dowolna

Mieszkania

95 881 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 881 ogłoszeń

499 000 zł68,52 m² 7 282,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 68,52m2, zlokalizowane na parterze kamienicy w Wejherowie przy ulicy Sobieskiego. Opis nieruchomości: kamienica 3 - kondygnacyjna w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł207,20 m² 19 063,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowy Apartament na sprzedaż w górnym Sopocie! Możliwość zamiany na mieszkanie w dobrej lokalizacji Torunia ok 70m2 z dopłatą. Przepiękne stylowe mieszkanie, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł36,75 m² 17 115,65 zł/m²

 

Piętro:parter/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje, morena (piecki-Migowo) Bez podatku pcc 0% prowizji Opis nieruchomości Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Gdańska -.

Szczegóły ogłoszenia

771 224 zł51,76 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 004, ogródek: 158,28.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

310 677 zł35,71 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja blok zlokalizowany na Osiedlu Górnym przy ul. Medycznej. Posiadamy W ofercie również inne mieszkania 2-3 pokojowe O zróżnicowanych układach! Ten układ mieszkania dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł38,10 m² 10 472,44 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Ofertę prowadzi: anna Strzelczyk, tel.   idealna inwestycja pod wynajem! Polecam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią, z prześwitem, usytuowane w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł73 m² 16 164,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1853

Agencja westate z przyjemnością oferuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o niezwykle funkcjonalnym układzie, położone na 4. piętrze zadbanej, klimatycznej kamienicy w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

574 000 zł64,90 m² 8 844,38 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Przestronne mieszkanie dwupoziomowe - komfort i funkcjonalność Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe z balkonem o łącznej powierzchni 64,9 m . Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

597 000 zł66,42 m² 8 988,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe Mieszkanie w Rezydencji Niedźwiadki Elastyczne Opcje Finansowania! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 900 zł65,18 m² 10 416 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez pcc i bez prowizji - oferta deweloperska Na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 65,18 m z dużym ogrodem- 114 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł79,78 m² 6 129,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Komfortowe i Bezczynszowe Mieszkanie z Ogrodem Tarasem i Garażem w Doskonałej Lokalizacji Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł53,50 m² 12 616,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Powstańców budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 2006 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł53,74 m² 9 285,45 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowa cena! Zapraszam do kupna nieruchomości pod inwestycję lub do zamieszkania. Mieszkanie znajduje się przy ul. Południowej w Gdyni na granicy dzielnic Chylonia i Cisowa. Jest to bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł90,90 m² 6 051 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji - Os. Przyjaźni Przedstawiam Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 90,9 m , zlokalizowane na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł41,85 m² 10 967,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Poszukujesz mieszkania w idealnej lokalizacji? Na "start", lub inwestycyjnie? Mieszkania wykończonego z dbałością o każdy szczegół? Zależy Ci na mieszkaniu bez barier.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł45,35 m² 11 466,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 45,35 m, z przynależną przestronną piwnicą (6,31 m), położone na 3. piętrze solidnego, ceglanego budynku w Piastowie zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł65,47 m² 4 887,73 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni całkowitej 65,47 m2 przy ulicy Lelewela w Słupsku! Lokal mieszkalny znajduje się w doskonałej lokalizacji - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł50,15 m² 8 953,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 50,15m2, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Głogowa - przy ulicy Kołłątaja - Osiedle Stare Miasto. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

782 594 zł84,15 m² 9 299,99 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne kameralne osiedle na mapie katowic budynek 6 piętrowy wygodne apartamenty Z balkonami, tarasami, ogródkami 0 zł prowizji - bez ukrytych opłat bez podatku pcc 2% zapraszam do kontaktu: cena.

Szczegóły ogłoszenia

577 000 zł117,50 m² 4 910,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Makler Nieruchomości prezentuje duże, 4-pokojowe mieszkanie w klimatycznej, kamienicy w centrum Bydgoszczy. II piętro, 117 m2 plus piwnica 15m2, do własnej aranżacji! Historia kamienicy datuje.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł51,93 m² 1 540,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 2 o powierzchni 51,93 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Piotra Czajkowskiego 16 wraz z udziałem wynoszącym 241/10 000.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł126 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Jedynie takie mieszkanie w Gostyninie, które daje poczucie życia jak w domu. Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 126 m (105,60 m użytkowej), położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł38 m² 11 289,47 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 38 m , położone na pierwszym piętrze. Lokal daje duże możliwości aranżacyjne i pozwala na wykończenie według własnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 800 zł43,18 m² 18 059,29 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesna inwestycja w atrakcyjnej lokalizacji Gdańska, elegancka architektura, wygoda na co dzień i szeroki pakiet udogodnień dla mieszkańców, a w pobliżu tereny rekreacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł101 m² 4 643,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 4'pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 101 m2 mieszczące się na I'szym piętrze, w dwukondygnacyjnym budynku typu szeregowiec na granicy Mącznik i Nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Piła

Piła,wielkopolskie

579 000 zł126,03 m² 4 594,14 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe 126 m2 mieszkanie 4-pokojowe Z możliwością korzystania Z ogródka Duże mieszkanie bezczynszowe to komfort, przestrzeń i oszczędność Cenisz sobie mieszkanie z duszą?.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł54 m² 4 981,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Expert oferuję do sprzedaży funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone w samym centrum miasta , przy ul. Kardynała Wyszyńskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

26 100 zł121 m² 215,70 zł/m²

 

Piętro:23

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu apartamentu o pow. 121 m na 23. piętrze w ekskluzywnym apartamentowcu - Złota 44. Udogodnienia Apartamentowiec dysponuje największym.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł68 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 68 m , zlokalizowane w przyziemiu domu wolnostojącego. Lokal stanowi niezależne mieszkanie z własnym,.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł46,50 m² 10 301,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 46,14m2 usytuowane na 4 piętrze z 4. Lokal posiada balkon typu loggia oraz komórkę lokatorską. Nieruchomość składa się z: - salonu _ kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł84,56 m² 9 105,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

| oferta 0% prowizji | Brak podatku pcc | lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w Wieliczce przy ul. Pasternik, na końcu spokojnej, osiedlowej ulicy, co zapewnia ciszę, kameralną atmosferę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł90 m² 87,78 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament - 3 sypialnie, 3 miejsca postojowe. Do wynajęcia nowy, komfortowy apartament o powierzchni 90 m przy ul. Żupniczej na warszawskim Kamionku, w pobliżu Soho Factory.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł160 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.   Oferujemy Państwu, niestandardowe mieszkanie w niestandardowym miejscu położone. Mieszkanie znajduje się na styku Ursynowa i Natolina. Miejsce to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 748 zł48,40 m² 11 069,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Kopernika 16 to miejsce jakiego do tej pory nie było. Prestiżowe osiedle zlokalizowane w sercu miasta, tuż przy centrum. W otoczeniu sklepów, przystanków i innych punktów niezbędnych do.

Szczegóły ogłoszenia

147 000 zł34,75 m² 4 230,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 34,75 m z dużym garażem w cenie parter | Duży potencjał Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,75 m , położone na parterze w budynku zarządzanym przez wspólnotę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 000 zł43,91 m² 15 144,61 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na Sprzedaż Apartamenty o Wysokim Standardzie Wykończenia o różnych metrażach , Ta Ekluzywna inwestycja Wierzbowy Park znajduje się w sercu Poznania, w jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł52,50 m² 11 047,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 52,5 m2, położone w ścisłym centrum miasta. Lokal bezczynszowy, co stanowi ogromny atut i gwarancję niskich kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

484 000 zł140 m² 3 457,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie 140m2 w Myszkowie. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu komfortowe mieszkanie 4 pokojowe zlokalizowane na II-m piętrze przy ulicy Pułaskiego. Prezentowany lokal.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł152,41 m² 4 914,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1995

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupoziomowego W okazyjnej cenie, znajdującego się w dzielnicy Gumieńce przy ulicy Hrubieszowskiej Oferujemy na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł31,27 m² 19 987,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne, jasne mieszkanie położone przy ul. Łochowska 8, w nowym budynku z 2026 roku. Lokal jest wykończony, klimatyzowany i gotowy do zamieszkania idealny zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł110 m² 9 081,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż prestiżowe mieszkanie zlokalizowane na parterze klimatycznej kamienicy w ścisłym centrum Gorzowa Wielkopolskiego jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście.