Słów kilka o nowych funkcjonalnościach portalu Nieruchomosci-online.pl

Karolina Kłujszo

Eksportujesz ogłoszenia do portali, zamykasz program i wracasz do swoich obowiązków. Nie masz czasu sprawdzić, co tak naprawdę dzieje się z ofertami, kiedy już trafią na portale… a to właśnie tam jest Twój klient.

Już od dłuższego czasu zapowiadaliśmy, że przygotowujemy dla Was coś zupełnie nowego. W końcu, w wakacje, światło dzienne ujrzały Twoje nowe konto biura oraz Konto Agenta a wraz z nimi kilka rozwiązań, które zdecydowanie ułatwią Ci pracę. Wyróżniłeś kilka ofert i chciałbyś wiedzieć, czy wyróżnienie zadziałało oraz w jakim stopniu?

Przydałaby Ci się informacja, czego tak naprawdę potrzebuje poszukujący, jeszcze zanim wykonasz pierwszy telefon? Masz bardzo dużo ogłoszeń i chcesz szybko wiedzieć, które cieszą się największym lub zdecydowanie najmniejszym zainteresowaniem poszukujących?

Przedstawiamy Ci #WskaźnikZainteresowania, #HotAlert, #PreferencjePoszukujacego, a na deser Prezentację Agenta, która wprowadza personal branding agentów na zupełnie nowy poziom.

Nowe możliwości pozwolą Ci szybko zorientować się w tym, co dzieje się z Twoimi ogłoszeniami. Dzięki temu mniej czasu poświęcasz na analizowanie i skuteczniej zarządzasz ofertą.

Nowe Konto Biura

#WskaźnikZainteresowania

Dzięki pierwszemu na rynku, kompleksowemu indeksowi zainteresowania ofertą, każdy pośrednik nieruchomości może sprawdzić, co dzieje się z jego ogłoszeniami.

Znajomość cyklu życia ogłoszenia pozwala na pełną kontrolę, a im więcej wiesz, tym trafniejsze decyzje jesteś w stanie podjąć.

Więcej o indeksie #WskaźnikZainteresowania dowiesz się z tego artykułu.

#HotAlert

Krótki komunikat, pojawiający się na ogłoszeniu, informuje poszukujących o wzroście zainteresowania daną ofertą, co przekłada się na zwiększenie liczby zapytań i telefonów.

#HotAlert opiera się na mechanizmie wykorzystywanym wcześniej tylko w e-commerce i wyszukiwarkach ofert. Oznaczenie otrzymują ogłoszenia, która mają najwyższą wartość #WskaźnikaZainteresowania.

Dowiedz się więcej o komunikacie #HotAlert tutaj.

#PreferencjePoszukującego

Wcześniej otrzymując zapytanie od poszukującego, niewiele o nim wiedziałeś. Niezbędne informacje trzeba było zdobyć podczas pierwszej rozmowy telefonicznej.

Chcąc ułatwić cały proces do zapytania typu: „Zainteresowała mnie ta oferta. Proszę o kontakt”, dostajesz teraz informacje o poszukiwaniach użytkownika na portalu, co pozwala na szybką ocenę potrzeb i oszczędność czasu – zarówno Twojego jak i potencjalnego klienta.

#PrezentacjaAgenta

Koniec ze smętnymi i nieciekawymi prezentacjami, które do tej pory klienci mogli odnaleźć w internecie. Prezentacja Agenta ma świadczyć o Twoim profesjonalizmie i musi być potwierdzeniem najwyższych kompetencji. Stworzyliśmy dla Ciebie idealną, dopracowaną, nowoczesną Prezentację Agenta, która dodatkowo jest pozycjonowana w Google! To będzie Twoje dodatkowe #ŹródłoZapytań.

Krok po kroku zoptymalizuj swoją #PrezentacjęAgenta z tym poradnikiem.

 

Nowa Prezentacja Agenta

Dodaj komentarz

Komentarze:

Karolina Kłujszo

Karolina Kłujszo w Nieruchomosci-online.pl kieruje zespołem marketingu i rozwoju produktu.

Magazyn ESTATE

Skupiamy uwagę na nieruchomościach

Bezpłatny e-magazyn w 100% dla pośredników

Wiedza i inspiracje do wykorzystania od ręki dostarczane przez doświadczonych uczestników rynku nieruchomości z zakresu marketingu nieruchomości, sprzedaży i negocjacji, prawa i finansów oraz rozwoju osobistego.

Pobierz za darmo najnowszy numer

Dowiedz się więcej o magazynie ESTATE

Zobacz także

Dołącz do dyskusji na grupie
Nieruchomosci-online.pl
na Facebooku

Korzystaj z porad dotyczących marketingu nieruchomości.
Bądź na bieżąco!

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij