Nieruchomości

238 367 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 600 000 zł1 946 m² 822,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży kompleksu budynków magazynowo - produkcyjno - biurowych z parkingiem. Na działce o wielkości 1946m2 mieszczą się z dwa budynki : - Hala / magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł190 m² 6 573,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 273 m²

Atutem tej nieruchomości jest lokalizacja oraz duża działka pond 1250m2. Są miejsca, do których wraca się z przyjemnością. Gdzie poranek pachnie lasem, a cisza naprawdę oznacza ciszę. Taki.

Szczegóły ogłoszenia

9 950 zł480 m² 20,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:700 m²

Trzebinia Górka, do wynajęcia lokal usługowo-biurowy o powierzchni około 480 m2. Opis: - do wynajęcia lokal składający się z pięciu pomieszczeń biurowych, kuchni, czterech toalet oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł86,70 m² 9 804 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż nowoczesne domy w Elblągu w zabudowie bliźniaczej położone na osiedlu przy ulicy Okólnik. Domy wg projektu dom w borówkach 7 (b) usytuowane na działkach od 328 m2 do 370 m2/.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł14,05 m² 7 758,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pokój w 3-gwiazdkowym hotelu w Poznaniu przy ul. Lechickiej. Przedmiotem sprzedaży jest klasyczny pokój hotelowy (posiadający oddzielną księgę wieczystą) wraz z udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 783 m² 84,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 17,83 ar zlokalizowana w miejscowości Ptaszkowa (gmina Grybów). Działka położona jest płaska - dobrze nasłoneczniona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Przęsocin

Przęsocin,zachodniopomorskie

390 000 zł1 268 m² 307,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 1268m2 położona w Przęsocinie. Idealne połączenie ze Szczecinem i Policami. Teren płaski, niezadrzewiony, dobrze nasłoneczniony. Idealna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Ujście,wielkopolskie

699 000 zł123,78 m² 5 647,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! ostatni wolny lokal! Na sprzedaż dom (lokal mieszkalny) w Ujściu - Wichrowe Wzgórze.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł15 000 m² 32,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1,5 ha położona w miejscowości Dąbrowa gm. Kaliska. Działka znajduje się przy ul. Jarzębinowej, około 300 metrów od drogi krajowej. Uzbrojona w prąd przyłącze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 732 800 zł144,40 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 m²

Parkowe Kliny, kraków Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży nowoczesnych domów jednorodzinnych w prestiżowej inwestycji usytuowanej w malowniczej okolicy Osiedla Kliny.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Lębork,pomorskie

2 307 600 zł3 846 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka inwestycyjna pod zabudowę wielorodzinną i usługową - Lębork, ul. Powstańców Warszawy Szukasz perspektywicznej lokalizacji pod dużą inwestycję deweloperską? Ta oferta to.

Szczegóły ogłoszenia

349 900 zł64 m² 5 467,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Neo Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64 m . Lokal znajduje się na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie jest dwustronne , a okna wychodzą na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł1 138 m² 280,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana Lokalizacja: wieś Sady na trasie Świdnica-Wrocław; do Świdnicy ok 16km, do Wrocławia ok 40km, do Sobótki 9km Działka budowlana , kształt prostokątny Powierzchnia ponad 11.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł46,08 m² 8 637,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie 2 pokojowe w centrum Szczecina idealne pod inwestycję. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 1 piętrze w sercu Szczecina. To świetna propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

246 000 zł35,20 m² 6 988,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu w ofercie biura mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Mickiewicza. Nieruchomość o powierzchni 35,20 m2 składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł27,60 m² 28 623,19 zł/m²

 

Piętro:6/25

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Kawalerka 27,60 m z balkonem i osobną, widną kuchnią, położona w ścisłym centrum! Składa się z: salonu z wyjściem na balkon oddzielnej kuchni z oknem łazienki przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł72,30 m² 5 670,82 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Mamy przyjemność zaoferować Państwu przestronne i funkcjonalne mieszkanie własnościowe usytuowane na 9 piętrze w bloku przy ul. Bitwy pod Monte Cassino w Tarnowie. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł102,48 m² 7 318,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Tylko u Nas! Ponad 100m2 mieszkanie na pierwym piętrze na Chełmińskim Przedmieściu! Układ pomieszczeń oraz standard wykończenia: lokal mieszkalny o metrażu 102,48m2 usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł163,65 m² 5 798,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:275 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Gosławice w Opolu. Dom o powierzchni ponad 160 mkw. jest.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

479 000 zł43,70 m² 10 961,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje z Widokiem na Panoramę Szczecina Świerczewo, ul. Antoniego Kaliny Na sprzedaż jasne i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,7 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

6 300 zł101,16 m² 62,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia oferujemy komfortowy apartament o powierzchni ponad 100 m2 z tarasem ponad 30m2 w budynku z windą. Mieszkanie usytuowane jest na ostatnim, 4 piętrze z wystawą okien.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł9 900 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

! nowa niższa cena! Oferujemy do sprzedaży trzy działki ewidencyjne znajdujące się w jednym kompleksie o łącznej powierzchni 99,38ar. Działki położone są w miejscowości Jasienica.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł58,23 m² 11 591,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w centrum Świnoujścia, przy ulicy Józefa Chełmońskiego. Mieszkanie jest jasne, przestrzenne.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł32 m² 78,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | klimatyzacja | miejsce postojowe | osiedle zamknięte Na wynajem komfortowe, gustownie urządzone mieszkanie o powierzchni 32 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł3 294 m² 60,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na wzniesieniu w pobliżu lasu - na sprzedaż, kotlina Kłodzka. Wgn Nieruchomości poleca na sprzedaż działkę z dobrym dojazdem położoną w Kotlinie Kłodzkiej, gmina Kłodzko,.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł45 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie przy ulicy Pierwszego Maja w Wysokiem Mazowieckiem. Informacje o mieszkaniu: rozkładowe mieszkanie o powierzchni 45 m2. Znajduje się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł126 m² 5 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej doprowadzony do stanu deweloperskiego położony w Jastrzębiu-Zdroju na płaskiej działce o pow. ok 500 m2. Budynek wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

26,67 zł/m²600 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Hala - magazyn - biura - 600 m2! Wolnostojący obiekt składający się z hali o powierzchni ok. 320 m2 i biur o powierzchni ok. 260 m2 - w sumie nieruchomość ma ok. 600 m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 000 zł147 m² 8 496,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, zaprojektowany z myślą o wygodzie, funkcjonalności i codziennym komforcie całej rodziny. To propozycja dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł59,06 m² 16 915 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zakończenie inwestycji koniec roku 2027 Przedsprzedaż wyjątkowa cena 999 000 zł - gotowy wykończony dom + sauna+ balia+ 2 miejsca postojowe + ogrodzenie Wyjątkowa oferta sprzedaży domu całorocznego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

850 000 zł115 m² 7 391,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Wombat nieruchomości ma przyjemność zaoferować na sprzedaż wyjątkowe apartamenty w zabudowie szeregowej, zaprojektowane z myślą o komforcie i elegancji, oferujące unikalne.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł150 m² 13 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Na sprzedaż solidny, piętrowy dom z lat 80. o powierzchni ok. 150 m części mieszkalnej oraz dodatkowo ok. 60 m piwnicy, na dużej działce - 3200 m2 To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

2 672 556 zł97,29 m² 27 470 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu apartament na warszawskim Wilanowie. Apartament o powierzchni całkowitej 97,29m2 składa się z 4 pokoi, jasnego salonu z jadalnią oraz komfortowej kuchni. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł111 m² 5 360,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 016 m²

Dom, który daje spokój, niezależność i komfort życia. Wola Krzywiecka - 111 m , działka - 10,16 ar blisko Przemyśla i Krasiczyna. Jeśli szukasz miejsca, w którym cisza, natura.

Szczegóły ogłoszenia

486 000 zł56,13 m² 8 658,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta tylko u nas w biurze. Znakomity lokal usługowy, położony na Ursynowie / Kabaty z bardzo dobrą komnikacją miejską w tym 5 min do stacji metra Kabaty. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 115 000 zł145,78 m² 7 648,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej w Baszkówce, gm. Piaseczno! Marzysz o nowym domu blisko natury? Ta nieruchomość w zielonej okolicy to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł86 396 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sprzedajemy Nieruchomość gruntową niezabudowaną składająca się z trzech działek gruntu, położoną w miejscowości Myszęcin, województwo lubuskie, powiat świebodziński, gmina Szczaniec.

Szczegóły ogłoszenia

546 000 zł62 m² 8 806,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z potencjałem/super lokalizacja/rejon prz Do sprzedania mieszkanie o pow. 61,70 m2 zlokalizowane na ul. Dąbrowskiego na III piętrze w niskim bloku z cegły z lat 50-tych. Dwustronne -.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł196 m² 9 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Zapraszam do zakupu funkcjonalnego i bardzo dobrze zaprojektowanego domu jednorodzinny o powierzchni użytkowej 196 m , zlokalizowany na dwóch działkach o powierzchniach 1200m2.

Szczegóły ogłoszenia

191 000 zł2 389 m² 79,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancja bezpiecznej transakcji Na sprzedaż działka budowlana pod zabudowę jednorodzinna o powierzchni 2389 m2 w miejscowości Biała (gm. Trzcianka) -.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł260 m² 3 457,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 071 m²

Dom wolnostojący W słomkach na sprzedaż dom położony blisko jeziora, w spokojnej okolicy Poranna kawa na tarasie z widokiem na taflę jeziora i śpiew ptaków to dokładnie to, co.