dowolna

Mieszkania

95 868 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 868 ogłoszeń

560 000 zł34,50 m² 16 231,88 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,5 m2, położone przy ulicy Marii Jaremy, w pobliżu Ikea. Mieszkanie w bloku z lat 70 z windą, budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł74,48 m² 12 889,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż pięknie zaprojektowany, urządzony i wykonany apartament, spełniający oczekiwania najbardziej wymagających osób. Położony w Leśnicy przy ul. Junackiej, w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł68 m² 18 970,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż w Sopocie Dolnym przestronne mieszkanie w niskim bloku o powierzchni 68 m , zaledwie kilka minut od plaży , a jednocześnie na skraju ulicy w cichym zaułku.

Szczegóły ogłoszenia

691 335 zł51,21 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania apartament położony w Aparthotel Czarna Góra - Biała Woda u podnóża masywu Śnieżka w turystycznej okolicy słynącej z licznych obiektów noclegowych.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł34 m² 14 264,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż dostępne od zaraz 2 pokojowe przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 34m2 jest.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł85,30 m² 8 546,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana w ścisłym centrum Sławno, w nowoczesnym budynku oddanym do użytkowania w 2025 roku. Mieszkanie nigdy wcześniej nie było zamieszkane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

853 637 zł80,16 m² 10 649,16 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

393 900 zł19,41 m² 20 293,66 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesny apartament inwestycyjny w prestiżowej inwestycji - w samym sercu biznesowego Gdańska. Z nowoczesnym lobby w recepcji oraz strefą coworkingową w parterze (część.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł38,98 m² 12 057,47 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 38,98 m , składające się z 2 pokoi. Mieszkanie usytuowane jest na 4. piętrze w 5-piętrowym bloku. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł50,20 m² 43,82 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Uwaga: mieszkanie z osobnym zamykanym garażem w hali garażowej. Polecam do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie położone w nowszym budynku na zamkniętym osiedlu przy ul. Naramowickiej 47 (przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 460 000 zł234,40 m² 6 228,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje na sprzedaż przestronną i funkcjonalną nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 166 m (z dodatkowymi 67 m powierzchni gospodarczej), położony.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł106,91 m² 2 806,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Duże bezczynszowe mieszkanie dwukondygnacyjne o powierzchni użytkowej 95,18m 2 usytuowane w budynku trzy-rodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł36 m² 83,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okolica Mieszkanie znajduje się w zielonej i spokojnej okolicy Saskiej Kępy w Warszawie. To prestiżowa dzielnica, która łączy w sobie urok historycznej zabudowy z nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 476 000 zł71,51 m² 20 640,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament premium w sercu Podhala | Tatra View - Apartamenty Papieska, bańska Niżna. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu zlokalizowanego w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe po generalnym remoncie. Mieszkanie składa się z: -salonu z wyjściem na balkon -sypialni -jasnej kuchni -łazienki z wc -przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł38 m² 14 447,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1933

Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Sopotu - przy ul. 23 Marca. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł73,71 m² 8 126,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Top oferta! Niesamowite duże mieszkanie tylko u mnie. Bez prowizji, bez podatku pcc- zakup bezpośrednio od dewelopera. Opiekun oferty: małgorzata łabisz   Chcesz korzystać z uroków.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł112,60 m² 5 239,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam Cię serdecznie na stronie Prestige Nieruchomości i zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego mieszkania w centrum Jeleniej Góry. Układ mieszkania Lokal, który pragnę.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł37,99 m² 5 238,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2- pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Będzinie przy ulicy Bilika. Układ funkcjonalny: - pokój/ sypialnia nr 1 - pokój/ sypialnia nr 2 - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

563 992 zł64,09 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku. Słoneczne i nowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł63,20 m² 7 594,94 zł/m²

 

Piętro:12/24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Katowice Centrum al. Roździeńskiego osiedle gwiazdy - 3 pokoje / 63m2 + Balkon we speak english top lokalizacja! Prezentujemy Państwu bardzo jasne i przestronne 3 pokojowe mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

2 900 zł60,40 m² 48,01 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem apartament 2 pok. o pow. 60,4 m2 w samym centrum Szczecina na Deptaku Bogusława! Nieruchomość położona jest na trzecim piętrze w odrestaurowanej kamienicy z windą. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 275 zł85,37 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do naszego biura w Kaliszu przy ul. Górnośląskiej 37, na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł25 m² 7 960 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż zaciszna kawalerka w samym centrum Radomina. Powierzchnia 25 M2 / 2 pokoje / 1 piętro / do zamieszkania na już. Ta znakomita oferta jako lokata kapitału na dzisiejsze czasy. Oferuję na.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł63,13 m² 8 696,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ostatni Apartament 4 pokoje + Ogród 195m Ekskluzywne Klimatyczne Apartamenty Gardenia / Nietuzinkowy Design / Ogród 195m / Bezczynszowe / blisko skm / eko - pompa ciepła / Prezentowany Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 zł41,32 m² 33,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie sytuowane na ostatnim (czwartym) piętrze w niskiej zabudowie o powierzchni 41,32 m , położone w spokojnej i zielonej części Rudy.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł31 m² 9 354,84 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przestronne 2 pokoje na Retkini w zielonej okolicy! Opiekun oferty: katarzyna Czyżewska tel:   Opis lokalizacji: mieszkanie znajduje się w bardzo spokojnej, a zarazem dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 408 zł53,91 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jasne, nowe 3 pokojowe mieszkanie z balkonem na I piętrze z windą od poziomu hali garażowej Mieszkanie A14 Mieszkanie o powierzchni 53,91 m2, 3 pokoje - pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł34,60 m² 15 751,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie 34,6 m w sercu Nowej Pragi gotowa inwestycja lub komfortowe "M" do zamieszkania od zaraz. Ta urokliwa kawalerka z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł89,14 m² 6 719,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić: nowoczesny, nieszablonowy projekt mieszkań w zabudowie szeregowej dwulokalowej! Dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł35,76 m² 20 665,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przytulny Apartament nad Morzem w Ustroniu Morskim 35,67 m z Widokiem na Morze Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą! Oferuję na sprzedaż urządzony apartament, położony.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł36,22 m² 13 776,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie | Poznań, jeżyce | ul. Jana Kassyusza 4 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 36,22 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł43,34 m² 10 613,75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przestronne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane blisko ul. Piotrkowskiej, stacji metra (jeszcze nie otwarte) oraz Manufaktura 10min. pieszo. Lokal posiada balkon z wystawą na ul. Więckowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł176,30 m² 27 226 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1400

Więcej informacji robert *510 *297 *341 176 m | kamienica | 200 m od Rynku | inwestycja Szukasz nieruchomości w ścisłym centrum Krakowa, która ma realny potencjał inwestycyjny?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

518 543 zł41,65 m² 12 450,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,65 m2 wraz z ogródkiem o powierzchni 41,65 m2 w skład którego wchodzi: -Salon z aneksem kuchennym -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

289 344 zł32,88 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży Dewelopera w Koszalinie przy ul. Zwycięstwa 77/4 oferuje: już w sprzedaży V z VI etapów nowej inwestycji deweloperskiej w Koszalinie realizowanej na Osiedlu Unii.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł36,81 m² 8 964,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Piotr Pawelski Biuro Nieruchomości prezentuje do sprzedaży umeblowane dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,81 m2 położone na trzecim piętrze pięciokondygnacyjnego budynku w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł46,50 m² 8 150,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży komfortowy lokal mieszkalny o powierzchni 46,5 m2 zlokalizowany na parterze w niskim bloku przy ul. Warszawskiej. Mieszkanie bardzo funkcjonalne składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem długoterminowy wyjątkowo komfortowy apartament w inwestycji Turmalin Apartamenty. Lokal dwupokojowy składający się z sypialni, salonu z aneksem kuchennym, wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 788 zł54,12 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania z ogrodem lub balkonem - Promocyjna przedsprzedaż osiedla "nowa Pradolina"! Zalety: - nowoczesne, kameralne osiedle w otoczeniu zieleni - Mieszkania z ogródkami lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł36,07 m² 13 834,21 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska 0% prowizji Cena Promocyjna 499 000zł! Mieszkanie Gotowe do odbioru! W ofercie funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36,07 m z loggią 3,72 m . Inwestycja.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij