dowolna

Mieszkania

95 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 874 ogłoszenia

269 000 zł53,30 m² 5 046,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 53,3 m2, położone w Zabrzu przy ul. Młodzieżowej, na wysokim parterze w zadbanym, 3-piętrowym budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone w popularnej dzielnicy Czyżyny, na Osiedlu Avia. To idealna opcja dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

967 423 zł69,85 m² 13 850,01 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji! Unikalny projekt łączący elegancję współczesnej architektury z funkcjonalnym układem i wysokim standardem wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

952 341 zł76,19 m² 12 499 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie z tarasem i balkonem na nowoczesnym osiedlu w zielonej dzielnicy Krakowa Podgórzu Duchackim. Budynek o kaskadowej formie oferuje funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł89 m² 13 471,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Tylko U nas atrakcyjny apartament W centrum znakomita lokalizacja - blisko autobus i stacja kolejki skm. Mieszkanie 89 m2 położone na 1 piętrze w budynku z windą. Stan wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł68 m² 9 852,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy Państwu piękne słoneczne mieszkanie o pow. ok. 68m2 w bardzo bliskim sąsiedztwie centrum Rzeszowa. Mieszkanie bezczynszowe. Pierwsze piętro w kamienicy. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł26,57 m² 13 511,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

W ofercie doskonały produkt inwestycyjny kawalerka w centrum! Przedstawione wizualizacje mają charakter poglądowy i stanowią jedynie przykładową aranżację wnętrz. ul. Tadeusza Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

900 zł48 m² 18,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta aktualna Prezentujemy ofertę wynajmu mieszkania w Szymanowie gmina Dobromierz. Czynsz najmu 900 zł + czynsz do zarządcy 190 zł + prąd, woda, śmieci. Kaucja 1200,00 Ogrzewanie elektryczne,.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł46 m² 80,43 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem stylowe mieszkanie 2-pokojowe w budynku Centrum Południowe przy ul.Gwiaździstej we Wrocławiu. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w drugiej linii od ulicy Powstańców Śląskich,.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł39 m² 112,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne mieszkanie w sercu warszawskiej Starówki [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje wyjątkowe mieszkanie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

386 000 zł50 m² 7 720 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Markiewicza w Krośnie o powierzchni około 50m2. Mieszkanie znajduje się na jednym z najbardziej cenionych osiedli w Krośnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł61,07 m² 8 170,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę mieszkania na pierwszym piętrze, które łączy w sobie zalety nowoczesnego budownictwa z komfortem posiadania przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

388 740 zł35,34 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję na mapie Rzeszowa realizowaną na ul. Technologicznej. Nowe osiedle powstaje w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł44 m² 61,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Розмовляємо українською / For details in English language call us contact via e-mail / sms / whatdapp / Viber / Telegram. Do wynajęcia eleganckie 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł57,68 m² 6 917,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

3 pokoje + salon | 58 m | Oława | niski czynsz | mieszkanie do zamieszkania Oława | ul. Kutrowskiego Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni ok. 58 m , położone w Oławie.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł115 m² 39 130,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament przy Bulwarach Wiślanych nad Wisłą. Dwupoziomowy Apartament z Prywatną Plażą i spa. Z ogromną przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży bezprecedensowego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł32 m² 79,69 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eng 2-pokojowe mieszkanie | 32 m | Marywilska 60a | pet friendly Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32 m , położone na 5. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 060 605 zł72,15 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł48 m² 9 062,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż mieszkanie 48 m w centrum Mińska Mazowieckiego doskonała lokalizacja. Konkrety i zalety: - ustawne mieszkanie przy ulicy Okrzei 27 - zlokalizowane na podwyższonym parterze - trzy.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł52 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Lokal mieszkalny położony na I Piętrze składający się z Przedpokoju, kuchni, łazienki, 2 Pokoi, balkonu i przynależnej Piwnicy o powierzchni 5,70 m2. Wszystkie media, co własne.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł38 m² 14 473,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Walerego Sławka budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 1965 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł48 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od 1 maja. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 przy ulicy Tkackiej. Mieszkanie znajduje się prestiżowym apartamentowcu "black Pearl" w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł36,68 m² 2 726,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie W wałbrzychu, w dzielnicy podgórze. Opis lokalu: mieszkanie do remontu o powierzchni użytkowej 36,83m2 i całkowitej 39,83m2, usytuowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł97,18 m² 18 419,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Rezerwacja Miejsca w hali garażowej oraz komórka lokatorska w cenie mieszkania. Apartament premium na toruńskiej winnicy | ostatnie piętro | taras 92 m Na sprzedaż wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł55,83 m² 5 642,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Mieszkanie z potencjałem i 2 prywatnymi ogrodami w Zabrze Maciejów (granica Gliwic) Szukasz nieruchomości, która oferuje więcej niż ciasne mieszkanie w bloku? Przy ul. Uchodźców 19.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł44,55 m² 19 304,15 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o pow. 44,55 m , zlokalizowany przy ul. Rakowickiej 14 w samym sercu Krakowa. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł45 m² 68,89 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie w inwestycji Kwartał Uniwersytecki Gdańsk Przymorze- wynajem długoterminowy m.in 12 miesięcy Lokalizacja: Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Szczecińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł75 m² 6 266,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartamenty bezczynszowe Świerklaniec Na sprzedaż przestronny apartament, dostępny zarówno na parterze, jak i na piętrze budynku, położony w wyjątkowej lokalizacji z otwartym,.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł35 m² 23 428,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mam do zaoferowania mieszkanie dwupokojowe w apartamentowcu Z 2004 r w inwestycji karlikowski młyn dewelopera invest komfort lokalizacja I komunikacja - 6 minut Bohaterów Monte Cassino -.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł54,10 m² 12 902,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,1 mkw , 2pok. znajdujące się na 1/4 piętrze w budynku z windą, po termoizolacji przy ul. Buska na pograniczu wrocławskiego Borku i Grabiszynu.

Szczegóły ogłoszenia

498 990 zł41,10 m² 12 140,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Okazja! Wyjątkowe mieszkanie z wykuszem i zabytkową duszą Krzyki, ul. Krzycka Zapraszamy do odkrycia niepowtarzalnej nieruchomości w zabytkowej, przedwojennej kamienicy na wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł63,98 m² 4 985,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,98 m , położone na wygodnym II piętrze w niskim, ocieplonym i wyremontowanym budynku. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł37 m² 56,76 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo w wyłącznie mojej ofercie proponuję do wynajęcia od 15.06.2026 roku przestronną kawalerkę o powierzchni 37 m , usytuowaną na 2. piętrze budynku. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł96 m² 7 802,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 96,24 m z prywatnym ogrodem 26 m , położone przy ul. Pałacowej w Kowalach. Funkcjonalny układ pomieszczeń oraz spokojna, rozwijająca.

Szczegóły ogłoszenia

399 500 zł85 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Oferujemy przestronne mieszkanie na sprzedaż, usytuowane zaledwie kilka minut od Świdnickiego rynku, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Na powierzchnię 85m2 składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł54 m² 14 240,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Atuty nieruchomości: 3 niezależne pokoje dwustronna ekspozycja wschód-zachód balkon z widokiem na zieleń jasne i dobrze doświetlone wnętrza spokojna, zielona okolica 15 minut spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 641 zł48,66 m² 8 850 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowe dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem w stanie deweloperskim w Bolesławcu. Mieszkania znajdują się na nowo powstającym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł47 m² 5 106,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 4. piętrze budynku mieszkalnego przy ul. Kościuszki w Wałczu. To ciekawa propozycja dla osób poszukujących funkcjonalnego,.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł54,10 m² 70,24 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Obejrzyj krótki film video! Do wynajęcia eleganckie dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Nowe budownictwo, cisza i spokój, a odległość od centrum miasta to zaledwie 5 km. Większy.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł48,45 m² 11 124,87 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwupokojowe- pełna własność. Nieruchomość znajduje się na III piętrze w wieżowcu, składające się z dwóch pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki z wc (prysznic).

Szczegóły ogłoszenia