dowolna

Mieszkania

95 869 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 869 ogłoszeń

1 050 000 zł67,60 m² 15 532,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Magicznej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 2011 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 114 zł75,68 m² 8 788,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł37 m² 11 891,89 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Home&invest Oddział Wrocław Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m , położone we Wrocławiu przy ul. Oficerskiej, w pobliżu Rondo Powstańców Śląskich. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

421 070 zł34,48 m² 12 212,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł69,63 m² 15 065,35 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe I ul. Nyska Zapraszamy do zakupu komfortowego i przestronnego mieszkania o powierzchni 69,63 m , położonego na IV piętrze budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł46,10 m² 17 353,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

2-pokojowe mieszkanie na Pradze Północ przy ul. Starzyńskiego budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowej kamienicy nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 46,1m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł69,38 m² 8 345 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szukasz miejsca, do którego możesz wprowadzić się bez żadnych dodatkowych remontów? - komorów - Ta oferta może być dokładnie tym, czego szukasz. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł25,33 m² 16 581,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% podatku pcc oferta deweloperska Poznaj nową inwestycję nad Poznańską Maltą. Rodzinna Malta to trzy nowoczesne budynki składające się z 4 kondygnacji, przy ulicy Bnińskiej. Odkryj Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

396 979 zł32,28 m² 12 297,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod ręką szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł53,86 m² 13 646,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie 53,86m2 z dużym balkonem, w pełni wykończone do zamieszkania, tarczyn za 735000zł Lokal jest położony na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

371 864 zł38,02 m² 9 780,75 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł46,95 m² 8 200,21 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,95 m , położone na 1. piętrze wieżowca przy ul. Julianowskiej - w jednej z najbardziej lubianych części Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł48,06 m² 4 972,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1944

Do sprzedania! Rewelacyjnie wykończone , przytulne mieszkanie położone w Wałbrzychu w dzielnicy Stary Zdrój przy ulicy Legnickiej. Budynek po kapitalnym remoncie, znajdujący się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

368 494 zł37,99 m² 9 699,76 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

699 900 zł48 m² 14 581,25 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Półkole w Krakowie (grzegórzki / Dąbie) o powierzchni 48 m . Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł38,10 m² 65,62 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

homfi prezentuje na wynajem funkcjonalne i jasne mieszkanie położone w spokojnej części Gdańska Ujeścisko-Łostowice. Lokal znajduje się na 2. piętrze kameralnego budynku i stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł56 m² 41,07 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Polecam Państwu lokal mieszkalny pod wynajem położony w Gryficach przy ul. Akacjowej. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze i składa się czterech pokoi, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł47 m² 43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia po generalnym remoncie dwupokojowe mieszkanie przy ul. Pułaskiego w Łodzi. Lokal o powierzchni 47 m2, znajduje się na parterze 4 piętrowego bloku. W pełni rozkładowe dwa.

Szczegóły ogłoszenia

649 990 zł25,17 m² 25 824 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Apartament z miejscem garażowym, dostępny i gotowy od zaraz. Słoneczny Apartament zlokalizowany w uzdrowiskowej części Świnoujścia, przy ul. A. Cieszkowskiego 2a. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł56,13 m² 18 884,73 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przedstawiamy wyjątkową ofertę mieszkania na Ruczaju - idealne zarówno jako komfortowe miejsce do życia, jak i inwestycja! Lokalizacja i podstawowe informacje Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł45 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, wykończone mieszkanie na sprzedaż bez podatku pcc! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w nowej inwestycji, które po zakończeniu prac wykończeniowych będzie gotowe do wprowadzenia. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

3 299 zł46 m² 71,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

OD 1 czerwca! Do wynajęcia apartament z przestronnym balkonem, miejscem postojowym oraz komórką lokatorską w cenie wynajmu. Mieszkanie o powierzchni 46 m2 znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł83,40 m² 5 983,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1921

Bezczynszowe mieszkanie z ogromnym ogrodem i własnym klimatem Jastrzębce koło Środy Śląskiej Szukasz miejsca, gdzie naprawdę można odpocząć od miasta, a jednocześnie zamieszkać bez.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł28 m² 105,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 28 m , położone przy ul. Miodowej w jednej z najbardziej klimatycznych części Krakowa, w samym sercu Kazimierza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł56,90 m² 7 644,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

ul. Leśnego Potoku 30 - Zadbane, gotowe do wprowadzenia! W cenie garaż i ogródek 300m od mieszkania! Prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

702 750 zł52,60 m² 13 360,27 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna - 700 zł/m2 kraków - mistrzejowice ok Park Mistrzejowicki 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł31 m² 18 387,10 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować kawalerkę na warszawskiej Ochocie. Kawalerka o powierzchni: 31 m2 znajduje się na 8 piętrze i składa się z: - pokoju/sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 zł20,74 m² 60,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english - call us (579 x 523 x 584) for more information. Mamy ogromną przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową, świeżo wyremontowaną kawalerkę znajdującą się na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł80 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie 80 m - centrum, brama Portowa Na wynajem komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 80 m , zlokalizowane w samym centrum miasta - przy.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł48,88 m² 11 968,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zapraszam na bezpłatną prezentacje Martyna Chojecka   . Mieszkanie znajduje się na ul.Wietrznej, Wrocław-Krzyki. Mieszkanie znajduje się na spokojnych i zielonych Krzykach, idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł36,04 m² 36,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność Wynajem tylko w naszym Biurem! Wynajmę mieszkanie umeblowane w dzielnicy Biały Kamień. Nieruchomość znajduje się na parterze w 2 piętrowej kamienicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł95 m² 33,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 95 m , położone na parterze budynku w malowniczej miejscowości Ostre gmina Lipowa przy ul. Beskidzkiej ,.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł65 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe dla firm i pracowników, przygotowane dla 8 osób. Zlokalizowane na ul Pomarańczowej, mieszkanie 65 m2 trzy pokoje usytuowane na parterze z małym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Piła

Piła,wielkopolskie

249 000 zł34,86 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! na sprzedaż przytulne i w pełni wyposażone mieszkanie z loggią Piła, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 528 zł65,64 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie trzypokojowe w dobrej lokalizacji. Duży salon (27m2) dwie sypialnie i garderoba a na przedpokoju miejsce na dużą szafę. Całość uzupełnia duży (10,16m2) balkon. W nowej.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł48,44 m² 6 792 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Chcesz zamieszkać w miejscu, które łączy dobrą lokalizację i przyjazne otoczenie? Poznaj mieszkanie, które zapewni Ci wygodę codziennego funkcjonowania! oferta: kingdom Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł36,50 m² 4 520,55 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje Wojkowice ul. Morcinka opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 36,5m2 , zlokalizowaną w Wojkowicach przy ul. Morcinka. Lokal znajduje się na 1 piętrze. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 534 zł57,95 m² 10 794,37 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł83 m² 60,24 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem przestronne, urządzone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 83 m , położone w jednym z najbardziej pożądanych miejsc Gdańska w kameralnej Rezydencji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

427 227 zł57,27 m² 7 459,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł51,93 m² 10 957 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,93 m , położone na 1. piętrze kameralnego, 4-piętrowego budynku. To idealna propozycja dla osób szukających wygodnego.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij