Tu zaczyna się dom! Nowe Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Tak! Dziś, 9 stycznia opublikowaliśmy nową odsłonę serwisu Nieruchomosci-online.pl.

Zmieniamy się wizualnie, ale w środku to wciąż my! Wysoka jakość, profesjonalna prezentacja ofert, dopracowane rozwiązania oraz prostota użytkowania, którą doceniają poszukujący.

Sprawdź nowe Nieruchomosci-online.pl

 

Co się zmieniło?

Najważniejsze zmiany, które wprowadziliśmy dotyczą naszego wyglądu. Nowe logo i szata graficzna to działania w stronę budowania świadomości marki.

Wszystko po to, aby sięgnąć po serca kolejnych poszukujących.

Z pełną świadomością i odwagą zaprojektowaliśmy sygnet w prostej formie, jaką jest dom.

To esencja naszej marki.

Współbrzmiąc z naszą generyczną nazwą – Nieruchomosci-online.pl – ułatwia nam przekazanie tego, kim jesteśmy.

 

Najwięcej ogłoszeń nieruchomości online w PL

351 938 ogłoszeń prywatnych, od biur i deweloperów – na dzień 20 grudnia 2019 roku – daje nam przekonanie, że każdy znajdzie u nas to, czego potrzebuje.

Od lat dbamy o to, aby korzystanie ze strony było maksymalnie wygodne, czy to na laptopie, czy w telefonie. Prostota i przejrzystość to nasz wyróżnik.

Dlatego też szeroki wybór idzie w parze z łatwością wyszukiwania ofert najlepiej dopasowanych do potrzeb. Projektujemy tak, by wzmacniać pozytywne doświadczenia!

Nasze plany są śmiałe!

Istniejemy po to, by łączyć ludzi z ich wymarzonymi nieruchomościami.

Chcemy być pierwszym wyborem i najlepszym miejscem do ich poszukiwania i oferowania.

Aby każdy, kto do nas trafi, poczuł, że jest w dobrym miejscu

 

Wchodzimy również intensywniej i szerzej niż dotychczas w nowe kanały promocji. Rozpoczynamy kampanie reklamowe, by dotrzeć do nowych poszukujących. Wierzymy przy tym, że to u nas – na Nieruchomosci.online.pl – zacznie się ich nowy dom.

 

A co się nie zmieniło?

Nie zmieniły się adres strony oraz sposób logowania do kont.

Nie zmieniła się zawartość serwisu oraz staranny sposób prezentacji treści. Doceniamy przy tym wysiłek wkładany przez pośredników w jakość i kompletność ogłoszeń.

Nadal naszą dewizą jest brak reklam i rozpraszaczy uwagi na serwisie.

Nie zmieniły się nasze warunki współpracy z partnerami biznesowymi. Przy zachowaniu stabilnych i racjonalnych cen łączymy poszukujących z ogłoszeniodawcami. To również nasz wyróżnik. I powierzonego zaufania nie mamy zamiaru zawieść.

Sprawdź nowe Nieruchomosci-online.pl

 

To wszystko z myślą o poszukujących! By pomóc im łatwo znaleźć tę jedyną, najlepiej dopasowaną do ich potrzeb nieruchomość. Tę z Waszej oferty.

Dodaj komentarz

Komentarze:

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Nieruchomosci-online.pl to portal z największą liczbą ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Udostępnia poszukującym ponad 350 tys. ofert od biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Co miesiąc odwiedzany jest przez 3 miliony użytkowników, co daje mu drugą pozycję pod względem popularności.

 

Magazyn „INMAG”

Marketing. Sprzedaż. Trendy.

Bezpłatny e-magazyn dedykowany marketerom rynku pierwotnego

Merytoryczne artykuły od ekspertów i praktyków branży deweloperskiej dotyczące promocji inwestycji, wzmacniania sprzedaży, skutecznych negocjacji i najnowszych trendów na rynku.

Pobierz za darmo najnowszy numer

Dowiedz się więcej o magazynie „INMAG”

Zobacz także

Dołącz do grupy
Nieruchomosci-online.pl
dla branży deweloperskiej

Korzystaj z porad dotyczących marketingu rynku pierwotnego
Bądź na bieżąco!

 

Zamknij

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij