Konto Agenta właściciela biura – usprawnienie „Przełącz konto”

Dominika Mikulska

Teraz właścicielom biur, którzy pracują jako czynni pośrednicy, łatwiej zarządzać osobistym Kontem Agenta.

Jedną z ważnych funkcjonalności, którą biuro otrzymuje w ramach konta na Nieruchomosci-online.pl jest możliwość korzystania z programu Profesjonalny Agent. Obywa się to poprzez utworzenie osobistych Kont Agentów dla pracowników biura. W ramach kont otrzymują oni uprawnienie do zarządzania ogłoszeniami będącymi pod ich opieką, a biuro – wgląd w indywidualne statystyki każdego z nich.

Jakie są korzyści z posiadania Konta Agenta przez właściciela biura?

Wydawałoby się zatem, że właściciel biura Konta Agenta nie potrzebuje, dostęp do ww. danych ma po zalogowaniu się na konto główne. Co jednak bardzo istotne, posiadacze Kont Agenta otrzymują także indywidualną wizytówkę w portalu, tzw. Prezentację Agenta, oraz wyświetlani są w panelu rekomendowanych agentów na listach wyszukiwania dla lokalizacji.

Zarówno prezentacja, jak i sekcja „Zapytaj o więcej ciekawych nieruchomości w tej okolicy” są dodatkowym źródłem kontaktów do osób zainteresowanych tu i teraz uzyskaniem pomocy profesjonalisty.

Jeśli właściciel działa zatem jako czynny pośrednik, Konto Agenta z pewnością mu się przyda!

Jak założyć Konto Agenta dla właściciela biura?

Konta Agenta wymagało dotąd podania osobnego loginu, czyli drugiego adresu e-mail. Powtórne logowanie sprawiało jednak niektórym z Was trudności, o czym nas informowaliście.

Wprowadziliśmy zatem usprawnienie polegające na tym, że Konto Agenta właściciela biura (identyfikowanego jako administrator konta) zostało scalone z kontem głównym biura, a dostęp odbywa się na jednym loginie.

Uproszczony został sam proces zakładania Konta Agenta przez właściciela. Odbywa się on jednym kliknięciem, bez konieczności dodatkowej autoryzacji adresu e-mail.

Aby założyć Konto Agenta dla administratora konta, kliknij „Dołącz do programu Profesjonalny Agent” przy swoim nazwisku na liście.

Przełączanie pomiędzy kontami

Aby szybko przechodzić pomiędzy funkcjonalnościami Konta Agenta a kontem głównym biura, bez konieczności przelogowywania się, skorzystaj z opcji „Przełącz konto” dostępnej w górnym menu.

 

Dodaj komentarz

Komentarze:

Dominika Mikulska

Dominika Mikulska - Redaktor naczelna magazynu ESTATE, w portalu Nieruchomosci-online.pl odpowiedzialna za komunikację i rozwój produktu

Magazyn ESTATE

Skupiamy uwagę na nieruchomościach

Bezpłatny e-magazyn w 100% dla pośredników

Wiedza i inspiracje do wykorzystania od ręki dostarczane przez doświadczonych uczestników rynku nieruchomości z zakresu marketingu nieruchomości, sprzedaży i negocjacji, prawa i finansów oraz rozwoju osobistego.

Pobierz za darmo najnowszy numer

Dowiedz się więcej o magazynie ESTATE

Zobacz także

Dołącz do dyskusji na grupie
Nieruchomosci-online.pl
na Facebooku

Korzystaj z porad dotyczących marketingu nieruchomości.
Bądź na bieżąco!

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij