dowolna

Mieszkania

95 878 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 878 ogłoszeń

549 000 zł36,20 m² 15 165,75 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Herbsta budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 11 piętrowym budynku Rok budowy: 1981 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

591 068 zł43,71 m² 13 522,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe do odbioru! Mieszkanie od dewelopera. Prowadzimy sprzedaż całej inwestycji, zadzwoń i zapytaj o inne mieszkania. >promocyjna cena< *promocja ograniczona czasowo* Pracujemy.

Szczegóły ogłoszenia

1 094 700 zł54,31 m² 20 157 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Kup i zarabiaj od pierwszego dnia! Największe atuty - rewelacyjna lokalizacja - tylko 7 minut spacerem od Fontanny Neptuna - aktualnie wynajmowane w trybie hybrydowym: najemca długoterminowy +.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł40,56 m² 14 792,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,56 m , położone na 5. piętrze budynku z dwiema nowoczesnymi windami w topowej dzielnicy Przymorze. Nieruchomość doskonale sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

958 000 zł63,09 m² 15 184,66 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny apartament położony w prestiżowej części Krakowa na Zabłociu. Inwestycja znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Bulwarów Wiślanych, terenów.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł47 m² 11 042,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

3 pokojowe mieszkanie w centrum miasta, oddające klimat kamienicy, w której się znajduje. Układ: - salon z aneksem kuchennym, - dwie komfortowe sypialnie, - łazienka z prysznicem, -.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Klucze w biurze! Zapraszam na bezpłatną prezentację Violetta Maciąg   . Komfortowe mieszkanie dwupokojowe, umeblowane i wyposażone. Duży balkon od strony.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł67,90 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Polecam do sprzedaży dwa połączone lokale gotowe do zakupu z najemcami. Doskonała lokalizacja, kamienica w centrum Poznania, ul. Głogowska, okolice Rynku Łazarskiego. Dwupak Cena lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł55 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. gen. Meriana C. Coopera budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 2009 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł41,05 m² 12 155,91 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Drukarska/2pok/parter/balkon/piwnica/winda/top Prezentujemy Państwu na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 41m2 przy ul. Drukarskiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na parterze/ 11.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł29,29 m² 16 354 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 29,29 m , na którą składają się: - salon, - kuchnia, - przedpokój, - łazienka. Stan prawny: pełna własność Czynsz administracyjny: około 410 zł.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł60,12 m² 13 140,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% podatku pcc oferta deweloperska Poznaj nową inwestycję nad Poznańską Maltą. Rodzinna Malta to trzy nowoczesne budynki składające się z 4 kondygnacji, przy ulicy Bnińskiej. Odkryj Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł42 m² 45,24 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia nowoczesne mieszkanie 1 pokojowe o pow. 42m 2 mieszczące się na parterze nowego apartamentowca w Rybniku Boguszowicach przy ul. Sztolniowej. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł46,21 m² 17 528,67 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Royal Broker przedstawia na sprzedaż nowe, świeżo wykończone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,21 m2 w Rzeszowie przy ulicy Kwiatkowskiego w inwestycji Panorama.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 523 607 zł363,41 m² 12 447,67 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:13

 

Rok budowy:2023

5 apartamentów W jednej inwestycji Darłówko Wschodnie | kilka kroków od plaży | nowy budynek z windą | większe metraże | wysoki potencjał najmu wakacyjnego Na sprzedaż pakiet 5.

Szczegóły ogłoszenia

923 475 zł52,77 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

TA oferta tylko U nas! Mam przyjemność zaprezentować luksusowe ,przestronne mieszkanie położone na 2 piętrze w 2 piętowym bloku z lat 50 tych (cegła) na osiedlu Zielonym w starej.

Szczegóły ogłoszenia

10 500 zł220 m² 47,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia elegancki czteropokojowy apartament o powierzchni około 220 mkw, położony na pierwszym piętrze kameralnego domu dwurodzinnego na Ursynowie. Nieruchomość posiada niezależne wejście,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł65,68 m² 11 419 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Do kupna mieszkanie o powierzchni 65,4m , znajdujące się na dziewiątym piętrze w jedenastopiętrowym bloku z windą. Nieruchomość składa się z: - salonu z małym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł49,60 m² 70,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie - Nowe Żerniki Mieszkanie będzie dostępne od 1 lipca 2026 osiedle Modelowe osiedle Nowe Żerniki to samowystarczalna dzielnica, zaprojektowana tak, by podnosić jakość.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł54,37 m² 53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie położone przy ulicy Armii Krajowej, obok Parku Młodzieżowego, blisko dworca pkp i centrum przesiadkowego. Mieszkanie o metrażu 54,37m2,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł38 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania w Łodzi na ul. Srebrzyńskiej Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38m2, składające.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł24,39 m² 103 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia wyremontowana kawalerka położona na Saskiej Kępie, w pobliżu Parku Skaryszewskiego. Centralnym punktem mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł115 m² 28,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia ekskluzywne , wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w pobliżu centrum miasta. Mieszkanie usytuowane na reprezentacyjnym , kameralnym osiedlu przy ulicy Zapolskiej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni użytkowej 48 m2, dwa pokoje, osobna kuchnia, łazienka, przedpokój, balkon na spokojnym ogrodzonym osiedlu. Lokal w pełni umeblowany i świeżo odmalowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł112,53 m² 22 232,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Atuty: - 500 metrów od plaży - odrestaurowana sopocka kamienica z elegancką klatką schodową - prywatna wieża widokowa w mieszkaniu - zachowane drewniane belki konstrukcyjne i cegła -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

527 783 zł41,15 m² 12 825,83 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Promocja na ostatnie gotowe lokale! System Smart Home Gold - w cenie. Miejsce postojowe - dodatkowa płatność. Inwestycja gotowa, oddana do użytkowania. Ostatnie gotowe mieszkania W promocji.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ciche, klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie | Osiedle Urocze | Nowa Huta | Kraków Prezentujemy Państwu na wynajem jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 55 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł47,74 m² 6 472,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

W ofercie nieruchomość po kapitalnym remoncie w 2023 roku. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w kamienicy przy ul. Kochanowskiego w Prochowicach. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

310 096 zł34,95 m² 8 872,56 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ostatnie lokale W sprzedaży! Projekt Nadolnik Compact Apartments to zespół smartapartamentów w znakomitej lokalizacji Poznań Zawady. Przystępna cena, funkcjonalny design, świetna komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

602 000 zł49,29 m² 12 213,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | ekspozycja południowa | gotowe Gotowe mieszkanie z ekspozycją południową i funkcjonalnym układem 3 pokoi Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu Bez pcc Bez prowizji Bez.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł40 m² 6 975 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecam serdecznie apartament powstały w wyniku adaptacji poddasza w bardzo dobrej lokalizacji - dzielnica Trynek. Mieszkanie znajduje się na III piętrze niskiego bloku z cegły. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł41,20 m² 65,53 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie Z ogródkiem I prywatnym Z miejscem postojowym na zamkniętym osiedlu Dwupokojowe mieszkanie usytuowane na parterze nowego apartamentowca na oś. Śląskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł58,69 m² 9 882,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko u Nas! Na sprzedaż: nowe 3-pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym - Żarów, 58,69 m Na sprzedaż nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,69 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

897 531 zł72,97 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Teatralne 19 to nowoczesna inwestycja położona w sercu Nowej Huty, łącząca doskonałą lokalizację z komfortem codziennego życia. Budynek został już oddany do użytkowania i oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł70 m² 5 271,43 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na Starym Mieście w Głogowie, po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania. Powierzchnia: ok. 70 m łącznej powierzchni 63,9.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł71,10 m² 9 704,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie Przemyśl, ul. Rosłońskiego | osiedle Sun Park Szukasz miejsca, które łączy komfort codziennego życia, funkcjonalną przestrzeń i spokojne otoczenie? Ta nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł36,75 m² 5 959,18 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,75 m , usytuowane na 6 piętrze w zadbanym bloku po termomodernizacji z windą. To doskonała propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł32,52 m² 10 424,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Jeśli szukasz pewnej nieruchomości dla rodziny z dobrym układem i świetnym otoczeniem i dobrej lokalizacji to ta oferta zasługuje na Twoją uwagę. Okazja! Cena - 339.000 zł WYJĄTKOWA.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł45,23 m² 33,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie we Freedom Nieruchomości Kameralna okolica i sąsiedztwo! Oferujemy Państwu na wynajem trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 45,23 m , położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł25 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Polecam do sprzedaży dwa połączone lokale gotowe do zakupu z najemcami. Doskonała lokalizacja, kamienica w centrum Poznania, ul. Głogowska, okolice Rynku Łazarskiego. Dwupak głogowska Cena.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł90 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4