Nieruchomości

239 043 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 999 000 zł30 815 m² 194,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zachodnie okolice Wrocławia - grunt inwestycyjny Polecam do sprzedaży grunt inwestycyjny - 10 działek z drogą wewnętrzną. Działki o powierzchni około 3000m2 każda , dojazd oświetloną.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł31 494 m² 22,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlano-rolna zlokalizowana w miejscowości Kacice gm. Słomniki o pow. 3,1494 ha. Działka w kształcie prostokąta o wym.: 42m/720m, lekko nachylona - część.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 389 m² 136,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Premium proponuje Państwu bardzo atrakcyjną działkę budowlaną położoną przy ul. Panoramicznej blisko drogi wylotowej na Jelenią Górę czy Lubań. Działka ma regularny,.

Szczegóły ogłoszenia

23,77 zł/m²122 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Prezentujemy przestronny lokal o pow. 122 mkw znajduje się w lokalizacji, która pilnie potrzebuje nowych punktów handlowych i usługowych! To.

Szczegóły ogłoszenia

19 500 zł131 m² 148,86 zł/m²

 

Piętro:12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować luksusowy apartament o pow. 131 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Złota 44 w Warszawie. Lokalizacja Apartament znajduje się w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

1 855 000 zł1 898 m² 977,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Duża działka inwestycyjna pod produkcję, magazyny Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana składająca się z dwóch działek o numerach 889/4 i 921/2 o powierzchni 18 981.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 997 zł700 m² 4 285,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:-

Nieruchomość usytuowana w Rumi przy głównej trasie Szczecin - Gdynia. Obiekt dwukondygnacyjny składający się z pow. handlowej na parterze: 400 m2 + 100 m2 zaplecze (obecnie funkcjonujące od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł114 m² 8 070,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowo wybudowanego, w pełni wykończonego pod klucz domu bliźniaczego w Piechowicach. Ten komfortowy dom o łącznej powierzchni 114m.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł2 100 m² 92,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

2100 m w Charlężu Gotowa pod budowę, 25 min od Lublina! Szukasz działki, która jest duża, płaska i ma jasną sytuację prawną? Działka nr 527/5 to pewna inwestycja i idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 005 m² 154 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 10 arów w Ropczycach położona przy drodze asfaltowej - gminnej. Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować idealną działkę na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

125 600 zł15 700 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

| oferujemy Państwu do sprzedaży działkę rolno-leśną o powierzchni 1,57ha z czego 97 arów stanowi las, natomiast 60 arów to teren rolny. Działka o nachyleniu wschodnim, wysoko.

Szczegóły ogłoszenia

30,14 zł/m²110,50 m² 3 330 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal handlowo - usługowy W kamienicy ul. Rzgowska (przy uniwersalu) Parter + I piętro = 110,5m2 wynajem = 37 zł/m2 + 20 zł/m2 ryczałt za media +media Lokal dwupoziomowy 110 m do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 875 zł31,32 m² 17 428,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z dużym balkonem Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31,32 m , położone na 1 piętrze w kameralnej, nowoczesnej inwestycji zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 000 zł38 m² 12 368,42 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 38 M2 W lublinie na olsiedlu bronowice wszystkie media Z sieci miejskiej ( ogrzewanie, woda, gaz ) mieszkanie 2 pokojowe Z aneksem kuchennym do lokalu przynalezna piwnica uwga!.

Szczegóły ogłoszenia

225 040 zł2 813 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Do sprzedaży oferujemy działkę położoną w miejscowości Popielżyn- zawady, należącej do gminy Joniec w powiecie płońskim. Jest to atrakcyjna działka niezabudowana o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł142,20 m² 4 852,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 117 m²

Na sprzedaż dom położony w miejscowości Szymankowszczyzna, w gminie Stanisławów. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, z dala od zwartej zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Koszalin,zachodniopomorskie

750 000 zł151,80 m² 4 940,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:374 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej - Koszalin, rokosowo, ul. Cisowa Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 151,8 m2, położony na działce o powierzchni 374.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł182,61 m² 2 546 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:424 m²

Szukasz domu z ogrodem w spokojnej, cichej okolicy, gdzie Twoja rodzina będzie mogła zamieszkać komfortowo i bezpiecznie? Marzysz o przestrzeni, którą możesz urządzić według.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

603 500 zł57,10 m² 10 569,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie w willi miejskiej pod Warszawą, prywatne jezioro dla mieszkańców *bez prowizji* *bez podatku pcc* lokalizacja Apartament położony jest w spokojnej części Nowej Woli, łącząc.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł170 m² 5 876,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży parterowego domu z użytkowym poddaszem o powierzchni 170 m2. Dom charakteryzuje wysoki standard, spełniający wymajania osób,.

Szczegóły ogłoszenia

1 076 223 zł48,35 m² 22 259,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Apartament w prestiżowej inwestycji - Port 69 - położonej nad brzegiem jeziora należącego do Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Propozycja dla osób, które uwielbiają wypłynąć na szerokie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 766 313 zł136,80 m² 12 911,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Agra Residencial to ekskluzywne osiedle 47 kamienic w stylu hiszpańskim położonych w sercu golfa na Costa del Sol. Domy z 3 sypialniami obejmują ganek i solarium z pergolą,.

Szczegóły ogłoszenia

19 €/m²580 m² 11 020 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

To świetna lokalizacja - róg Błękitnego Wieżowca (blue Tower) przy Placu Bankowym to jeden z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych punktów na mapie biznesowej Warszawy. Taki lokal aż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 000 zł62,69 m² 7 098,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży Galicja nieruchomości Galicja Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 62,69m2 z dużym balkonem o powierzchni 8,36m2.

Szczegóły ogłoszenia

924 000 zł62,50 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta tylko U nas! piękne 3 pokojowe mieszkanie do wprowadzenia! miejsce postojowe W garażu I komórka! jak nowe! Do sprzedaży piękne oraz bardzo funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł3 752 m² 159,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę usługową o powierzchni 3800 m2. Nieruchomość znajduje się przy ulicy Bohaterów Powstań Śląskich w centrum Niemodlina. Położona jest w pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł43,22 m² 9 694,59 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronna kawalerka W centrum krakowa, ulica pawlikowskiego Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 43,22 m2, znajdujące się na w sutenerze przy ulicy Tadeusza Pawlikowskiego, obok Parku.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł920 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży urokliwej działki położonej w miejscowości Przyłęki, gmina Białe Błota. Parcela ma powierzchnię 920m2 i zlokalizowana jest przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł120,10 m² 2 822,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o łącznej powierzchni 120,1 m2, zlokalizowane na piętrze budynku mieszkalnego przy ulicy Starogrodzkiej w Drawsku Pomorskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł44 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia od miłych właścicieli, rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie na II piętrze przy ul. Wileńskiej na Karolewie. Lokalizacja: rozkładowe słoneczne mieszkanie blisko Politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł32 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam - do wynajęcia komfortowe studio, umeblowane i wyposażone, w budynku Angel City przy ul. Walońskiej 18. W części komunikacyjnej obszerna szafa garderobiana. Aneks kuchenny ze.

Szczegóły ogłoszenia

602 760 zł10 046 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka z wydanymi warunkami zabudowy Łubienica Superunki, gm. Pokrzywnica 10046 m2 z drogą dojazdową. W najbliższym otoczeniu zabudowa domów jednorodzinnych, pola, łąki. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł260 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Na sprzedaż całoroczny dom o powierzchni użytkowej około 260 m , położony w miejscowości Kamianna w powiecie nowosądeckim, w otoczeniu terenów górskich Beskidu Sądeckiego.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²147 m² 17 640 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal komercyjny pod gastronomię w centrum Wrzeszcza 147 m2. Lokal znajduje się na parterze z dużymi witrynami z wejściem bezpośrednio z ulicy. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł65 m² 10 138,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim, przy ulicy Wincentego Witosa. To jedna z najbardziej cenionych lokalizacji w mieście doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 255 m² 86,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1255 m , położoną w wyjątkowej, zielonej lokalizacji w Jastrzębiu-Zdroju przy ulicy Traugutta. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 040 zł51,23 m² 13 449,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestycja oferuje strategiczną przewagę komunikacyjną, która w realiach metropolii jest bezcenna: rejon ulicy Annopol to jedna z najdynamiczniej rozwijających się części Warszawy: s8 |.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł178 m² 4 101,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy z przeznaczeniem na funkcję mieszkaniową Lokal przystosowany na kwatery pracownicze Nadaje też się na hostel, wynajem krótkoterminowy usługi /księgowość, gabinety kosmetyczne ./.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Prusa

Karpacz,dolnośląskie

1 999 000 zł240 m² 8 329,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:793 m²