LocumNet Online – nowy partner programu Profesjonalny Agent

Dominika Mikulska

Naszym sposobem na podnoszenie satysfakcji z korzystania z portalu Nieruchomosci-online.pl jest program #ProfesjonalnyAgent. Jego głównymi celami są promocja i wspieranie agentów dbających o wysoką jakość ogłoszeń.

Dla poszukujących oznacza to jeszcze więcej kompletnych, wysokiej jakości ogłoszeń. Dla agentów to jeszcze lepsza ekspozycja nieruchomości z ich oferty. Do grona programów wspierających kompletność dołączył LocumNet Online autorstwa firmy Nsoft.

Jak skorzystać na tym partnerstwie?

Teraz użytkownicy oprogramowania LocumNet Online, dzięki zastosowaniu dedykowanych rozwiązań, mogą korzystać z ułatwienia i o kompletność ogłoszeń zadbać z poziomu edycji ofert w programie.

W interfejsie LocumNet Online włączyć można specjalną opcję, która sprawi, że podczas dodawania i edycji oferty program będzie podpowiadał, które jeszcze pola warto wypełnić. Wystarczy skorzystać z opcji „Oznaczanie pól programu Profesjonalny Agent” w menu Ogólne > Zarządzanie biurem i agentami > Dane biura > Włącz funkcje programu Profesjonalny Agent.

Od tej chwili przy polach sugerowanych do kompletności pojawi się symbol PA, a w edycji ofert – specjalna zakładka z podsumowaniem kompletności danej oferty.

Dobra wiadomość!

Ze wskazówek dotyczących kompletności można korzystać, eksportując oferty na którykolwiek z portali, nie tylko na Nieruchomosci-online.pl.

Sprawdź korzyści od partnerów programu!

Zaloguj się do swojego konta

 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

  • kompletność ogłoszeń 

czytaj Czemu Ania z Tomkiem nie znajdą wymarzonego M z windą?

  • program Profesjonalny Agent

czytaj Poznaj siłę dedykowanych rozwiązań

Dodaj komentarz

Komentarze:

Dominika Mikulska

Dominika Mikulska - Redaktor naczelna magazynu ESTATE, w portalu Nieruchomosci-online.pl odpowiedzialna za komunikację i rozwój produktu

Magazyn ESTATE

Skupiamy uwagę na nieruchomościach

Bezpłatny e-magazyn w 100% dla pośredników

Wiedza i inspiracje do wykorzystania od ręki dostarczane przez doświadczonych uczestników rynku nieruchomości z zakresu marketingu nieruchomości, sprzedaży i negocjacji, prawa i finansów oraz rozwoju osobistego.

Pobierz za darmo najnowszy numer

Dowiedz się więcej o magazynie ESTATE

Zobacz także

Dołącz do dyskusji na grupie
Nieruchomosci-online.pl
na Facebooku

Korzystaj z porad dotyczących marketingu nieruchomości.
Bądź na bieżąco!

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij