od Lublińca) idealną na inwestycje czy lokatę kapitału. Parametry działki: kształt: romb, wymiary: 31m.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

4 200 000 zł740 m² 5 675,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 330 m²

Miejsce na siedzibę Twojej firmy. Przedstawiam ofertę nowowybudowanego obiektu w Toruniu. Budynek wymaga tylko ostatniego wykończenia, które nalży dostosować bezpośrednio do specyfiki przyszłej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy Jagodowo

Jagodowo,kujawsko-pomorskie

599 999 zł90 m² 6 666,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Zapraszamy do zapoznania się Z ofertą nowoczesnej inwestycji W jagodowie zaledwie kilkanaście minut od bydgoszczy! Jeśli masz dosyć mieszkania w bloku i marzysz o domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

900 000 zł124 m² 7 258,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o pow całkowitej 124 m2 w Jakubowicach Konińskich. Nieruchomość usytuowana na działce o powierzchni ok. 390 m2. Zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

866 375 zł59,75 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Atuty: - funkcjonalny, trzypokojowy układ, idealny dla rodziny lub pod inwestycję. - przestronny balkon, stanowiący dodatkową strefę relaksu na świeżym powietrzu. - nowoczesna inwestycja renomowanego.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł280 m² 13 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom wolnostojący w doskonałej lokalizacji , blisko centrum Zakopanego ok 2 km od Krupówek. Dodatkowo w pobliżu przystanek autobusowy , stacja paliw , sklepy. Oferta skierowana do inwestorów ,.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł44,08 m² 8 393,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie w centrum Częstochowy idealne dla pary, rodziny lub inwestora! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 44,08 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

18 €/m²133,70 m² 2 407 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq wynajmie lokal usługowo-handlowy o powierzchni 133,7m2, w ścisłym centrum Warszawy, na skrzyżowaniu ulic Emilii Plater a Nowogrodzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł52,46 m² 12 581,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

|R| Property prezentuje mieszkanie na sprzedaż mieszczące się przy ulicy Nowosądeckiej w Krakowie w Dzielnicy na Kozłówce. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł100 m² 3 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:368 m²

Bieruń ul. Wawelska! Szukasz domu w spokojnej okolicy, blisko natury, a jednocześnie w miejscu z szybkim dostępem do miejskiej infrastruktury? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Zawada

Zawada,małopolskie

195 000 zł1 300 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mintproperty ma przyjemność przedstawić działkę o powierzchni ponad 1300 m2 w miejscowości Zawada w gm. Myślenice. Zgodnie z mpzp cała działka jest budowlana. Działka płaska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 188 023 zł71,46 m² 16 625,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

475 200 zł4 800 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 4800 m2 zlokalizowana w Jaworku (gmina Międzylesie, powiat Kłodzki). Dojazd drogą asfaltową. Teren, na którym znajduje się oferowana działka, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

280 000 zł35,50 m² 7 887,32 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Scyzoryk nieruchomości prezentuje na sprzedaż: ustawne 2-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze w bloku z windą przy ulicy Kaczmarka w Kielcach. Mieszkanie składa się z : -salonu -sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł36 m² 6 361,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż: przytulne mieszkanie po remoncie w malowniczej okolicy Sprzedam słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36m , zlokalizowane w urokliwej miejscowości, która jest.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł2 160 m² 76,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Duża działka w Baranówce na południe od Lubartowa. Powierzchnia 21,6 a. Bardzo korzystna cena. Tylko 76 zł/m2 Posiada niezależny dojazd drogą o szerokości 5 metrów. Działka posiada dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł51,72 m² 9 648,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Przestronne mieszkanie w Kołobrzegu - blisko morza Na sprzedaż / wynajem komfortowe i jasne mieszkanie położone w Kołobrzegu, w atrakcyjnej lokalizacji blisko morza. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

369 000 zł60 m² 6 150 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Cena okazyjna: tylko ok. 6150 zł/m2 powierzchni całkowitej w zadbanym budynku z 2001 roku Szukasz przestrzeni w nowszym budownictwie, która nie zrujnuje Twojego budżetu? To mieszkanie przy.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł209,69 m² 20 029,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Hot oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Wyjątkowy, nowoczesny dom położony na dużej działce z bezpośrednim dostępem do jeziora to idealna propozycja dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

75,60 zł/m²538 m² 40 673 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam Państwu biuro dostępne do wynajęcia Budynek zapewnia wysoki standard, elastyczną aranżację przestrzeni, dobre doświetlenie dzienne oraz certyfikat breeam Very Good. Obiekt położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł7 900 m² 234,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena - mieszkaniowo usługowa tylko 17 km od krakowa zabierzów/pisary nieruchomość o powierzchni 7900 mkw z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniowo-usługową. Tylko 17 km od Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł55,74 m² 8 952,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Twoja playlista, twoje parkingowe zwycięstwo I święty spokój przy parku zdrowie Masz dość krążenia pod blokiem w poszukiwaniu miejsca? Masz dość remontów, które ciągną się.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł10 037 m² 74,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta nieruchomości dostępna W pepper house Na sprzedaż prostokątna działka rolna o powierzchni 1,0037 ha we wsi Przemysław. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł400 m² 7 497,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w Nowej Wsi o powierzchni 400m2, 3 kondygnacyjny ze strychem oraz piwnicą. Obiekt doskonale sprawdzi się jako hotel pracowniczy. Piwnica składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł35 m² 9 971,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:553 m²

Dom/domek w cenie mieszkania kawalerki! domek - 35 m antresola - 10 m wiata garażowa - 9 m działka na której stoi domek - 533 m salon, wysokość w kalenicy - 4,5.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł48,74 m² 30 755,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w gdyńskim Orłowie przy ul. Bernadowskiej! Orłowo Nowe Kolibki - zrodzone z marzeń o życiu tam, gdzie lasy parku krajobrazowego spotykają się.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł23 m² 73,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Morestate ma przyjemność zaprezentować jednopokojowe mieszkanie położone przy ulicy Śniadowskiej 42 w Krakowie. Podstawowe informacje Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł240 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:570 m²

Nieruchomości ,mały Domek ' polecaja bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej /podział lpionowy/ Na sprzedaż pół dużego (240 metrów kwadratowych) bliźniaka w Jeleniej Górze- cieplicach,.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł1 378 m² 228,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Proponujemy Państwu do kupna przepiękną, urokliwą działkę blisko Puszczy Zielonka w miejscowości Kołata w gminie Pobiedziska. W najbliższej okolicy: domy jednorodzinne, plac zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Władysławowo,kujawsko-pomorskie

83 980 zł1 105 m² 76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna cena! Dobre Nieruchomości oferują działkę o powierzchni 1105m2 w miejscowości Władysławowo gmina Łabiszyn. Oferujemy na sprzedaż działkę w nieregularnym kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł1 259 m² 532,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tytuł: działka zabudowana budynkiem dworca w Wieruszowie dz. nr 823/5 Cena orientacyjna: 670 000 zł pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie przedstawia propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł87,70 m² 8 882,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przestronne 3 pokoje w kamienicy | 88 m | balkon | Śródmieście, ul. Słowiańska Na sprzedaż rozkładowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni ok. 88 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł58,20 m² 6 683,85 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 58,2 m, zlokalizowane w Katowicach przy ul. Janasa. Idealne dla rodziny, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

36,08 zł/m²97 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia atrakcyjne lokale usługowe zlokalizowane w samym centrum Człuchowa, przy ul. Długosza jednej z głównych i najbardziej uczęszczanych ulic miasta. Lokalizacja charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł55 m² 11 090,91 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 55m2 składające się z trzech pokoi (19m2, 9m2, 6m2,) widnej kuchni, łazienki i dużego przedpokoju. Lokal jest na parterze w domu dwurodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł4 600 m² 43,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli poszukujesz działki blisko Mielca (tylko 3 km), przestronnej, dającej duże możliwości, w bardzo rozsądnej cenie, w zacisznym miejscu, z wydanymi warunkami zabudowy na budowę.