dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

550 000 zł68,10 m² 8 076,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam na prezentacje mieszkania położonego przy ul. Mickiewicza w Bielsku Podlaskim. Znajduje się w świeżym bloku z 2019r na ostatnim piętrze na które wjedziemy windą. Posiada okna.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł27,06 m² 23 983,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

1-pokojowe mieszkanie na Wilanowie przy ul. Marcelego Handelsmana budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku Inwestycja robyg to nie tylko budynek, ale środowisko do życia: -.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne, słoneczne mieszkanie z jedną sypialnią oraz balkonem z widokiem na Las Wolski english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł58,36 m² 9 064,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkania na parterze o powierzchni 58,36 m2 z tarasem oraz ogrodem na dzielnicy Załęże przy ul. Nefrytowej w Rzeszowie. Inwestycja zlokalizowana jest na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

204 000 zł47 m² 4 340,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta z prawem wyłączności. Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m-4, położonego na trzecim pietrze w bloku na oś 1000 lecia. W skład wchodzą trzy nieprzejściowe pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

849 900 zł150 m² 5 666 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowa Połowa Willi w Samym Sercu Szczawna-Zdroju - 150 m , Ogród, taras, garaż Lokalizacja: park Szwedzki, szczawno-Zdrój Powierzchnia użytkowa: 150 m + taras ok. 30 m (nie.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł62,45 m² 15 212,17 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,45 m , położone przy ul. Jasielskiej 5C w dzielnicy Podolany w Poznań. Lokal znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 208 219 zł199,04 m² 26 166,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Prestiżowa inwestycja W sercu starego podgórza Kameralna inwestycja | Tylko 12 apartamentów | Najwyższy standard | Rekuperacja | Garaż podziemny | Klimatyzacja Szaflarska 9 to inwestycja stworzona.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł49 m² 6 918,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świetne usytuowanie bloku, dużo zieleni I doskonały dostęp do infrastruktury Blok zlokalizowany w centralnym punkcie osiedla na Rubinkowie I. W bliskiej odległości znajduje się kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

462 198 zł49,17 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja - I etap już oddany do użytkowania nowoczesne osiedle Z widokiem na góry I panoramę miasta apartamenty Z tarasami I balkonami super lokalizacja blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł49 m² 16 734,69 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 49 m2 znajduje się na parterze i składa się z: - niezależnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł41 m² 65,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bądź pierwszym najemcą tego atrakcyjnego mieszkania! Z przyjemnością prezentujemy do wynajęcia, pachnący nowością, dwupokojowy apartament przy ul. Tarnopolskiej. Na metraż 41m2 składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł34 m² 11 735,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

318 600 zł53,80 m² 5 921,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 53,8 m - 3 pokoje, duży balkon, 2. piętro, spokojna okolica Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,8 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł49 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe do wynajęcia | 48,50 m | Rybnik ul. Henryka Jośki Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe, położone na II piętrze w niskim, docieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł47 m² 11 680,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą dwupokojowego mieszkania o powierzchni 47 m , usytuowanego na parterze niskiego, czteropiętrowego budynku. To idealne rozwiązanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł59,27 m² 12 485,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Komfortowa przestrzeń do życia mieszkanie przy ul. Jantarowej Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,27 m , położone na 1 piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

323 000 zł51 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Prezentujemy Państwu lokal położony w ścisłym centrum starego miasta w Przemyślu w niedalekiej odległości od rynku głównego przy ul. Ratuszowej. Lokal znajduje się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

643 655 zł33,35 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. Brak podatku pcc 2% oferujemy bezpłatną I skuteczną pomoc W uzyskaniu najkorzystniejszego finansowania. Miejsce, w którym miasto zwalnia. Położone na zielonym wzgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł37 m² 86,49 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Urocze, wyremontowane mieszkanie w centrum Warszawy, przy skrzyżowaniu ul. Żelaznej i Prostej. Okna wychodzą na ciche, zielone podwórko. Budynek starannie zarządzany, czysty, podwórko ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł83,92 m² 10 712,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Luksusowy apartament na sprzedaż - Bydgoszcz, ul. Fałata (górzyskowo) Na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie (M4) o powierzchni 83,92 m , położone na wysokim parterze w solidnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

818 000 zł59 m² 13 864,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

opis: kameralna inwestycja mieszkaniowa w Gdańsku-Chełmie, składająca się z jednego budynku, będąca kontynuacją sukcesu pierwszego etapu. Mieszkania oferują wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł81,30 m² 12 177,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Tylko W naszym biurze! nie szukaj dalej! oferta wyjątkowego mieszkania W samym centrum bydgoszczy - top lokalizacja! Stylowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 81,3m2 (wg. KW).

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł63 m² 7 761,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż | Mieszkanie 2-pokojowe | Cieplice Biuro Nieruchomości Panorama prezentuje na sprzedaż atrakcyjne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 63m2 położone w sercu Cieplic.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł30 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Prezentuję na sprzedaż mieszkanie mieszczące się w dzielnicy Stare Miasto w Krakowie. Nieruchomość znajduje się w nowoczesnym budynku na 2 piętrze. Powierzchnia mieszkania wynosi 30m2.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł46,50 m² 12 881,72 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe w zadbanym budynku w bliskiej odległości od Rynku. Oferta idealna jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie przestronne, zadbane, po częściowym remoncie (.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł63,16 m² 6 570,61 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż | Dwupoziomowe mieszkanie z balkonami | Zabrze Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie położone w Zabrzu przy ul. Żółkiewskiego 14b. Nieruchomość stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł64,45 m² 18 929,40 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Zamieszkaj z panoramą Krakowa zachody słońca między Wawelem a Kopcem Kościuszki z własnego salonu! Opis nieruchomości: przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł45,95 m² 8 683,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 45,95 m2 położone na 2 piętrze w niskim bloku z 2006 r. na os. Górczyn (chemik). Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł43,57 m² 15 721,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle Lema 2 pokoje z tarasem i halą garażową Mieszkanie stanowi część inwestycji - Osiedle Lema, dewelopera eurostyl. W najbliższej okolicy znajdziemy pełną infrastrukturę handlowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 999 zł46,27 m² 34 579,62 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Specyfikacja mieszkania Mam do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,37 m , zlokalizowane przy ul. Bagno 2 w Śródmieściu w Warszawie. Inwestycja Atelier Residence. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

296 000 zł38,30 m² 7 728,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Rezerwacja! wyłączność, oferta tylko W biurze filar. Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,30 m , położone na 1 piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

289 900 zł30,80 m² 9 412,34 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30,8 m , zlokalizowana na osiedlu Zdroje. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze wysokiego bloku z windą z lat 80. Mieszkanie do remontu, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł18,60 m² 9 139,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1880

Kawalerka z potencjałem Al. Kościuszki 10, bydgoszcz Śródmieście Oferuję na sprzedaż kompaktowe mieszkanie o powierzchni 18,6 m , położone na 4. piętrze w kamienicy w samym.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł43,21 m² 15 968,53 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam nowoczesne mieszkanie położone nowym bloku w dynamicznie rozwijającej się części Poznania - starołęka/rataje przy ul. Aleksandry Bielerzewskiej. Inwestycja powstała na nowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł63 m² 19 031,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: centrum Gdańska, ulica Długie Ogrody. Zaledwie 2 minuty spacerem do Starego Miasta w Gdańsku, jednej z najbardziej atrakcyjnych turystycznie i kulturalnie dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł41 m² 39,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie o pow. 41m2, położone na ivp. w kamienicy z windą, na Starym Mieście w Głogowie przy ul. Długiej. Wnętrze i wyposażenie: salon.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł70 m² 9 214,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferta wstrzymana! Dwa poziomy zapewniają wyraźny podział na strefę dzienną i prywatną, czyniąc to mieszkanie doskonałym wyborem dla rodziny lub pod inwestycję. Przestronne, dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

608 000 zł70,66 m² 8 604,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

4 pokojowe mieszkanie na sprzedaż, zielona dolina Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze w zadbanym bloku na Zielonej Dolinie w Pile. Cena mieszkania - 608.

Szczegóły ogłoszenia

768 372 zł58,21 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostatnie mieszkanie w sprzedaży! Na sprzedaż nowe, urządzone pod klucz mieszkanie, do zamieszkania od zaraz w najnowszej inwestycji Apartamenty Jarzębinowa 2 Nowy Dwór Mazowiecki. Kupując to.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł57 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: wieś tuż przy Świdnicy, dostępne sklepy, szkoła podstawowa, komunikacja miejska. Mieszkanie z niezależnym wejściem- zabudowa typu bliźniak: brak sąsiadów u góry, tylko jedna.