Tu zaczyna się dom! Na Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Z dniem 9 stycznia 2020 roku zmieniliśmy wygląd. Nowe logo i szata graficzna to ukłon w stronę jeszcze większej prostoty oraz podkreślenie strategii, która stawia użytkownika poszukującego nowego domu na pierwszym miejscu.

Sprawdź nowe Nieruchomosci-online.pl

 

Nieruchomosci-online.pl to drugi w Polsce najpopularniejszy portal wśród poszukujących nowego domu. Wyróżnia nas największa baza ogłoszeń, wysoka jakość prezentowanych ofert, dopracowane rozwiązania ułatwiające proces poszukiwania oraz prostota użytkowania.

Zmiana identyfikacji wizualnej to świetna okazja do podkreślenia naszej pozycji rynkowej.

Tu zaczyna się dom!

Graficznym punktem wyjścia i fundamentem procesu rebrandingu jest ikona domu. Prosty znak graficzny to esencja naszej marki. Na portalu oraz w materiałach reklamowych zmienia się w animowany sposób oraz jest poddawany interaktywnym akcjom.

„Tu zaczyna się dom” – to główne hasło i myśl przewodnia nie tylko samego rebrandingu, ale i działalności naszego portalu. Naszą ambicją jest stać się pierwszym, ważnym krokiem w drodze do nowego domu.

Jako portal ogłoszeniowy chcemy być częścią nowej historii każdego poszukującego. Wiemy, że znalezienie tej jedynej, dopasowanej do potrzeb i portfela nieruchomości to stresujący proces, a decyzja o zmianie miejsca zamieszkania jest często najtrudniejszym wyborem w życiu. Dlatego maksymalnie chcemy ten proces uprościć, a wybór ułatwić.

Sprawdź nowe Nieruchomosci-online.pl

 

Dlaczego to właśnie TU zaczyna się dom?

Mamy najwięcej ogłoszeń nieruchomości w Polsce

341 504 ogłoszenia biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych (dane z 8 stycznia 2020 roku). To największa baza nieruchomości w Polsce. Znacznie wyprzedzamy pod tym względem inne portale ogłoszeniowe, szczególnie jeśli chodzi o liczbę domów i działek w każdym zakątku Polski.

Mieszkanie, dom, działka, miejsce na biznes… Czegokolwiek szukasz, mamy to!

To Ciebie stawiamy na pierwszym miejscu

Nie rozpraszamy reklamami, nie podsuwamy droższych ofert. To przeszkadza w wyszukiwaniu i wyborze właściwej nieruchomości. Nie robimy tego. Ciągle wprowadzamy ulepszenia, ale tylko takie, które pomogą szybciej znaleźć dom.

Miesięcznie doceniają nas już 3 miliony użytkowników. Nieruchomosci-online.pl w ciągu ostatniego roku stał się drugim najczęściej odwiedzanym portalem z ogłoszeniami nieruchomości.

Znamy się na technologiach

Wiemy, jak je wykorzystać, by wsparły Cię w dokonaniu dobrego wyboru. Od 12 lat ułatwiamy drogę do domu.

Przede wszystkim stawiamy na przyjazny interfejs graficzny oraz maksymalnie prostą nawigację. Aby ułatwić proces wyszukiwania, działanie portalu oparte jest na dopracowanym algorytmie, który prezentuje poszukującemu podobne nieruchomości na listach wyszukiwania i rozszerza automatycznie jego preferencje bez konieczności zmieniania kryteriów w wyszukiwarce.

Mamy pewność, że tworzymy najlepszą przestrzeń do szukania nowego domu!

Dodaj komentarz

Komentarze:

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Nieruchomosci-online.pl to portal z największą liczbą ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Udostępnia poszukującym ponad 350 tys. ofert od biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Co miesiąc odwiedzany jest przez 3 miliony użytkowników, co daje mu drugą pozycję pod względem popularności.

Zobacz także

Znajdź % dla siebie

Zamknij

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij