Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Zakup wyróżnień z rabatem wprost z Pulpitu konta biura

Dominika Mikulska
Komentarze

Jeśli nie masz wyróżnień w puli, teraz możesz łatwo zamówić je wprost z Pulpitu swojego konta biura. Nie musisz płacić od razu – zamówienie doliczymy do kolejnej miesięcznej faktury.

Wyróżnienie oferty zapewnia jej wyższą pozycję na liście wyników wyszukiwania, czyli dokładnie tam, gdzie skupia się zainteresowanie poszukujących nieruchomości.  

Czasem trzeba zadziałać szybko, czasem w weekend – wtedy, gdy wiesz, że użytkownicy poszukujący są na portalu najaktywniejsi. 

Jakie wyróżnienia możesz zakupić z Pulpitu?

Ogłoszenia wyróżnione pokazują się ponad zwykłymi ogłoszeniami. To już pewnie wiesz. Czas działania wyróżnienia to 15 lub 30 dni. 

Wyróżnienie PLUS to promocja z automatycznym podbiciem. Ogłoszenie samoczynnie wraca na szczyt listy ogłoszeń wyróżnionych co 5 dni. Dzięki temu, że dzieje się to w różne dni tygodnia, przełamujemy zwyczaje poszukujących i maksymalizujemy w ten sposób zasięg ogłoszenia. Czas działania wyróżnienia to 15 lub 30 dni. 

Wyróżnienie TOP sprawia, że ogłoszenie jest przyklejone na szczycie listy wyszukiwania. Dzięki temu, że pokazuje się na górze każdej listy wyszukiwania, której kryteria spełnia, żadna poszukująca takiej nieruchomości osoba go nie przeoczy. Czas działania wyróżnienia to 7 lub 15 dni.

Przy zakupie pakietu z miejsca otrzymujesz rabat ilościowy! Zaloguj się do swojego konta i sprawdź, jakie rabaty otrzymasz przy zakupie 5, 10 lub 20 wyróżnień.

 

 

Dominika Mikulska

Dominika Mikulska - Project manager w zespole Nieruchomosci-online.pl. Odpowiada za planowanie, analizę i realizację projektów związanych z podnoszeniem funkcjonalności serwisu, tworzenie nowych produktów oraz strategię komunikacji i promocji. Redaktor naczelna magazynu ESTATE.

Magazyn ESTATE

Skupiamy uwagę na nieruchomościach

Bezpłatny e-magazyn w 100% dla pośredników

Wiedza i inspiracje do wykorzystania od ręki dostarczane przez doświadczonych uczestników rynku nieruchomości z zakresu marketingu nieruchomości, sprzedaży i negocjacji, prawa i finansów oraz rozwoju osobistego.

Pobierz za darmo najnowszy numer

Dowiedz się więcej o magazynie ESTATE

Zobacz także

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij