Nieruchomości

238 359 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

588 700 zł42,05 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczyrku - inwestycja w sercu Beskidów! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu. Przedstawiamy jeden z 36 apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

87 320 zł2 360 m² 37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Avenue Estate - Nowa hala magazynowo-produkcyjna z biurami | moduły od 1 000 m | II kwartał 2026 Avenue Estate oferuje do wynajęcia nowo budowany obiekt magazynowo-produkcyjny z częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

117 355 zł33,53 m² 3 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecamy do zakupu lokale handlowo-usługowe w centrum Borowa o powierzchniach: 33,53 m2 - 117.355,00 zł 35,52 m2 - 124.320,00 zł 43,57 m2 - 152.495,00 zł 72,19 m2 - 252.665,00 zł Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Lubelskiej 12 w Kozienicach. W najbliższym otoczeniu punkty handlowo-usługowe, sklepy np. Biedronka, stokrotka, delikatesy. Spokojna okolica i sąsiedztwo,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Choszczno,zachodniopomorskie

389 000 zł103,83 m² 3 746,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Ofertą sprzedaży jest klimatyczne i bardzo wygodne i słoneczne mieszkanie 4 pokojowe, na pierwszym piętrze o powierzchni użytkowej 103,83 m2. Mieszkanie ponadto składa się z kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

3 450 zł46 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bezczynszowe nowe, przytulne i słoneczne, 2-pokojowe, klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 46 m2 na krakowskich Bronowicach przy ul. Stelmachów w Krakowie. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

12 490 zł509 m² 26,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiam Państwu do wynajęcia halę magazynowo - produkcyjną z częścią biurowo - socjalną o powierzchni użytkowej 509 m 2 zlokalizowaną w przemysłowej części dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 320 000 zł120 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Prestiżowe szeregóki W rzeszowie stan deweloperski premium! wyjątkowa inwestycja przy ul. Senatorskiej komfort I nowoczesność Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą sprzedaży 6.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł2 386 m² 213,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną w Sławociesze o łącznej powierzchni 2500 m2. Istnieje możliwość podzielenia działki na 2 mniejsze o powierzchni 1200 m2. W drodze prąd ,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Opatkowice,małopolskie

125 000 zł788 m² 158,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z wz pod zabudowę jednorodzinną pod Proszowicami. Oferujemy działkę pod zabudowę jednorodzinną w drugiej linii zabudowy w zacisznej i spokojnej okolicy gminy Proszowice.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł47,60 m² 3 886,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy nieruchomość na sprzedaż w miejscowości Nienowice, gmina Radymno. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w kameralnym budynku, bezczynszowe, idealne dla osób ceniących komfort.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł41,07 m² 18 018,02 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Komfortowe i ustawne 2 pokoje | Ogródek | Garaż | Zieleń wokół [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Na sprzedaż stylowe, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł39,35 m² 14 358,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,35m2 położone w pobliżu Centrum Miasta. Idealna lokalizacja osiedle "nova Baltica" ulica Artyleryjska. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł976 m² 363,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szukasz działki pod dom w spokojnej okolicy, ale z szybkim dojazdem do miasta? Ta oferta w Mieszkowie może być dokładnie tym, czego potrzebujesz! Do sprzedaży atrakcyjna działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł48,64 m² 14 371 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprzedam piękne mieszkanie z dużym tarasem, po remoncie w 2023 roku. Położone w najspokojniejszej części Krzyków - na granicy Partynic i Kleciny. We speak English, ukrainian and.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł4 512 m² 88,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kobylec, gmina Łapanów działka budowlana z własnym stawem. Oferuję na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 4512 m , położoną w malowniczej i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

138 710 zł1 261 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż, dwie działki budowlane, atrakcyjna lokalizacja, raczyce. Mamy do zaoferowania Państwu ofertę sprzedaży dwóch działek o powierzchni 1261 m2. każda. Działki znajdują się we wsi.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł330 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Ostatnia wolna powierzchnia! parter! 330 m powierzchni magazynowej na parterze w super lokalizacji. Uwaga! Do wynajęcia 330 m nowoczesnej powierzchni magazynowej wraz z zapleczem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Pięty

Pięty,świętokrzyskie

849 000 zł812 m² 1 045,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:8 600 m²

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży przestronnego domu jednorodzinnego o powierzchni całkowitej 812 m2, w tym 450 m2 powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł2 576 m² 98,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, gdzie cisza, natura i przestrzeń spotykają się z ogromnym potencjałem inwestycyjnym? Ta działka spełnia wszystkie te oczekiwania. Najważniejsze atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł2 644 m² 453,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Akces nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlaną 2644m2 położoną w miejscowości Bąkówka. Media: prąd, gaz, woda, kanalizacja w ulicy. W mpzp działka oznaczona symbolem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Nekla

Nekla,kujawsko-pomorskie

224 640 zł1 248 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka rolna o pow. 1248 m2 w miejscowości Nekla. W sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

433 136 zł40,48 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji, II etap - gotowy Budynek C Lokal nr 81, balkon: 3,81 m zestawienie oferowanych lokali dostępne na stronie brokera : /,1249/78/OI Miejsca postojowe w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

741 152 zł80,56 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W dzisiejszym "przebodźcowanym" świecie, brakuje nam wyciszenia. Gdzie go szukać? Zapewne w "zaciszu". Dokładniej w inwestycji "sosnowe Zacisze" w Soczewce, oddalonej 12 km od Płocka, 30.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł41 m² 8 268,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta W biurze nieruchomości prestige opiekun oferty barbara błaszczyk   duża obniżka ceny polecam dwupokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy w śródmieściu miasta Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł2 307 m² 112,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki o powierzchni 23 arów, zlokalizowanej w malowniczej oraz spokojnej części Jarosławia przy ul. Kruhel Pawłosiowski.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 999 zł42,25 m² 52 070,98 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ścisłe centrum, bezpośrednio przy Ogrodzie Saskim i Teatrze Narodowym. Doskonały widok z okien na wewnętrzny dziedziniec. Najbardziej prestiżowy budynek sbm Dembud przy ul. Niecałej 5.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł2 233 m² 66,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy w ofercie na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 2233 m2 znajdującą się w Puńcowie. Działka usytuowana jest w spokojnym miejscu oddalonym niecałe 5 kilometrów od.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł520 m² 48,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta najmu powierzchni biurowej Oferujemy lokal użytkowy biurowy o pow 520 m2 zlokalizowany przy Opolskiej w Krakowie Dzielnica Krowodrza - Kraków) Lokal o powierzchni 520 m2 położony na.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł40 m² 28 750 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Wynalazek budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2023 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł18 m² 4 444 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż garaż murowany o powierzchni 16 m, zlokalizowany w zabudowie szeregowej na Osiedlu Kopernika w Starogardzie Gdańskim, w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł62,34 m² 12 993,26 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

3 pokoje | 62,34 m | ul. Walerego Sławka świetna lokalizacja | balkon | piwnica Agencja Nieruchomości Unlimited Sky prezentuje na sprzedaż ustawne, trójstronne mieszkanie zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 649 zł39,93 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "apartamenty grajewska" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Apartamenty Grajewska, to.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuje do wynajęcia nowe, mieszkanie 2-pokojowe, które znajduje się przy ul. Rydlówka w Krakowie - dzielnica Podgórze. Mieszkanie posiada 42 m2 i znajduje się na pierwszym pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł54 m² 6 296,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: mieszkanie 3-pokojowe, 54 m - 3. piętro w bloku bez windy Lokalizacja: atrakcyjna dzielnica, z doskonałym dostępem do komunikacji miejskiej, sklepów, szkół i innych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł73,30 m² 7 489,77 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy kameralną inwestycję nowoczesnych lokali mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowaną w spokojnej części miasta na osiedlu Raduszka przy ul. Krokusów. Pierwszy etap.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

62 zł/m²79 m² 4 898 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 79 m2 składający się z dwóch pokoi. Układ lokalu: - 2 pokoje (44,9 m2 i 34,1 m2) - przestrzeń wspólna (aneks kuchenny, łazienki) Warunki.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł65,19 m² 13 790,46 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Leach & Lang Property Consultants prezentuje na sprzedaż 3-pok. mieszkanie z osobną, jasną kuchnią o pow. 65,19 m2 położone na szóstym piętrze w bloku z lat 70-tych na os.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł3 300 m² 0,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

DO wynajęcia działka O pow. 3300m2/ boryszew/ węzeł konik stary/majdan - Działka położona na wschód od Warszawy, w okolicy węzła Konik stary/majdan łączącym autostradę A2 i drogę.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł126 m² 13 412,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 600 m²

Nowoczesny, luksusowy dom parterowy z widokiem na Ślężę - położony w gminie Marcinowice! na pięknej dużej działce! Dom o funkcjonalnym rozkładzie, wyposażony w panoramiczne.

Szczegóły ogłoszenia

314 900 zł26,10 m² 12 452,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy stylowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 25 m + piwnica 1,1 m w całkowicie odrestaurowanej kamienicy. Lokal po generalnym remoncie, dopracowany.