Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Odpowiedzialny kalkulator zdolności kredytowej

Dominika Mikulska
Komentarze

Oddajemy w ręce poszukujących nieruchomości kalkulator, który pomoże oszacować budżet na zakup nieruchomości dopasowany do domowych finansów, bezpieczny dla rodziny i wygodny w spłacaniu. 

Opracowaliśmy go wspólnie ze specjalistami z Grupy ANG S.A., jednej z największych w Polsce organizacji pośrednictwa finansowego i ubezpieczeniowego, dla propagowania ważnych standardów w finansowaniu nieruchomości. Grupa ANG to instytucja wielokrotnie nagradzana wyróżnieniami dla najbardziej odpowiedzialnych i zaangażowanych społecznie firm w ramach podnoszenia standardów etycznych w branży finansowej oraz przeciwdziałania nieuczciwym praktykom. Wybraliśmy Grupę ANG właśnie ze względu na zasady, którymi kierują się jej reprezentanci.

Istnieje spora różnica pomiędzy kwotą, którą bank jest w stanie pożyczyć, a kwotą, która będzie dla kupującego bezpieczna i nie nadwyręży do granic budżetu domowego.

Zwłaszcza w tak dynamicznym na rynku finansowym i kredytowym czasie, z jakim mamy do czynienia obecnie. 

Co sprawia, że Odpowiedzialny kalkulator podsunie bezpieczne rozwiązanie?

Prezentuje ratę w kontekście domowego budżetu.

Kalkulator pokazuje kwotę kredytu i ratę w zestawieniu z dotychczasowymi dochodami i wydatkami. Ułatwi to podjęcie świadomej decyzji.

Zawsze poleca bufor bezpieczeństwa.

Kalkulator zaproponuje taki kredyt, aby po opłaceniu raty zawsze pozostawał bufor bezpieczeństwa w postaci wolnych środków.

Bazuje na rzeczywistych wydatkach.

Wynik zdolności kredytowej kalkulatora bazuje na wprowadzonych wydatkach domowych, co pozwala w rzetelny sposób ocenić, jak rata wpłynie na domowy budżet.

Stale aktualizujemy algorytm kalkulatora.

Monitorujemy zmiany w sposobie liczenia zdolności kredytowej przez największe banki w Polsce i regularnie wprowadzamy modyfikacje i usprawnienia.

Sugerujemy realne i bezpieczne kwoty.

W wyliczeniach zawsze otrzymasz realną i bezpieczną propozycję kredytu, która jest określona przez Twój wkład własny. Nigdy nie otrzymasz sugestii najwyższej jako polecanej.

Umożliwia indywidualną konsultację.

Na dokładną kwotę kredytu wpływa wiele czynników, aby poznać jego ostateczną wartość, można umówić się na bezpłatną i niezobowiązującą konsultację z ekspertem Grupy ANG.

Sprawdź, jak działa Odpowiedzialny Kalkulator
Dominika Mikulska

Dominika Mikulska - Project manager w zespole Nieruchomosci-online.pl. Odpowiada za planowanie, analizę i realizację projektów związanych z podnoszeniem funkcjonalności serwisu, tworzenie nowych produktów oraz strategię komunikacji i promocji. Redaktor naczelna magazynu ESTATE.

Magazyn ESTATE

Skupiamy uwagę na nieruchomościach

Bezpłatny e-magazyn w 100% dla pośredników

Wiedza i inspiracje do wykorzystania od ręki dostarczane przez doświadczonych uczestników rynku nieruchomości z zakresu marketingu nieruchomości, sprzedaży i negocjacji, prawa i finansów oraz rozwoju osobistego.

Pobierz za darmo najnowszy numer

Dowiedz się więcej o magazynie ESTATE

Zobacz także

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij