Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Branża spotka się na 11. Forum Rynku Nieruchomości w Sopocie

Zespół Nieruchomosci-online.pl
Komentarze

fot.: Materiały organizatora

Srebrnym Sponsorem wydarzenia jest portal Nieruchomosci-online.pl

Najnowsze raporty, prognozowane trendy, najświeższe regulacje prawne, innowacyjne technologie, owocne spotkania biznesowe – wszystko to już 2-3 września czeka nas podczas Forum Rynku Nieruchomości.

Forum Rynku Nieruchomości to wyjątkowe spotkanie przedstawicieli branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Konferencja dostarcza aktualnej i rzetelnej wiedzy na temat sytuacji na rynku w Polsce i na świecie. 

Termin: 2-3 września 2021 r. 

Miejsce: Sopot, Sheraton Hotel

Organizator: Nowy Adres  

Uczestnicy: m.in. deweloperzy mieszkaniowi/komercyjni, inwestorzy, agencje nieruchomości, generalni wykonawcy, banki i instytucje finansowe, zarządcy nieruchomości, firmy doradcze, architekci, kancelarie prawne, przedstawiciele sektora publicznego. 

Spotkajmy się i my!

Mamy przyjemność poinformować, że portal Nieruchomosci-online.pl będzie obecny na tegorocznej konferencji w roli Srebrnego Sponsora. 

Zapraszamy do spotkań z naszymi ekspertami oraz do udziału w prelekcji, która odbędzie się pierwszego dnia konferencji (czwartek) na Sali Mieszkaniowej. Temat wykładu? "W jakim nastroju dziś jesteś, rynku nieruchomości?". Alicja Palińska z naszego działu analiz opowie o zainteresowaniu nieruchomościami, preferencjach poszukujących i prognozach pośredników.

Tematy wykładów na Sali Mieszkaniowej (Columbus)        

 • Krok w prawo, dwa w lewo. Dlaczego sektor bankowy nerwowo reaguje na zmiany w otoczeniu gospodarczym? Obawy finansistów obserwujących projekty deweloperskie.
 • Cel – odbudowa zasobów. Jak sprawić, aby samorząd stał się istotnym uczestnikiem rynku mieszkaniowego?
 • Dokąd biegniemy? Rynek mieszkaniowy pierwszej połowy 2021 r. Deweloperska sztafeta czy już indywidualny sprint?
 • Najem – przypadkowa ofiara pandemii? Jak odbudować zaufanie i pewność inwestowania na polskim rynku najmu? 
 • Rzecz o Bauhausie. O ciągłym poszukiwaniu kompromisu pomiędzy estetyką, funkcjonalnością i wynikiem finansowym przedsięwzięcia.
 • Jak przekonać deweloperów i klientów do realizacji mieszkań w standardzie innym niż deweloperski?
 • Patodeweloperka. Nośne hasło miejskich aktywistów czy realny problem dojrzałego rynku?
 • AAAA Ziemię kupię. Dlaczego w kraju bez deficytu gruntów tak trudno nabyć atrakcyjną działkę pod budownictwo deweloperskie?
 • Kochamy przedmieścia? Suburbanizacja po polsku.
 • Widzę Cię… Zintegrowane zarządzanie systemami w budynkach wielorodzinnych.
 • Kto ma parking, ten jest king! Dostępność miejsc parkingowych jako czynnik zwiększający atrakcyjność nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych.

Tematy wykładów na Sali Komercyjnej (Marco Polo) 

 • Czy ktoś ma czarodziejską kulę? Podaż i popyt na powierzchnie biurowe po ponad roku funkcjonowania w warunkach pandemicznych.   
 • Ekologiczne rozwiązania w nieruchomościach komercyjnych. Marketing czy rzeczywiste zyski?  
 • Magazyny ostatniej mili. Czy podaż nadąży za popytem?
 • Rynek zdefiniowany na nowo. Inwestowanie w nieruchomości w postcovidowej rzeczywistości
 • A co, jeśli tak już będzie zawsze? Nieodwracalne zmiany, jakie koronawirus wprowadził w funkcjonowaniu powierzchni biurowych.
 • Nearshoring po polsku. Odległa przyszłość czy jutro dzieje się już dziś?
 • Partnerstwo w trudnych czasach. Renegocjowanie umów najmu i ulgi dla najemców.
Sprawdź szczegóły konferencji

Match Maker, czyli owocne spotkania biznesowe 

Forum Rynku Nieruchomości od lat jest też miejscem nawiązywania nowych kontaktów biznesowych. Uczestnicy konferencji mogą skorzystać z systemu Match Maker stworzonego na zlecenie firmy Nowy Adres. Narzędzie to pozwala na umawianie indywidualnych spotkań z wybranymi uczestnikami w kameralnej, specjalnie zaaranżowanej przestrzeni. Bez wątpienia będzie z kim się spotkać, ponieważ – jak wynika z danych organizatora – 56 proc. uczestników stanowią osoby z najwyższej kadry zarządzającej, a 32 proc. – członkowie zarządów. 

Do zobaczenia w Sopocie!     

Weź udział w 11. Forum Rynku Nieruchomości 
Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Nieruchomosci-online.pl to portal z największą liczbą ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Udostępnia poszukującym około 300 tys. ofert od biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Odwiedzany jest przez ponad 4 mln użytkowników miesięcznie.

Magazyn „INMAG”

Marketing. Sprzedaż. Trendy.

Bezpłatny e-magazyn dedykowany marketerom rynku pierwotnego

Merytoryczne artykuły od ekspertów i praktyków branży deweloperskiej dotyczące promocji inwestycji, wzmacniania sprzedaży, skutecznych negocjacji i najnowszych trendów na rynku.

Pobierz za darmo

Dowiedz się więcej o magazynie „INMAG”

Zobacz także

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij