Dwuetapowa weryfikacja konta – dbamy o bezpieczeństwo Twojego konta

Dominika Mikulska

Twoje konto w Nieruchomosci-online.pl to dostęp do Twoich ofert, informacji o płatnościach i statystyk, a także miejsce przechowywania zapytań i danych potencjalnych klientów.

Dlatego tak ważne jest Twoje bezpieczeństwo logowania i dlatego wprowadziliśmy dodatkową weryfikację użytkownika przy logowaniu.

W sieci można zaobserwować różne zjawiska, których efektem jest nieautoryzowany dostęp do kont. Nie zdajemy sobie sprawy, ile danych o sobie zostawiamy na różnych ogólnodostępnych witrynach. Dane te mogą zostać później wykorzystane przez osoby trzecie, np. do próby odgadnięcia hasła w innym serwisie lub znalezienia odpowiedzi na pytanie pomocnicze przy próbie resetu hasła.

Chcąc zwiększyć bezpieczeństwo naszych użytkowników, wprowadziliśmy funkcję dwuetapowej weryfikacji. Wprowadziliśmy weryfikację każdego nowego urządzenia, z którego loguje się biuro lub agent.

Oznacza to, że jeśli będziesz chciał się zalogować z urządzenia, z którego wcześniej nie korzystałeś, lub użyć innej niż zazwyczaj przeglądarki, otrzymasz od nas e-mail ze specjalnym kodem. Kod ten trzeba będzie podać na stronie logowania do Twojego konta w Nieruchomosci-online.pl, aby poprawnie się zalogować. Dzięki temu będziemy wiedzieć, że osoba, która się loguje, ma autoryzowany dostęp do skrzynki pocztowej, a co za tym idzie, jest osobą, za którą się podaje.

W momencie, gdy osoba trzecia będzie chciała zalogować się na Twoje konto w Nieruchomoscionline.pl, Ty dostaniesz powiadomienie o próbie logowania, a oszust nie dostanie się do konta.

Dodaj komentarz

Komentarze:

Dominika Mikulska

Dominika Mikulska - Project manager w zespole Nieruchomosci-online.pl. Odpowiada za planowanie, analizę i realizację projektów związanych z podnoszeniem funkcjonalności serwisu, tworzenie nowych produktów oraz strategię komunikacji i promocji. Redaktor naczelna magazynu ESTATE.

Magazyn ESTATE

Skupiamy uwagę na nieruchomościach

Bezpłatny e-magazyn w 100% dla pośredników

Wiedza i inspiracje do wykorzystania od ręki dostarczane przez doświadczonych uczestników rynku nieruchomości z zakresu marketingu nieruchomości, sprzedaży i negocjacji, prawa i finansów oraz rozwoju osobistego.

Pobierz za darmo najnowszy numer

Dowiedz się więcej o magazynie ESTATE

Zobacz także

Dołącz do dyskusji na grupie
Nieruchomosci-online.pl
na Facebooku

Korzystaj z porad dotyczących marketingu nieruchomości
Bądź na bieżąco!

Znajdź % dla siebie

Zamknij

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij