Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Nowy "ESTATE" 4/2017 - już jest!

Redakcja magazynu ESTATE
Komentarze

Wielka lekcja improwizacji

 

Dominika Mikulska
Redaktor naczelna magazynu „ESTATE”
W Nieruchomosci-online.pl realizuje projekty w sferze komunikacji i rozwoju produktu

Żyjemy w ciekawych czasach. Technologia rozwija się błyskawicznie, zmieniając nasze życie, nie z pokolenia na pokolenie, ale z dekady na dekadę, a nawet jeszcze szybciej. Wpływa na to jak pracujemy, jak żyjemy, czego potrzebujemy i jak to komunikujemy. Możemy spojrzeć na to jak na zagrożenie, ale także – szansę.

W świecie, w którym jedyną pewną rzeczą jest zmiana, nie sposób wiedzieć wszystkiego, znać wszystkich zasad. Przyjmij sytuację, w której się znajdujesz i uznaj ją za dobrą, a następnie zareaguj zgodnie ze swoimi doświadczeniem i intuicją. O improwizacji – w życiu, w biznesie i w sprzedaży – i jej zbawiennym wpływie na jakość tworzonych relacji i poczucie własnej sprawczości, w rozmowie z Joanną Gdaniec.

O sztuce komunikacji sprzedażowej w erze skracania dystansu opowie Rahim Blak, zdradzając kilka sekretów budowania sieci kontaktów zawodowych w social media.

Jolanta Starnawska podzieli się swoim spojrzeniem na dobry klimat pracy w biurze nieruchomości. Podpowie, jak sprawić, by różnice nie pogłębiały podziałów, ale wzbogacały zespół i pozytywnie wpływały na jego wyniki.

O rozumieniu motywów i emocji klienta, budowaniu na tej podstawie jego pozytywnego doświadczenia na każdym etapie ścieżki zakupowej, a co najważniejsze – w każdym punkcie styku z naszymi produktem czy usługą, opowie Marta Dróż. A Michał Stanek rzuci nowe światło na przeterminowane oferty i podzieli się swoimi pomysłami na aktywne zarządzanie cyklem ich życia.

Dobra zmiana w prawodawstwie okiem radcy prawnego Piotra Dobrowolskiego, który wskaże nie tylko na pułapki ostatniej nowelizacji o gospodarce nieruchomościami, ale także podpowie drogę ich uniknięcia.

Dokładne określenie warunków świadczenia usługi to najpewniejsze zabezpieczenie obu stron transakcji przed niespodziewanym. Jak sporządzić umowę doradztwa inwestycyjnego opowie Adam Polanowski. A do kreowania z inwestorem-deweloperem zainspiruje Radosław Musiał.

W świecie, w którym musimy radzić sobie z coraz większą liczbą danych, tak wielką, że nasz własny osobisty RAM się poddaje, technologia staje się naszym sprzymierzeńcem. Jak sprawić, by wykonywała część pracy za nas, opowie Michał Rozwałka. A Katarzyna Czerwiak podrzuci po(d)ręczny zestaw aplikacji, bez których już za tydzień nie będziesz mógł się obejść.

Na koniec, w natłoku bodźców i świecie płynnych granic, skłońmy się ku tworzeniu wewnętrznej harmonii w naszym umyśle, wypracowanej dzięki refleksji, samoświadomości i uważności. O konieczności współczesnego praktykowania stoicyzmu opowie dr Tomasz Mazur.

Moim wyjątkowym gościom bardzo dziękuję za przyjęcie zaproszenia do obecności w tym numerze. Eksperci i praktycy o branży dla branży – to oni tworzą „ESTATE”. A jeśli Ty czytelniku, widzisz wartościowe treści, nie zatrzymuj ich dla siebie. Podziel się z kimś, komu mogą być przydatne.

A teraz już, zapraszam, zanurzmy się w treści!

Pobierz bezpłatnie magazyn

Sprawdź, co znajdziesz w numerze 4/2017:

 • Social networking według Rahima Blaka
  Budowanie sieci kontaktów w social media jako wstęp do social selling
 • Improwizacja w sprzedaży. Rozmowa z Joanną Gdaniec
  Nowatorskie podejście w budowaniu relacji w sprzedaży
 • Nowelizacja UOGN i jej skutki dla zawodów rynku nieruchomości
  Zmiany prawne wprowadzone przez nowelizację ustawy o nieruchomościach
 • Dobry klimat do pracy. Rozmowa z Jolantą Starnawską
  O budowaniu silnego i zmotywowanego zespołu w zdrowej atmosferze
 • Doradztwo inwestycyjne
  Co zawrzeć w umowie i jak określić wynagrodzenie?
 • Oczarować dewelopera, czy wykreować go?
  Jak stworzyć pole do współpracy z z deweloperem
 • Technologia w słuznie sprzedazy
  Jak efektywnie korzystać z dostępnych narzędzi, by zwiększyć sprzedaż
 • Trzy domy człowieka. Współczesna praktyka stoicyzmu
  Jak zachować spokój w dzisiejszym zabieganym świecie
 • Cykl życia oferty
  Analiza i intuicja sposobem na wysmienitą  strategię
 • Customer Journey. Zrozum klienta, a on Cię pokocha
  Wejdź w buty klienta i sprawdź, jak do Ciebie trafił
 • Wskaźnik zainteresowania. Obiektywny doradca
  Wyciągaj wnioski z wiedzy o popularności swoich ogłoszeń
 • Technologia w kieszeni. Po(d)ręczny zestaw aplikacji
  Aplikacje ułatwiające pracę pośrednika w obrocie nieruchomościami
 • Zakamarki Nieruchomosci-online.pl
  O mniej i bardziej znanych funkcjonalnościach portalu Nieruchomosci-online.pl
 • Raport cen ofertowych mieszkań na rynku wtórnym – III kwartał 2017 r.
  Analizy czynników wpływających na ceny mieszkań w III kwartale 2017 r.

Redakcja magazynu ESTATE

Redakcja magazynu ESTATE - Magazyn "ESTATE" tworzony jest w 100% dla profesjonalistów rynku nieruchomości przez zespół portalu Nieruchomosci-online.pl. To wiedza i inspiracje branżowe dostarczane przez doświadczonych uczestników rynku nieruchomości z zakresu marketingu, sprzedaży i negocjacji, prawa i finansów oraz rozwoju osobistego, a także analizy i komentarze do zmian wpływającym na branżę. Do pobrania bezpłatnie na www.estate.pl

Magazyn ESTATE

Skupiamy uwagę na nieruchomościach

Bezpłatny e-magazyn w 100% dla pośredników

Wiedza i inspiracje do wykorzystania od ręki dostarczane przez doświadczonych uczestników rynku nieruchomości z zakresu marketingu nieruchomości, sprzedaży i negocjacji, prawa i finansów oraz rozwoju osobistego.

Pobierz za darmo najnowszy numer

Dowiedz się więcej o magazynie ESTATE

Zobacz także

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij