dowolna

Mieszkania

95 869 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 869 ogłoszeń

3 300 zł39,30 m² 83,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwustronne mieszkanie o powierzchni 39,30 m2, położone w kamienicy przy ul. Czerniakowskiej 127 w Warszawie. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł50,72 m² 7 866,72 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 50,72 m , położone na pierwszym piętrze w bloku z wielkiej płyty przy ul. Gwiezdnej w Sosnowcu -.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł49 m² 9 693,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecam Państwu na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie na zielonych Tatarach osiedle Przyjaźni w Lublinie. Nieruchomość o pow. 49m2, składa się z 3 pokoi (jeden z balkonem), kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł58,59 m² 47,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | Klimatyzacja| Garaż | Komórka | Garderoba mavre Nieruchomości prezentuje do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie z balkonem, klimatyzacją oraz miejscem postojowym w hali.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł86 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 4-pokojowe na parterze z dużym, słonecznym tarasem i miejscem parkingowym w garażu podziemnym na wynajem. Prestiżowy budynek o wysokim standardzie wykończenia. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł104 m² 4 807,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w kamienicy na rogu ul. Narutowicza i Wschodniej, parę kroków od ul. Piotrkowskiej. W okolicy znajduje się Filharmonia, dworzec Łódź Fabryczna, telewizja, teatr.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł43 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 3. piętrze na zamkniętym osiedlu przy ul. Albatrosów 1 w Piaseczno. Mieszkanie idealnie sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł91 m² 21,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny lub na firmę numer oferty W biurze: wlvcm7610 Oferujemy do wynajęcia apartament zlokalizowany Katowicach - dzielnicy Brynów, na prestiżowym osiedlu Ptasim. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

597 454 zł41,78 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowy inwestycja na granicy Warszawy tuż przy Lesie Kabackim! Apartament: dwa pokoje o powierzchni niecałych 42 m2 w nowo powstający apartamentowcu w modnej i zielonej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł58,91 m² 11 627,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,91 m , położone na 1. piętrze kameralnego bloku z 2013 roku przy ul. Bazyliowej na wrocławskiej Lipie Piotrowskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł38,04 m² 13 538,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Eagles Estate przedstawia na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wykończone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na parterze nowoczesnego budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

549 900 zł65,79 m² 8 358,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe mieszkanie w świetnej lokalizacji! | Mysłowice ul. Bończyka zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł42 m² 15 452,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Kraków Przestronne mieszkanie w świetnej lokalizacji Mariana Langiewicza Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni użytkowej 42 m2, zlokalizowane przy ul. Mariana.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł27 m² 20 370,37 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Sady Żoliborskie, braci Załuskich, 10p / 10 Blok 1970 r, odnowiony, 2 nowoczesne windy Miejsce postojowe ogrodzone na zewnątrz Piękna, jasna i przytulna kawalerka położona w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł50,50 m² 11 485,15 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zdejmij maskę i poczuj prawdziwą wolność we własnych czterech ścianach. To nie jest kolejny powtarzalny lokal, lecz Twoja prywatna strefa wpływów zawieszona nad Wrocławiem. Poczuj zapach.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł41 m² 19 487,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym | Mokotów Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 40,91 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

864 000 zł40 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Green mokotów | 40 m premium | sadyba / sikorskiego Nowoczesne 2 pokoje | Smart Home | loggia | garaż | prywatny park Apartament, w którym czuje się jakość. Doskonałe inwestycyjnie na.

Szczegóły ogłoszenia

8 490 zł63 m² 134,76 zł/m²

 

Piętro:10/29

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bliska wola 3-pokojowe (63m2) mieszkanie w nowoczesnym nowym luksusowym apartamentowcu w samym sercu Warszawy - Towarowa Towers. Z Widokiem, centrum Rondo Daszyńskiego. Top lokalizacja - Rondo.

Szczegóły ogłoszenia

1 055 000 zł48 m² 21 979,17 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Elegancki apartament po generalnym remoncie Stary Mokotów, plac Unii Lubelskiej Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 48 m , położony na Starym Mokotowie, przy Placu Unii Lubelskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł38,63 m² 51,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dostępna tylko I wyłącznie W biurze pepper house Przedmiotem oferty najmu jest dwu pokojowe mieszkanie usytuowana w spokojnej części Redy. Mieszkanie wykończone pod klucz, jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

568 000 zł32,50 m² 17 476,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Szukasz stylowego miejsca, z którego w kilka minut dotrzesz do samego centrum Warszawy? Mieszkanie przy ul. Wolskiej to idealne połączenie przedwojennego klimatu z energią najdynamiczniej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

355 891 zł36,79 m² 9 673,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Janowo Park III Osiedle Janowo Park III to nowoczesna i kameralna inwestycja stanowiąca kontynuację cenionych etapów Janowo Park oraz Janowo Park II. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 098 zł34,35 m² 14 850,01 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

- bezpośrednio od dewelopera - 0% pcc - 0% prowizji Natura na wyciągnięcie dłoni Zapomnij o długich wyprawach do lasu tutaj masz go za oknem. Bezpośrednie sąsiedztwo terenów zielonych to.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 44 m , przy ul. Chałupnika, rakowice. Lokalizacja: mieszkanie usytuowane w inwestycji przy ul. Chałupnika w Krakowie, w dzielnicy Prądnik Czerwony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 024 440 zł85,37 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowy inwestycja na granicy Warszawy tuż przy Lesie Kabackim! Apartament: komfortowe 4 pokoje o powierzchni ponad 85 m2 w nowo powstający apartamentowcu w modnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gotowe do zamieszkania, klimatyczne mieszkanie na określony czas - idealne na projekt / kontrakt / pobyt w Warszawie. Nigdy wcześniej niewynajmowane - mieszkanie z duszą i charakterem,.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł48 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu klimatycznego luksusowego apartamentu, położonego w kamienicy przy ul. Elektoralnej. Powierzchnia lokalu wynosi 33 m2 - dodatkowo do mieszkania przynależy strych.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł37,78 m² 50,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Najem! os.Zalesie. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,78m2 z tarasem Usytuowane na parterze w bloku trzypiętrowym. Nieruchomość znajduje się na nowoczesnym osiedlu Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł59,28 m² 16 683,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Centrum Krakowa z prywatnym, dużym garażem Dzień dobry. Do sprzedaży oferuję gotowe do wejścia, 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,28 m2 z roku 1960 znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł35 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę apartament z tarasem w budynku Hilton ovo Wrocław przy placu Dominikańskim. W pełni umeblowany i wyposażony. Cena 2500 zł miesięcznie. Dodatkowo czynsz około 690 zł, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł74,20 m² 5 053,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1881

4 -pokojowe do szybkiego zamieszkania Ścisłe centrum, ul.Złotoryjska Gotowe do zamieszkania mieszkanie w dobrym stanie. 3 piętro w kamienicy 4-piętrowej Powierzchnia 74,20 m2 W skład.

Szczegóły ogłoszenia

1 384 000 zł62 m² 22 322,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż dopracowane w każdym szczególe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,54 m , zlokalizowane przy ul. Herbu Janina 3 w Miasteczku Wilanów. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł58 m² 10 948,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwustronne 3-pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie, blisko ścisłego centrum Wrocławia. Idealnie sprawdzi się jako inwestycja pod najem, lub dla rodziny szukającej przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 700 000 zł74,44 m² 36 270,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy Państwu na sprzedaż apartament w nowej inwestycji przy ulicy Słonecznej. Prestiżowy i kameralny budynek, wybudowany przez dembud, jedynie 9 mieszkań, wysokość 3m. Obok park.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

772 573 zł56,31 m² 13 720 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowy apartament w promocyjnej cenie i ciekawym architektonicznie budynku Apartament: ponad 56 m2 w nowo powstałym apartamentowcu w centrum Piaseczna. Na oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

416 000 zł23 m² 18 326 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Skrzyżowanie ulicy Grójeckiej z ulicą Wawelską (oraz Kopińską) na warszawskiej Ochocie to faktycznie jeden z najważniejszych i najbardziej charakterystycznych punktów na mapie.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: mieszkanie mieści się na końcu bocznej ulicy sąsiadującej z ul. Bieżanowską, jest tam cicho i spokojnie niezależnie od pory dnia. Świetną lokalizację z resztą miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł39,15 m² 12 643,68 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe wykończone pod klucz, gotowe do odbioru. Poznań Nowe Miasto! Lokalizacja: ul. Studniarskiego Powierzchnia: 39,15 m Piętro: 2 w 5-piętrowym budynku Wykaz.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł65 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65 m , położone przy ul. Generała Antoniego Madalińskiego 111 we Wrocławiu. Lokal znajduje się na 1 piętrze w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł48 m² 14 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

opis: doskonała lokalizacja, blisko natury i z łatwym dostępem do centrum miasta. W sąsiedztwie osiedla znajdują się rozległe tereny zielone, w tym Park Jaśkowej Doliny oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł61,44 m² 8 121,74 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz przestrzeni, którą od początku do końca urządzisz według własnej wizji? Cenisz spokój, jaki daje brak sąsiadów na wyższej kondygnacji, oraz dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej? To.