Statystyki jednostkowe ofert w Twoim Exelu

Dominika Mikulska

Jeśli sprzedaż nieruchomości odbywa się w internecie (a przynajmniej ta część sprzedaży związana z promocją), monitoring działań reklamowych jest istotną częścią biznesu. Dlaczego tak niewiele osób poświęca mu swoją uwagę?

Dzięki mierzeniu zainteresowania ofertą i weryfikacji etapu sprzedaży można podejmować się poprawy jej efektywności. Kontrola pracy nad ofertą powinna sprowadzać się do badania skuteczności promocji ogłoszenia, obserwowania zainteresowania wokół niego, czy też być podstawą określania realnych sprzedaży nieruchomości.

Niestety, gromadzenie i porównywanie danych z różnych źródeł nie jest łatwe.

Na ten moment Nieruchomosci-online.pl jest jedynym portalem, który – stawiając na użyteczność dla pośrednika – udostępnia takie dane w łatwej do wykorzystania formie, czyli w postaci codziennie aktualizowanego pliku csv do pobrania. Dane można analizować w arkuszu kalkulacyjnym lub wykorzystać choćby we własnym CRM-ie.

źródło: Nieruchomosci-online.pl

 

Do oceny zainteresowania ofertą potrzebujesz solidnych danych przynajmniej na temat liczby wyświetleń ogłoszenia na tzw. listingu czy wyświetleń karty, a także liczby zapytań czy pobrań telefonu.

W naszym pliku csv znajdziesz znacznie więcej danych!

Akcje zainteresowania, które znajdziesz w raporcie, to:

  • średni czas spędzony na ogłoszeniu,
  • liczba udostępnień, wydruków, odsłon zdjęć i mapy, a także szczegółów ogłoszenia na liście.

To daje pełny obraz liczby i rodzaju interakcji, w jakie wchodzi oglądający z Twoją ofertą!

Plik z danymi możesz wygenerować na karcie „Statystyki jednostkowe”.

Zakres danych może obejmować: 30, 60 lub 90 dni, a także okres „od początku” publikacji ogłoszenia.

Kliknij, aby przejść do statystyk swoich ogłoszeń

 

Dodaj komentarz

Komentarze:

Dominika Mikulska

Dominika Mikulska - Project manager w zespole Nieruchomosci-online.pl. Odpowiada za planowanie, analizę i realizację projektów związanych z podnoszeniem funkcjonalności serwisu, tworzenie nowych produktów oraz strategię komunikacji i promocji. Redaktor naczelna magazynu ESTATE.

Magazyn ESTATE

Skupiamy uwagę na nieruchomościach

Bezpłatny e-magazyn w 100% dla pośredników

Wiedza i inspiracje do wykorzystania od ręki dostarczane przez doświadczonych uczestników rynku nieruchomości z zakresu marketingu nieruchomości, sprzedaży i negocjacji, prawa i finansów oraz rozwoju osobistego.

Pobierz za darmo najnowszy numer

Dowiedz się więcej o magazynie ESTATE

Zobacz także

Dołącz do dyskusji na grupie
Nieruchomosci-online.pl
na Facebooku

Korzystaj z porad dotyczących marketingu nieruchomości
Bądź na bieżąco!

Zamknij

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij