Nieruchomości

238 302 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

399 000 zł1 996 m² 199,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Diagnoza rynku: wielu inwestorów tracących czas na poszukiwania idealnej działki zderza się z dwoma problemami: brakiem odpowiedniej przestrzeni oraz długotrwałym procesem oczekiwania na Warunki.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł350 m² 48,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować ofertę domu do wynajęcia w pięknej malowniczej lokalizacji na krakowskich Bielanach o łącznej powierzchni 350m2 przy ulicy Zaogrodzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 059 000 zł102 m² 10 382,35 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 102 m , położone na 2 piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Kluczborskiej we Wrocławiu. To nieruchomość, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł98 m² 7 949 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Komfortowy dom przy zachodniej granicy Poznania z szybkim dojazdem do centrum i bezpośrednim dostępem do terenów leśnych. . *** Oferta bezpośrednia bez pośredników i bez prowizji ***. [.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł1 000 m² 3,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Plac utwardzony kruszywem na terenie większej, ogrodzonej nieruchomości przemysłowej. Dostępna także większa powierzchnia. Teren płaski, dojazd drogą asfaltową, możliwość przyłączenia mediów,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł39,63 m² 12 591,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Komfortowe mieszkanie do własnej aranżacji - nowoczesne budownictwo Do własnej aranżacji | Nowoczesny budynek 2025 r. | miejsce w hali garażowej | Komórka lokatorska | Bliskość natury Oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

809 900 zł545 m² 1 486,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz przestrzeni gotowej do uruchomienia dochodowego biznesu lub rozwoju nowej działalności? Ta nieruchomość łączy dużą, elastyczną powierzchnię, nowoczesny standard techniczny oraz strategiczną.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł160 m² 5 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, energooszczędny dom jednorodzinny o powierzchni 160 m , położony w spokojnej i malowniczej miejscowości Klepaczka. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł65,57 m² 14 945,86 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,57 m2 zlokalizowane przy ul. Uroczej w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 2020 Ilość pięter: 2/4 Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 000 zł59,59 m² 8 357,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości mam przyjemność zaprezentować Państwu duże mieszkanie na piętrze w nowe inwestycji, położonej zaledwie 1 km od granicy Rzeszowa dostępne już na ten rok! Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

4 799 000 zł32 533 m² 147,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki nad jeziorem Nieruchomość została podzielona na 17 działek w tym trzy działki z dostępem do jeziora Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę położoną nad Jeziorem Salino (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

280 550 zł1 810 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości Oddział Bolesławiec oferuje na sprzedaż dwie działki budowlane (nr 287/12 - 908m2 i 287/13 - 902m2) o pow. 1810 m2 położone przy ul. Sosnowej w Kruszynie koło.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 900 zł97 m² 6 184,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Atrakcyjne, dwukondygnacyjne mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z własnym, dużym ogródkiem 440m2 i nowoczesnym ogrzewaniem na pompę ciepła. Kolejny etap nowoczesnych domów na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł124,85 m² 5 999,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:236 m²

Na sprzedaż nowe domy jednorodzinne, w stanie deweloperskim, 4 pokojowe o powierzchni 124,85 m2 z prywatnym ogrodem o powierzchni od 67 m2 do nawet 134 m2. Usytuowane na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł200 m² 4 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 150 m²

Przestronny, 5-pokojowy dom wolnostojący z dwustanowiskowym garażem i ogromnym ogrodem, położony w malowniczym Jaczowie przy jednej ze spokojnych, bocznych ulic. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

24,75 zł/m²30,30 m² 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia nieruchomości w postaci lokalu biurowego nr 23 o powierzchni 30,30 m2 znajdującego się na.

Szczegóły ogłoszenia

2 175 000 zł87 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Biuro nieruchomości dkb-invest oferuje do sprzedaży mieszkanie w Krakowie na Starym Mieście przy ul.Kremerowskiej. Mieszkanie znajduje się na 2gim piętrze w 4-o piętrowej kamienicy (bez windy).

Szczegóły ogłoszenia

19 800 000 zł474 m² 41 772,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:766 m²

Na sprzedaż dwa budynki mieszkalne położone na działce o obszarze 766 m2. Pierwszy z budynków ma powierzchnię 293,68 m2, w tym piwnicę o powierzchni 55,8 m2 Drugi 179 m2. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 630 zł38,59 m² 11 781,04 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą tej niezwykłej inwestycji w samym centrum Katowic. Kupujący nie płaci pcc ani prowizji. Chyba nie muszę dodawać, że apartamenty w tak idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł130,36 m² 2 915 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1908

Oferuje do sprzedaży duże mieszkanie wymagające remontu jednak z ogromnym potencjałem. Cicha uliczka tuż obok pięknych zdrojowych parków, licznych kawiarenek oraz tras spacerowych Zalety: bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł39 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umeblowane w pełni mieszkanie 1-pokojowe w zadbanym budynku z windą. Wymagana umowa w formie najmu okazjonalnego. Pokój dzienny o pow ok 19 m2, na podłodze panele, okna pcv ,.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł17 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki rolnej o powierzchni 17.000m2 (1,7 ha) położonej we wsi Czernica, gmina Jeżów Sudecki OPIS NIERUCHOMOŚCI: - nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł2 400 m² 82,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki rolno-budowlanej, położonej w spokojnej okolicy, otoczonej naturą. Działka o powierzchni 24 ary, charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł60 m² 3 166,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 60m2 usytuowany w kamienicy w centrum Sieradza. Mieszkanie znajduje się w sercu Sieradza, tuż przy Rynku, w zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł5 100 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną w Rzezawie Lokalizacja: ul. Bocheńska, rzezawa, powiat bocheński, woj. małopolskie Parametry nieruchomości:Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł4 914 m² 172,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka pod usługi: magazyny, hale, składowanie, itp., położona w Szczecinie przy ul. Wspólnej. Nieruchomość niezabudowana, teren płaski z dostępem do drogi publicznej ul.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł46,50 m² 5 354,84 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego bardzo przestronnego, jasnego, mieszkania o powierzchni 46,5m położonego na drugim piętrze w budynku przy ul. Staszica 5.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Biała,wielkopolskie

670 000 zł132 m² 5 075,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Przedmiotem oferty jest dobrze utrzymany dom po remoncie, położony w urokliwej lokalizacji, tuż przy lesie, w otoczeniu natury, idealny dla osób szukających spokoju i bliskości przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł121 m² 5 768,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1935

Proponujemy na sprzedaż mieszkanie 5 pokojowe o powierzchni 121,35 m2 z ogródkiem o powierzchni 2,6 ara, duże, rozkładowe, usytuowane w Opolu w dzielnicy Chmielowice. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 061 m² 140,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Ostatnia działka W spokojnym miejscu Na spokojnym osiedlu Borowiczki, ul. Wierzbowa mpzp - 107mn (zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna lub bliźniacza) W pobliżu prąd, zaprojektowana sieć wodna.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł40 m² 97,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie przy ul. Nowiniarskiej 8 o powierzchni 40 m2, znajdujące się na 2 piętrze w kamienicy z windą. Mieszkanie jest przystosowane dla pary, lub.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł767 m² 3 259,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:34 300 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę zakupu bardzo dobrze prosperującego gospodarstwa agroturystycznego, położonego na obszarze Natura 2000, w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł3 800 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Doskonała lokalizacja dla Twojego biznesu działka przy dk94, zawada k. Dębicy! Szukasz miejsca, które zapewni Twojej działalności widoczność, dostępność i rozwój? Ta oferta to strzał.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł2 180 m² 27,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 060 m²

Do wynajęcia przestrzeń usługowo magazynowa w Ożarowie Mazowieckim przy głównej drodze nr 92, o powierzchni 2180 m2. Na parterze duże otwarte pomieszczenie z przeznaczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 298 m² 153,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy atrakcyjny kompleks trzech działek położonych w Ostródzie przy ul. Łódzkiej, w obrębie 11 działki nr 121, 125/1 oraz 125/2 o łącznej powierzchni 1298 m . Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł57 m² 7 701,75 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego 3 - pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Morcinka, dzielnica Gołonóg. Układ funkcjonalny : -.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

16 320 zł510 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna o powierzchni 510 m2 + część biurowo-socjalna 50m2, położona w kompleksie obiektów przemysłowych. Hala magazynowa - wysokość 7-8m, konstrukcja.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł15 000 m² 99,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Żegary (powiat sejneński, województwo podlaskie) o powierzchni ponad 1,5 ha. Linia brzegowa Jeziora Gaładuś długości około 120 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

306 900 zł18 200 m² 16,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Działka inwestycyjna 1,82 ha - Kruszyna, gm. Kobylnica | 19um Na sprzedaż działki nr ewid. 229 i 216 o łącznej powierzchni 18 200 m , położone w miejscowości Kruszyna (gm.