Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

  • Blog
  • Kupno
  • Jak Nieruchomosci-online.pl ułatwia Ci podjęcie dobrej decyzji

Jak Nieruchomosci-online.pl ułatwia Ci podjęcie dobrej decyzji

Marta Sośnicka-Paszkowska
Komentarze

fot.: Karolina Grabowska / kaboompics

Zakup nowej nieruchomości to proces składający się z wielu etapów – przeglądania ofert, porównywania, przeliczania, analizowania, spotykania się… Bywa kosztowny i długi. Istnieją jednak sposoby i narzędzia online, które mogą sprawić, że poszukiwanie stanie się krótkotrwałe i prostsze.

Coraz więcej procesów przenosimy do sieci, w tym także poszukiwanie nieruchomości. Jest to wygodne i oszczędza nasz czas. Jako Nieruchomosci-online.pl chcemy wesprzeć Cię w drodze do nowego domu, oferując szereg narzędzi. Pomogą Ci one stworzyć krótką listę możliwych do obejrzenia domów czy mieszkań, które będą najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości.

Odpowiedzialny kalkulator

Zanim podejmiemy decyzję o zakupie nieruchomości, warto dowiedzieć się, na co nas stać. Świadomość tego, jakie mamy możliwości finansowania nieruchomości, pozwoli na skrócenie całego procesu zakupowego, oszczędzając czas i nerwy. Warto skorzystać z Odpowiedzialnego kalkulatora, który pozwoli wstępnie oszacować budżet na zakup nieruchomości, by szukać ich wśród odpowiednich ogłoszeń. Kalkulator daje też możliwość oszacowania, jaka rata kredytu będzie bezpieczna dla domowego budżetu i wygodna w spłacaniu. Więcej o kalkulatorze przeczytasz tutaj.

Ulubione i notatki

Zdarza się, że nie możesz znaleźć ogłoszeń, które wcześniej wpadły Ci w oko? Skorzystaj z zapisywania ofert, aby zawsze mieć je pod ręką. Możesz także dodawać notatki przy ulubionych ogłoszeniach, żeby pamiętać, co zwróciło Twoją uwagę.

Powiadomienia

Zapisz się na bezpłatne powiadomienia e-mailowe z informacją o nowych ogłoszeniach, aby nie przegapić ciekawych ofert. Podaj kryteria, które powinna spełniać nieruchomość, a my będziemy za Ciebie monitorować nowe oferty na portalu Nieruchomosci-online.pl. Gdy pojawi się ogłoszenie warte Twojej uwagi, wyślemy wiadomość na podany przez Ciebie adres mailowy. Dzięki temu nic ciekawego Ci nie umknie i będziesz na bieżąco z nowościami na rynku.

Zapisz się na powiadomienia

Prezentacja nieruchomości online

Kiedy wpadnie Ci w oko nieruchomość, sprawdź, czy w dotyczącym jej ogłoszeniu jest specjalne oznaczenie prezentacji live. Będziesz mógł wówczas umówić się ze sprzedającym na wideopołączenie, podczas którego zostaniesz dokładnie oprowadzony po pomieszczeniach i zobaczysz wszystkie szczegóły. Podczas takiej rozmowy będziesz miał także okazję otrzymać odpowiedzi na pytania dotyczące nieruchomości. By zrealizować połączenie, będzie Ci potrzebna jedynie jedna z aplikacji, np. Facebook Messenger, WhatsApp lub Skype, a nieruchomość obejrzysz, siedząc na własnej kanapie. Domy i mieszkania, które sprzedający może pokazać Ci poprzez wideo na żywo, są w Nieruchomosci-online.pl specjalnie oznaczone – na pewno ich nie przegapisz!

Wirtualna wizyta

Wirtualny spacer po nieruchomości sprawi, że poczujesz się, jakbyś był na miejscu. Możesz swobodnie poruszać się po pomieszczeniach, zaglądając w każdy ich kąt. Pozwoli Ci to na przeprowadzenie szybkiej selekcji ofert, a co za tym idzie – oszczędzisz pieniądze i czas, który spędziłbyś na jeżdżeniu od nieruchomości do nieruchomości.

Wideo nieruchomości

Wideoprezentacja umieszczona w ofercie to świetny sposób na rozruszanie wyobraźni. Dzięki wideo dokładniej obejrzysz lokal, poznając jego rozkład i wyposażenie, nabierzesz szerszej perspektywy. Często w przypadku domów i działek, oprócz prezentowania nieruchomości, na filmie zobaczysz także najbliższą okolicę, dzięki czemu poznasz sąsiedztwo.

Kompletność ogłoszeń

Wybierając spośród wielu ofert, skup się na tych, które odpowiadają Twoim preferencjom. Dzięki kompletności ogłoszeń masz możliwość wyszukiwania nieruchomości według wybranych kryteriów. Oprócz podstawowych parametrów, takich jak: rodzaj nieruchomości, cena, lokalizacja, rynek pierwotny lub rynek wtórny, możesz szukać także z użyciem zaawansowanych parametrów wyszukiwarki obejmujących takie elementy, jak:: winda, piwnica, oddzielna kuchnia, dojazd drogą asfaltową lub położenie na parterze w przypadku lokali użytkowych.

Możemy więcej

W ostatnim roku przekonaliśmy się, że działając zdalnie, możemy więcej, niż nam się wydawało. Poznaliśmy i doceniliśmy wiele rozwiań technologicznych, które zastąpiły nam bezpośrednie kontakty. Wirtualne wizyty, wideo czy Odpowiedzialny kalkulator są świetnymi źródłami informacji, pozwalającymi jak najlepiej sprecyzować potrzeby i zawęzić zakres poszukiwania pod kątem tego, co będzie pasować do Twojego stylu życia i do Twoich możliwości. Wówczas, gdy zdecydujesz się obejrzeć daną nieruchomość na żywo, będziesz mógł więcej czasu spędzić na wizualizowaniu swojego życia w nowym miejscu.

Marta Sośnicka-Paszkowska

Marta Sośnicka-Paszkowska - Specjalista ds. marketingu w zespole Nieruchomosci-online.pl. Członek zespołu redakcyjnego e-magazynu „ESTATE” i e-magzynu „INMAG”.

Zobacz także

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij