Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Transfer wyróżnień. Przydatna funkcja Konta Agenta

Dominika Mikulska
Komentarze

Doradcy, którzy posiadają w portalu Nieruchomosci-online.pl osobiste Konto Agenta zautoryzowane przez biuro nieruchomości, mogą samodzielnie kształtować strategię promocji ogłoszeń, które są pod ich opieką.

Aby promować ogłoszenie, mogą dokonać zakupu wyróżnień lub skorzystać z bonusowych wyróżnień otrzymanych od portalu jako nagrody za utrzymywanie wysokiej jakości ogłoszeń. Mogą także skorzystać z promowań przekazanych im przez biuro nieruchomości.

Jak przekazać wyróżnienia agentom?

Aby przekazać wyróżnienia swojemu agentowi, zaloguj się do konta biura i wejdź w zakładkę Agenci. Nad listą osób zobaczysz pomarańczowy button „Przypisz wyróżnienia”, na którym widnieć będzie także dostępna w puli liczba wyróżnień zakupiona przez Twoje biuro.

Po kliknięciu pojawi się lista osób, którym możesz przypisać wyróżnienia. Uwaga – na tej liście będą znajdować się wyłącznie osoby, które mają aktywne Konta Agenta w portalu Nieruchomosci-online.pl! Przy każdym nazwisku widzisz aktualnie posiadaną przez agenta liczbę wszystkich wyróżnień, w tym PLUS i TOP. Wpisz liczbę wyróżnień, które chcesz przekazać konkretnemu agentowi lub każdemu z nich, potwierdź, klikając „Przekaż wyróżnienia” i gotowe!

Agent zostanie powiadomiony e-mailem o nowych wyróżnieniach do jego dyspozycji. Zaloguj się i przydziel swoim Agentom wyróżnienia.

Dominika Mikulska

Dominika Mikulska - Project manager w zespole Nieruchomosci-online.pl. Odpowiada za planowanie, analizę i realizację projektów związanych z podnoszeniem funkcjonalności serwisu, tworzenie nowych produktów oraz strategię komunikacji i promocji. Redaktor naczelna magazynu ESTATE.

Magazyn ESTATE

Skupiamy uwagę na nieruchomościach

Bezpłatny e-magazyn w 100% dla pośredników

Wiedza i inspiracje do wykorzystania od ręki dostarczane przez doświadczonych uczestników rynku nieruchomości z zakresu marketingu nieruchomości, sprzedaży i negocjacji, prawa i finansów oraz rozwoju osobistego.

Pobierz za darmo najnowszy numer

Dowiedz się więcej o magazynie ESTATE

Zobacz także

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij