dowolna

Mieszkania

95 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 874 ogłoszenia

508 000 zł59,88 m² 8 483,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

4 pokoje | Taras | Winda | Ogrzewanie miejskie podłogowe| Garaż Oferta na wyłączność biura. Pełna galeria zdjęć znajduje się na stronie: Szukasz funkcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

6 700 zł73,05 m² 91,72 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eleganckie, 3-pokojowe mieszkanie w biznesowej części Mokotowa Nowoczesne i jasne mieszkanie, idealne dla młodych profesjonalistów lub ekspatów pracujących w biznesowym centrum Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł54,38 m² 10 849,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opis Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu o powierzchni 54,38 m położonego w zabytkowej kamienicy przy ul. Woźnej jednej z ładniejszych uliczek prowadzących na Stary.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł48,63 m² 19 535,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowy apartament zlokalizowane w pięknym Władysławowie, które zachwyci każdego miłośnika natury. Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł31,50 m² 16 825,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie Na sprzedaż jasne, ciepłe, ustawne, funkcjonalne, świetnie położone, 1-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Śródmieście) o powierzchni użytkowej 31,5 m2. Doskonałe na.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie Z dwoma balkonami I spiżarką Na wynajem komfortowe, w pełni funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe, 51m2, położone w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 950 zł45,30 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mamy do zaoferowania Państwu mieszkania o zróżnicowanej powierzchni: 38,70m2 - 522 450zł - taras 4,66m2 II piętro 38,90m2 - 505 700zł - taras 4,66m2 I piętro 45,30m2 - 520 950zł - ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł31 m² 14 516,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronna, elegancka kawalerka 31 m Karłowice | Wysoki Standard | Ogród i Parking Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 31.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł69 m² 94,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj tam, gdzie historia spotyka nowoczesny luksus. Wyobraź sobie poranki w miejscu, które łączy industrialną duszę przedwojennej Warszawy z najwyższym standardem współczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł24,34 m² 13 763,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka z potencjałem | 24,37 m | Nowa Huta, os. Jagiellońskie | idealna pod inwestycję Na sprzedaż przytulna i ustawna kawalerka o powierzchni 24,37 m , zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł47,29 m² 25 163,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe 3-pokojowe mieszkanie przy stacji metro szwedzka | bohema | Klimatyzacja | 2023 rok Cena: 1 190 000 zł Powierzchnia: 47,29 m Cena za m : 24 318 zł Lokalizacja: ul. Szwedzka / inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł43,15 m² 57,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i miejscem w garażu podziemnym, położone na warszawskim Zaciszu przy ul. Lewinowskiej. Mieszkanie o powierzchni 43.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł70,86 m² 5 630,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z klimatem, położone w centrum legnicy przy ul. Wrocławskiej. Lokal znajduje się na 3. piętrze zadbanej kamienicy z wyremontowaną klatką schodową.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł50 m² 14 380 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Siedleckiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 1958 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł91,76 m² 8 391,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż | Mieszkanie dwupoziomowe | Antresola | Miejsce postojowe w cenie | Balkon | Smolec Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 91,76 m2, wykończone ok. 4 lata temu, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

489 500 zł28 m² 17 482,14 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,7m2, usytuowane na parterze w bloku 9 piętrowym zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bokserskiej. Księga wieczysta (kw) bez obciążeń, dział III (prawa,.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł26 m² 13 076,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szukasz inwestycji w Warszawie z realnym dochodem od pierwszego dnia? Ta oferta jest dla osób świadomych które wiedzą, że największe okazje pojawiają się tam, gdzie inni widzą problem.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł78 m² 11 474,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż | 3-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie | przestronne | nowe budownictwo | teren ogrodzony Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

737 978 zł42 m² 17 570,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Fantastyczne ceny na apartamenty inwestycyjne w centrum Szczyrku! Vat: 23% Możliwość odzyskania vatu Sprawdzony i doświadczony operator najmu Doskonała lokalizacja - centrum Szczyrku,.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł53,20 m² 92,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Aquarius to ceniona realizacja uznanego dewelopera. Idealne miejsce do codziennego, wygodnego funkcjonowania. Nienachalne usytuowanie niskokondygnacyjnych budynków atrakcyjnie wkomponowuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

564 037 zł34,71 m² 16 249,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Sprzedaż apartamentów W centrum krynicy-zdrój lemko residence Przedmiotem niniejszej oferty jest apartament położony na 1 piętrze budynku o powierzchni 34,71m/kw w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

254 000 zł35 m² 7 257,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! oferta na wyłączność! Mieszkanie na sprzedaż - 35 m | 2 piętro | cena 254 000 zł (do negocjacji) Biuro konsus nieruchomości & finanse oferuje na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł58,40 m² 5 976,03 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Przestronne, jasne, 3 pokojowe mieszkanie, położone na 10 piętrze w 11-piętrowym bloku. Mieszkanie do odświeżenia lub remontu, posiada duży potencjał aranżacyjny. Dwustronna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 000 zł32,52 m² 14 606,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Zamieszkaj Z klasą lub pewnie zainwestuj | 2 pokoje W zrewitalizowanej kamienicy | łazarz Czy można mieszkać w tętniącym życiem sercu miasta, a po przekroczeniu progu mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł32,20 m² 19 875,78 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowa oferta inwestycyjna premium | bliska wola | 32,20 m2 Na sprzedaż luksusowy apartament inwestycyjny o powierzchni 32,20 m2, położony w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł65,44 m² 15 265,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Ogrody Tesoro - elegancki apartament 66 m na parterze z tarasem, prywatnym ogrodem i komórką lokatorską. Na sprzedaż stylowy, wykończony w wysokim standardzie apartament położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

453 000 zł35,70 m² 12 689,08 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz, w miejscu, które zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

543 949 zł63,59 m² 8 554 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Rusza kolejny etap jedynej takiej inwestycji w Łomży. Wybierz wygodne mieszkanie przy ul. Akademickiej, nova park III. Lokalizacja ta gwarantuje codzienną wygodę w dojeździe do pracy, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł60,60 m² 5 924,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż słoneczne i przyjemne mieszkanie o powierzchni 60,6 m znajdujące się na kameralnym, dwublokowym osiedlu w Strumieniu. Uwaga: 1/ Brak prowizji dla Kupującego! 2/ Prawie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 297 644 zł64 m² 20 275,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa - Wyjątkowa inwestycja willi miejskich - klucze do odbioru! zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 719 zł40 m² 12 467,98 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ustawne mieszkanie o powierzchni 40m2 + balkon, położone na IV piętrze w budynku z windą od słonecznej strony południowej. Kształt mieszkania jest bardzo łatwy do aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

7 200 zł90 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia: 90 m | 2 poziomy | 3 sypialnie | po remoncie | okolice Parku Łazienkowskiego. Na wynajem przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 90 m , świeżo po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł100 m² 12 950 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1984

Stara praga Mieszkanie, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 100 m , zlokalizowane na parterze budynku z windą przy ul. Jagiellońskiej. Nieruchomość znajduje się na terenie zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

607 500 zł80,10 m² 7 584,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Jeśli cenisz sobie przestronność pomieszczeń połączoną z funkcjonalnym ich układem, co wpływa na strefy życia takie jak: praca, odpoczynek czy rodzinne spotkania i życie towarzyskie to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

426 000 zł46,88 m² 9 087,03 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości: kolejny etap inwestycji w gminie Krasne koło Rzeszowa! Mieszkanie 46,88 m2 z balkonem znajduje się na drugim poziomie sześcio piętrowego budynku. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

504 500 zł42,84 m² 11 776,38 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Both Polish and English below Nowe 2-pokojowe mieszkanie na Naramowicach poleca się na sprzedaż Naramowice są jedną z najmłodszych, najszybciej rozwijających się i najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

642 000 zł58,35 m² 11 002,57 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe mieszkanie deweloperskie 4-pokojowe z balkonem o łącznej powierzchni 58,35 m2 -> 0% prowizji 0% podatku pcc <- Prezentowane mieszkanie o powierzchni 58,35 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł36 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tychy - śródmieście - os. G - ul. Wyszyńskiego - 2 pokoje - 36m2 + balkon we speak english Cena do negocjacji Możliwość zakupu na kredyt. Na sprzedaż jasne i funkcjonalne 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł104 m² 9 423,08 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Ładne mieszkanie o pow. 104 m2 (parter domu) z niezależnym ogrodem o pow. 780 m2. Mieszkanie klimatyczne i przestrzenne, wys. 2,8 m. - salon z kominkiem - 3 wygodne sypialnie -.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł62 m² 56,45 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Leach & Lang Property Consultants oferuje do wynajmu trzypokojowe mieszkanie z jasną, oddzielną kuchnią w nowym budownictwie (2007) z windą. Mieszkanie ma pow. ok. 62 m2, znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

639 000 zł53,67 m² 11 906,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Oferta na wyłączność! Ofertą sprzedaży jest dwupokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie położone na zielonym i rodzinnym osiedlu, charakteryzującym się niską, nową zabudową.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij