Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Pomóż w kontakcie cudzoziemcom – dodaj języki obce w swoim Koncie Agenta

Dominika Mikulska
Komentarze

Zwiększamy dostępność usług pośredników nieruchomości dla obcokrajowców.

Współpracując z Nieruchomosci-online.pl, posiadasz unikalną pozycjonowaną w Google wizytówkę, powiązaną z Twoim Kontem Agenta. Teraz możesz wzbogacić informację o swoich zawodowych umiejętnościach, dodając do niej języki obce. To jasny sygnał dla poszukujących, że pomożesz im sprawnie znaleźć nieruchomość i załatwić formalności bez bariery językowej

Możesz wskazać języki: angielski, ukraiński, rosyjski, niemiecki lub hiszpański.

Jak dodać język obcy w Koncie Agenta?

Wejdź w zakładkę edycji swojej prezentacji i tam uzupełnij dane.

 

Jak dodać języki obce agentom poprzez konto biura?

Wejdź w zakładkę "Agenci" . Przy każdej osobie masz możliwość edycji podstawowych danych (ikona koła zębatego), w tym własnie języków obcych.

 

 

Dodając informację o językach angielskim, ukraińskim lub rosyjskim, automatycznie trafisz na listę agentów w specjalnej wyszukiwarce w języku ukraińskim. W koncie możesz w dowolnym momencie zaznaczyć, czy chcesz się tam wyświetlać, czy też nie.

Wielu obywateli Ukrainy ucieka dziś przed wojną, dlatego chcemy pomóc im postawić pierwsze kroki w Polsce. W takim momencie jedną z najważniejszych decyzji jest naturalne znalezienie miejsca zamieszkania. Wiemy, że w naszym kraju funkcjonują biura lub firmy wspierające obcokrajowców w wynajmie mieszkań, ale my ze swojej strony także chcemy ułatwić uchodźcom ten proces. Wprowadziliśmy więc rozwiązanie, które ułatwi im szybkie znalezienie odpowiedniego pośrednika, a w konsekwencji mieszkania  – mówi Michał Kurczycki, dyrektor zarządzający portalu Nieruchomosci-online.pl.

Wzmożony popyt na lokale mieszkalne na potrzeby krótkotrwałego pobytu wkrótce przejdzie metamorfozę. Z sygnałów otrzymywanych od pośredników wiemy, że zgłaszający się do nich aktualnie obywatele z Ukrainy zaznaczają wyraźnie, że interesuje ich najem z opcją przedłużenia. Są także osoby gotowe od razu zadeklarować się na rok, bo planują tu zostać. Znaczna część z tych osób ma budżet – może zapłacić za wynajem stawkę normalną lub zmniejszoną – i nastawiona jest na podjęcie pracy w Polsce. Na sytuację warto już teraz patrzeć przez ten pryzmat, przygotowując się w zakresie wiedzy i narzędzi, by obsłużyć to zapotrzebowanie i zabezpieczyć właściwe interesy wszystkich stron transakcji.

Dominika Mikulska

Dominika Mikulska - Project manager w zespole Nieruchomosci-online.pl. Odpowiada za planowanie, analizę i realizację projektów związanych z podnoszeniem funkcjonalności serwisu, tworzenie nowych produktów oraz strategię komunikacji i promocji. Redaktor naczelna magazynu ESTATE.

Magazyn ESTATE

Skupiamy uwagę na nieruchomościach

Bezpłatny e-magazyn w 100% dla pośredników

Wiedza i inspiracje do wykorzystania od ręki dostarczane przez doświadczonych uczestników rynku nieruchomości z zakresu marketingu nieruchomości, sprzedaży i negocjacji, prawa i finansów oraz rozwoju osobistego.

Pobierz za darmo najnowszy numer

Dowiedz się więcej o magazynie ESTATE

Zobacz także

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij