Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Konto Agenta dla właściciela biura – zadbaj o dodatkowe źródło kontaktów

Dominika Mikulska
Komentarze

Jedną z ważnych funkcjonalności, którą biuro otrzymuje w ramach konta na Nieruchomosci-online.pl jest możliwość korzystania z programu Profesjonalny Agent.

Korzystanie z programu obywa się to poprzez utworzenie osobistych Kont Agentów dla pracowników biura. W ramach kont otrzymują oni uprawnienie do zarządzania ogłoszeniami będącymi pod ich opieką, a biuro – wgląd w indywidualne statystyki każdego z nich. Także właściciel biura, który pracuje jako czynny pośrednik, może korzystać z osobistego Konta Agenta.

Jakie są korzyści z posiadania Konta Agenta przez właściciela biura?

Wydać by się mogło, że właściciel biura Konta Agenta nie potrzebuje, dostęp do danych ogłoszeń i zapytań ma po zalogowaniu się na konto główne... Co jednak bardzo istotne, posiadacze Kont Agenta otrzymują indywidualną wizytówkę w portalu, tzw. Prezentację Agenta, oraz wyświetlani są w panelu rekomendowanych agentów na listach wyników, a także w wyszukiwarce agentów w wybranych lokalizacjach.

To dodatkowe źródła kontaktów do osób zainteresowanych tu i teraz uzyskaniem pomocy profesjonalisty.

Jeśli właściciel biura działa także jako czynny pośrednik, Konto Agenta z pewnością mu się przyda!

Jak założyć Konto Agenta dla właściciela biura?

Posiadanie Konta Agenta nie wymaga podania osobnego loginu, czyli drugiego adresu e-mail.

Konto Agenta właściciela biura (identyfikowanego jako administrator konta) jest scalone z kontem głównym biura, a dostęp odbywa się na jednym loginie.

Proces zakładania Konta Agenta przez właściciela odbywa się jednym kliknięciem, bez konieczności dodatkowej autoryzacji adresu e-mail. Aby założyć Konto Agenta dla administratora konta, kliknij „Dołącz do programu Profesjonalny Agent” przy swoim nazwisku na liście.

Przełączanie pomiędzy kontami

Aby szybko przechodzić pomiędzy funkcjonalnościami Konta Agenta a kontem głównym biura, bez konieczności przelogowywania się, skorzystaj z opcji „Przełącz konto” dostępnej w górnym menu.

Zadbaj o dodatkowe źródło leadów dla siebie i swojego zespołu

Zaloguj sie i zarządzaj kontami agentów
Dominika Mikulska

Dominika Mikulska - Project manager w zespole Nieruchomosci-online.pl. Odpowiada za planowanie, analizę i realizację projektów związanych z podnoszeniem funkcjonalności serwisu, tworzenie nowych produktów oraz strategię komunikacji i promocji. Redaktor naczelna magazynu ESTATE.

Magazyn ESTATE

Skupiamy uwagę na nieruchomościach

Bezpłatny e-magazyn w 100% dla pośredników

Wiedza i inspiracje do wykorzystania od ręki dostarczane przez doświadczonych uczestników rynku nieruchomości z zakresu marketingu nieruchomości, sprzedaży i negocjacji, prawa i finansów oraz rozwoju osobistego.

Pobierz za darmo najnowszy numer

Dowiedz się więcej o magazynie ESTATE

Zobacz także

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij