Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

  • Blog
  • Kupno
  • Aplikacja Nieruchomosci-online.pl z nominacją do Mobile Trends Awards 2022

Aplikacja Nieruchomosci-online.pl z nominacją do Mobile Trends Awards 2022

Rafał Bieńkowski
Komentarze

Firma NNV uzyskała nominację do Mobile Trends Awards 2022 za stworzenie aplikacji Nieruchomosci-online.pl. Laureatów konkursu poznamy 28 marca.

Mobile Trends Awards to jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień w branży mobile. Statuetki za najlepsze realizacje przyznawane są już od 12 lat. 2022 rok także obfitował w wiele ciekawych premier, a wśród nich znalazła się m.in. nowa aplikacja Nieruchomosci-online.pl.

Nowa aplikacja Nieruchomosci-online.pl miała premierę w czerwcu ubiegłego roku. Narzędzie umożliwia od teraz m.in. wyświetlanie wyników wyszukiwania na mapie, a więc porównanie cen w terenie. Oprócz określania lokalizacji z wykorzystaniem GPS, wyszukiwarka oferuje również opcję rysowania na mapie obszaru, który najbardziej interesuje użytkownika. Usprawniono także m.in. centrum poszukiwań. Jeśli użytkownik na dowolnej ofercie wykona telefon, wyśle zapytanie lub udostępni ją znajomemu, ogłoszenie trafi do Ulubionych. Tam można uzupełnić je dowolną liczbą notatek ze swoimi spostrzeżeniami. Wśród ważnych funkcjonalności należy też wymienić m.in. znaną użytkownikom wyszukiwarkę agentów z okolicy i alerty o dopasowanych ogłoszeniach.

Aplikacja dostępna jest bezpłatnie w Google Play (Android) i App Store (iOS).

Firma NNV, która jest właścicielem portalu Nieruchomosci-online.pl i odpowiadała za stworzenie aplikacji, została nominowana w kategorii "Usługi". Pozostałe nominacje przyznano takim markom jak:

  • InPost – za rozwój aplikacji InPost,
  • Neptis – za rozwój aplikacji Yanosik,
  • PKP S.A. – za aplikację PKP.appka,
  • jakdojade.pl – za rozwój aplikacji Jakdojade,
  • PREBYTES – za aplikację Security Assistant For Mobile,
  • PanParagon – za rozwój aplikacji Pan Paragon.

Aplikacje będą podlegały ocenie Jury składającego się z ekspertów, ale niebagatelną rolę odbrywać będzie także głosowanie internautów. Głosowanie trwa do 16 lutego 2023r.

Laureatów konkursu poznamy 28 marca podczas gali w Krakowie.

 

 

Rafał Bieńkowski

Rafał Bieńkowski - PR Manager w Nieruchomosci-online.pl, który zajmuje się także analizą danych portalu i przygotowywaniem raportów rynkowych. W przeszłości dziennikarz „Gazety Współczesnej”, „Gazety Olsztyńskiej” i „Rzeczpospolitej”.

Zobacz także

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij