dowolna

Mieszkania

95 868 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 868 ogłoszeń

340 000 zł48 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osiedle grunwaldzkie spokojna lokalizacja blisko centrum Słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,91 m2, położone na drugim piętrze w niskim bloku. Funkcja: przedpokój, dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł42,80 m² 10 490,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,8 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych części Szczecina tuż przy Parku Kasprowicza. To doskonała propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

951 016 zł88,88 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe (w stanie deweloperskim) 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 88,88 m2 zlokalizowane na III piętrze w nowoczesnym apartamentowcu w ścisłym centrum miasta przy ul. Niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 350 zł63 m² 15 719,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Tylko 200 m do stacji Metra + Smart Home w standardzie! Przestronne 3 pokoje 63 m2 ze strefą dzienna 18,6 m2 oraz balkonem 10,5 m2 i wygodnym układem 2 sypialń. Nowe od renomowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

421 488 zł57,49 m² 7 331,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

325 210 zł42,85 m² 7 589,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł120 m² 7 291,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o całkowitej powierzchni około 120 m (użytkowa 103 m ), położone na III i IV piętrze bloku z 2000 r. przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł53,40 m² 8 052,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Home Space Nieruchomości Mieszkanie 53,4 m gotowe do zamieszkania | świetna lokalizacja Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie, położone w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł33,95 m² 13 696,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Wilda | klimatyczne 2 pokoje po rewitalizacji | gotowe do wejścia | widok na centrum Są mieszkania, które po prostu się ogląda. I są takie, do których po wejściu od razu chce się wracać. To.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł73 m² 7 109,59 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania duże czteropokojowe mieszkanie położone w wysokim bloku w Gliwicach przy ul. Kochanowskiego. Mieszkanie położone jest na drugim piętrze w budynku z windą. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

5 600 zł58 m² 96,55 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na wynajem na warszawskim Żoliborzu. Cicha i pełna zieleni dzielnica, stworzona dla osób ceniących sobie spokój, a zarazem lubiących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 340 zł81,40 m² 7 854,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 4 pokojowego mieszkania balkonem i komórką lokatorską w Szamotułach Wysoki standard wykończenia mieszkań Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   .

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł42 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie o powierzchni 42, 5 m2 przy ul. Janowicza 3 na Jarotach. Lokal usytuowany na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku bez windy. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł45,41 m² 77,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atuty: * 10 minut pieszo do plaży; * Prestiżowa lokalizacja; * Miejsce w hali garażowej; * Komórka lokatorska; * Wynajem długoterminowy; * Zielona, spokojna okolica z licznymi ścieżkami.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł53 m² 6 018,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nie pobieramy prowizji od kupujących! Nieruchomości niedźwiedzki com poleca: na sprzedaż mieszkanie z balkonem, położone we Wrześni w budynku przy ulicy Chrobrego. Mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 662 zł39,70 m² 11 528,01 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

440 255 zł44,03 m² 9 998,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 44,03 m , położone na III piętrze nowoczesnego apartamentowca w prestiżowej inwestycji w Jędrzejowie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł106 m² 65,09 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| polecam do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 106 m2 przy ulicy Górnośląskiej na Powiślu. Apartament położony jest na II piętrze, składa się z 3 pokoi, wyposażonej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

299 999 zł43 m² 6 976,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,8m2 , położone na 2 piętrze w 4-piętrowym docieplonym bloku na Rokiciu, łódź. Mieszkanie jest do remontu, dzięki czemu można je urządzić według.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł46,50 m² 12 881,72 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Home&invest Oddział Wrocław Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym o powierzchni 46,1 m2, położone na 5. piętrze w 6-piętrowym budynku przy ul. Gorlickiej we.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

787 848 zł57,93 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy do kupna mieszkania w nowej inwestycji , dwa budynki wielorodzinne zlokalizowane w jednej z dzielnic Krakowa Prądnik Biały. W ogłoszeniu oferowane przykładowo 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 58 (całkowitej 60 m2) zlokalizowane w na wysokim parterze kameralnego budynku z 2005 r. w centrum miasta przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł37,07 m² 13 191,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż dwustronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 37,07 m , zlokalizowane na parterze zadbanego budynku na gdańskim Ujeścisku. Nieruchomość wyróżnia się doskonałym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 804 zł39,45 m² 9 373,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 565 232 zł75,64 m² 20 693,18 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferowane jest na sprzedaż nowoczesne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 75,64 m2, w wersji wykończonej pod klucz. Mieszkanie zlokalizowane jest na 9 piętrze budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł51 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 51 m zlokalizowane na nowym Osiedlu Wrzosowa w Tarnowie. Do wynajęcia nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 51 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

346 615 zł35,66 m² 9 719,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł35,04 m² 8 847,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż - Tychy, ul. Brzozowa | Parter | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 032 458 zł46,63 m² 22 141,49 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferowane jest na sprzedaż nowoczesne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 46,63 m2, w wersji 'wykończonej pod klucz'. Mieszkanie zlokalizowane jest na 9 piętrze budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł56,67 m² 8 805,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie położone na 3 piętrze nowoczesnego budynku z 2008 roku, zlokalizowanego na zamkniętym i monitorowanym osiedlu Turzyn, w Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł58,67 m² 6 800,75 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,67 m2 zlokalizowane na IV piętrze w budynku z widną przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego (os. Świętokrzyskie). Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

364 992 zł38,02 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

422 112 zł43,97 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w Centrum Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania składa się pokój z aneksem kuchennym oraz wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł44 m² 6 704,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 zlokalizowane na III piętrze w IV piętrowym budynku przy ul. Lecha. Mieszkanie składa się z osobnej widnej kuchni, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł38 m² 19 078,95 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Komfortowe do wejścia, 2 pokoje, duży balkon, miejsce w garażu, nowe budownictwo Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,5 m , położone na 5 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł55 m² 46,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m z balkonem znajdujące się w spokojnej i zielonej części Krakowa Opatkowice, przy ul. Macieja Dębskiego. Lokal jest w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł30,70 m² 14 657,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30,70 m , położone na 3 piętrze w kameralnym, 3-piętrowym bloku. Lokal składa się z ustawnego pokoju, osobnej jasnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł36 m² 4 694,44 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż mieszkanie w Centrum Włocławka, przy ul. Bukowej 33, województwo kujawsko-pomorskie, w pobliżu niezbędnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł45,04 m² 20 870,34 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 45,04 m , położone na parterze nowoczesnego budynku z 2023 roku. Lokal jest w pełni wykończony i umeblowany gotowy do wprowadzenia.