dowolna

Mieszkania

95 868 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 868 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

567 000 zł64,03 m² 8 855,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

NA sprzedaż: dwupoziomowe mieszkanie Słupsk, ul. Małachowskiego. Gotowe do wprowadzenia się. To komfortowa, dwupoziomowa nieruchomość o łącznej powierzchni użytkowej 64,03 m , która.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

502 560 zł34,90 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w 8.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

532 475 zł35,30 m² 15 084,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w 7.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

588 551 zł41,22 m² 14 278,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

390 000 zł47,99 m² 8 126,69 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na bydgoskich Bartodziejach przy ul. Żmudzkiej - jednej z dość cenionych lokalizacji w mieście. *** oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

414 706 zł41,06 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 41,06 m , znajdujące się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

514 843 zł65,17 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż komfortowe, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,17 m2, usytuowane na 1 piętrze w niskiej zabudowie szeregowej. Inwestycja zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 025 zł59,75 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,75 m2, usytuowane na 1 piętrze w niskiej zabudowie szeregowej. Inwestycja zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

417 573 zł35,69 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Przedstawiamy ofertę 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 35,69 m , usytuowanego na pierwszym piętrze w budynku C, w ramach inwestycji Kwiatkowskiego 87 w Rzeszowie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

558 246 zł54,73 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Kolejna inwestycja sprawdzonego dewelopera szerbud przedstawia Osiedle Kwiatkowskiego 87. Osiedle w ofercie posiada mieszkania dla rodzin i osób ceniących życie w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 258 zł49,42 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Przedstawiamy ofertę 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 49,42 m , usytuowanego na drugim piętrze w budynku A, w ramach inwestycji Kwiatkowskiego 87 w Rzeszowie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł31,46 m² 14 272,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31,46 m , położone w spokojnej i zielonej części Poznania przy ul. Strzeszyńskiej 263. Podstawowe informacje: - powierzchnia: 31,46.

Szczegóły ogłoszenia

535 zł30 m² 17,83 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę w bydgoszczy na ul Skłodowskiej Curie. Blisko szpitala Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr Antoniego Jurasza. Blisko linia tramwajową biedronka itp. Mieszkanie w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

301 210 zł33,10 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywna oferta sprzedaży nowoczesnego mieszkania w centrum Tarnowa przy ul. Spadzistej idealne miejsce do zamieszkania lub inwestycji! Przedstawiamy atrakcyjną propozycję zakupu przestronnego,.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł54 m² 14 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem sprzedaży jest stylowe mieszkanie 3 pokojowe w centrum Grodziska Mazowieckiego blisko dworca pkp. Do mieszkania przynależy komórka oraz miejsce garażowe. W pobliżu najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł28,65 m² 13 577,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28,65 m , położona na 1. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku z windą z 2016 roku przy ul. Marcina Filipa w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

308 999 zł47,50 m² 6 505,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna Powierzchnia - ok 48M: - salon - otwarta kuchnia - sypialnia z balkonem - łazienka z wc Pod blokiem zamykany parking dla mieszkańców Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciepła 38

Sienkiewicza Białystok

539 660 zł44,60 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ciepła 38

Sienkiewicza Białystok

693 770 zł58,30 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki oraz balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Ciepła 38

Sienkiewicza Białystok

1 320 480 zł100,80 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z oddzielną kuchnią, trzech sypialni, łazienki, wc, tarasu oraz balkonu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

169 999 zł28,75 m² 5 913,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia - ok 29M:- salon z balkonem - kuchnia - łazienka z wc Czynsz - 500 zł Dobra lokalizacja: - 10 minut do Alei nmp - blisko uczelnia - Club Fitness - Endorfina i Planet Fitness -.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł49 m² 7 755,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Oferuję komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 4. (ostatnim) piętrze niskiego bloku, w spokojnej i zielonej części miasta. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł49,10 m² 57,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: wspaniała lokalizacja Gdańsk Strzyża ul. Glinki. W pobliżu Garnizon z licznymi restauracjami i kawiarniami, galeria Bałtycka, ch. Manhattan, biedronka, Lidl, trójmiejski Park.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

306 063 zł32,91 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja stworzona z myślą o komforcie życia w centrum miasta, ale w spokojnym, kameralnym otoczeniu. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających swojego.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł57 m² 21 052,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Sprzedam mieszkanie bez pośredników położone w Gdyni, dzielnica - Kamienna Góra o pow. 57m2. w stanie dobrym. ( wymieniona instalacja wodna, elektryczna, co z piecem gazowym ).

Szczegóły ogłoszenia

9 450 zł96 m² 98,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowy apartament 96 m z tarasem 31 m ul. Matejki , serce Warszawy. Świeżo po generalnym remoncie. Lokalizacja: ulica Jana Matejki to jeden z najbardziej ekskluzywnych.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł39 m² 15 128,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferujemy komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39 m , położone na parterze nowoczesnego budynku na prestiżowym i cenionym osiedlu Promenady Wrocławskie.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł66 m² 9 469,70 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 66 m , położone na 11. (ostatnim) piętrze w zadbanym, 11 piętrowym budynku z windą. Rozkład pomieszczeń: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł48 m² 12 395,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż stylowe i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na cenionym, cichym osiedlu, w otoczeniu mnóstwa zieleni. Idealna propozycja dla osób poszukujących spokoju, komfortu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł46 m² 9 978,26 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w sercu Wrocławia | 46 m | ul. Komuny Paryskiej To niepowtarzalna okazja przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł46,50 m² 16 559,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Bardzo ładne mieszkanie bezczynszowe, funkcjonalne i komfortowe, 2 pokojowe (46,5 m2) usytuowane na parterze z ogródkiem (104m2), dużym tarasem, miejscem parkingowym na Zielonej Białołęce.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł47,07 m² 15 487,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Biuro nieruchomości oferuje! W pełni rozkładowe, jasne i przestronne, 3 pokojowe mieszkanie na granicy warszawskiego Ursynowa oraz Mokotowa. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 47.07 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 000 zł42,15 m² 9 228,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,15 m2 z narożnym ogrodem, w nowej, kameralnej inwestycji przy ul. Myśliwskiej w Rzeszowie w dzielnicy Miłocin. Atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł64,39 m² 4 659,11 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie spółdzielcze z własnościowym prawem do lokalu o powierzchni 64.39m2, składającego się z trzech pokoi, kuchni, ubikacji, łazienki, przedpokoju, pomieszczenia przynależnego do.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 45m2, w bloku przy ul. Macedońskiej 6. Dwa niezależne pokoje + oddzielna kuchnia i łazienka. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł132 m² 10 227,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1980

Szanowni Państwo, z względu na niepełnosprawność członka rodzinny, musimy sprzedać ten świetnie zlokalizowany lokal. Cena podlega negocjacji, prosimy o składanie ofert do 11.07.2026.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł64,13 m² 9 652,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Cena do negocjacji.!Klimatyczne 3 pokojowe mieszkanie w centrum miasta. Wyjątkowy klimat delikatnych skosów nadaje niesamowitą przytulność, nie ograniczając przy tym swobody ruchów ani ustawności.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł56 m² 7 839,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Trzy pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Wejherowie na spokojnym i kameralnym osiedlu. Nieruchomość położona jest w sąsiedztwie lasów i terenów rekreacyjnych, co sprzyja aktywnemu.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

. Do wynajęcia mieszkanie w pełni umeblowane o powierzchni 48m2, dwa duże pokoje , duża kuchnia z oknem , jest balkon , meble kuchenne , lodówka , łazienka z wc Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Warszawa,mazowieckie

1 850 000 zł100,20 m² 18 463,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1929

Na sprzedaż oferujemy ponad stumetrowe mieszkanie (100,2m2) w przedwojennej oficerskiej kamienicy w Warszawie, przy forcie Sadyba. Nieruchomość mieści się na drugim piętrze. Składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu nowe nigdy niezamieszkałe mieszkanie na wynajem w wysokim standardzie z klimatyzacją przy ulicy Lubelskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł55 m² 41,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferuję na wynajem wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł46,65 m² 14 555,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie o powierzchni 46,65 m znajduje się na parterze w budynku z 2010 roku. Zostało zaprojektowane w funkcjonalny sposób, który zapewnia wygodę codziennego życia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba Prywatna ( bez prowizji dla biura ) Zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu dwupokojowego mieszkania o pow. ok. 37 m/2 przy ul. Majorka 9 w Ostrowie Wlkp. ( nowe osiedle na.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł60,10 m² 38,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie znajduje się na 2-piętrze niskiego budynku dwukondygnacyjnego, z miejscem parkingowym i ogrodzoną częścią wspólną ogrodową. W spokojnej i dobrze skomunikowanej części.