dowolna

Mieszkania

95 869 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 869 ogłoszeń

600 000 zł37,50 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Tylko w Po Prostu Nieruchomości. Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z balkonem na osiedlu dewelopera Robyg przy ul. Drabika na wrocławskim Jagodnie. Nowy budynek z 2023 roku, boczna ulica.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł131 m² 4 725,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1904

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę mieszkania znajdującego się w centrum Bydgoszczy. Kilka kroków od wyspy Młyńskiej. Nieruchomość zlokalizowana jest na 2 piętrze pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

517 000 zł60 m² 8 616,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalny układ/świetna lokalizacja Do sprzedania mieszkanie o pow. 59,64 m2 zlokalizowane w rejonie centrum miasta - ul. Krakowska na II piętrze niskiego bloku. Dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

239 900 zł53,79 m² 4 459,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Biuro Nieruchomości 4 Kąty posiada w ofercie do sprzedaży mieszkanie w bloku z cegły o łącznej pow. 54m2 Z balkonem na parterze w Janikowie w zielonej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł38 m² 5 236,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie M3 znajdujące się w Chwałowicach w bardzo kameralnej okolicy ulicy Obywatelskiej. Mieszkanie przeszło remont. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł60,14 m² 5 636,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

daż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - 60,14 m Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 60,14 m , położone na 2. piętrze w ocieplonym bloku z wielkiej płyty. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł57,50 m² 1 895,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania przy ul. Sienkiewicza w Boguszowie Gorcach. Nieruchomość usytuowana na I piętrze wolnostojącej kamienicy. Powierzchnię 47 m2 tworzą.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł58,36 m² 7 710 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie w rezerwacji. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 58 m , położone na 2. piętrze klimatycznej kamienicy przy ul. Dębickiego we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 000 zł35,79 m² 11 874,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie - centrum miasta - nowczesna inwestycja atuty: ścisłe centrum miasta - wszystko w zasięgu spaceru nowoczesna, kameralna zabudowa ponadstandardowa wysokość pomieszczeń (do 4,5.

Szczegóły ogłoszenia

243 000 zł38,40 m² 6 328,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 2 pokojowe os. Słoneczne lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana na osiedlu Słonecznym. W pobliżu liczne punktów usługowo-handlowych, szkoła oraz komunikacji miejskiej. Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł51,36 m² 17 231,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Prezentujemy na sprzedaż jasne, funkcjonalne, 2 pokojowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji przy ulicy Staffa w Krakowie. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze, bardzo zadbanego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

534 465 zł49,95 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie Osiedle Józefowska, katowice Szukasz komfortowego i bezpiecznego miejsca do życia w sercu Śląska? Poznaj Osiedle Józefowska nową inwestycję w Katowicach! Cena: 534.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

605 916 zł62,15 m² 9 749,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament w nadmorskiej miejscowości Puck. Apartament na pierwszym piętrze o powierzchni 62,15m2m2 składający się z przedpokoju, salonu z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł55,20 m² 5 960,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe przy ulicy Gustawa Morcinka, w centrum miasta Słupsk. Mieszkanie położone na czwartym piętrze czteropiętrowego w budynku mieszkalnym na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł64 m² 6 171,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Szukasz przytulnego mieszkania dla swojej rodziny lub pod inwestycję w spokojnym punkcie Radomia, w pobliżu centrum miasta? Ta nieruchomość to wyjątkowa okazja! Prezentuję przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł56 m² 6 589,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o powierzchni 56 m położonego na parterze w trzypiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł63,95 m² 10 930,41 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Oferujemy na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 63,95 m (w tym powierzchnia pomieszczeń przynależnych - piwnica 1,65 m),.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł96,49 m² 4 974,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Przestronne, bardzo ładne mieszkanie położone w centrum Lęborka, przy ulicy Wybickiego (w pobliżu Parku Chrobrego, liceum.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł57,14 m² 4 637,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania trzypokojowego zlokalizowanego w Sokółce na Osiedlu Zielonym. Mieszkanie składa się przedpokoju, trzech pokoi ,kuchni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł98 m² 6 418,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż pełne elegancji I historii mieszkanie W kamienicy W centrum na 1 maja. Nieruchomość posidada niezwykle dużą przesteń - obejmujące blisko 100m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

733 584 zł53,94 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w sercu Kielc, w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji miasta - Kielczanka, II etap, bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

787 886 zł66,65 m² 11 821,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z tarasem i loggią w spokojnej, zielonej części Pruszkowa. Idealna propozycja dla rodzin, par oraz osób pracujących zdalnie, które szukają komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

522 720 zł47,52 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Apartament 2-pokojowy na parterze Z tarasem I ogródkiem idealny dla pary lub pod inwestycję na wynajem! nowa inwestycja - już W trakcie realizacji bardzo spokojna I zielona lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł54,70 m² 13 894 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szukasz mieszkania w okolicach Warszawy? Mamy świetną alternatywę prawdziwa perełka w Sulejówku. Lokalizacja okolice ul. Trakt Brzeski, sulejówek Oferuje na sprzedaż funkcjonalne, 3- pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

292 904 zł35,72 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Tylko U nas! Osiedle Lawendowe Wzgórze ul. Magdaleny Mortęskiej - Nowa inwestycja na mapie Chełmna. Sprzedaż lokali mieszkalnych w miejscowości Chełmno, gmina Chełmno, powiat chełmiński,.

Szczegóły ogłoszenia

950 zł120 m² 7,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 7 miejsc noclegowych. Koszt wynajmu za miesiąc 950 złotych za miejsce noclegow. Mieszkanie składa się z 5 pokoi , przedpokoju , 2 łazienki. Osoby zainteresowane wynajmem proszone są.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł63 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe, o powierzchni 63 m2. Lokalizacja - Bydgoszcz.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł49 m² 12 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 w Milanówku. Nieruchomość gotowa do wprowadzenia się, nie wymaga wkładu finansowego. Rozkład mieszkania: - przedpokój, - kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł37,70 m² 17 214,85 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie na sprzedaż, warszawa, stara Ochota, 2 pokoje o pow. 37,7m2, usytuowane na 8 piętrze w 12-piętrowym budynku wybudowanym w 1969r. Nowa, niższa cena sprzedaży: 649 tys. zł. Akces.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł52,37 m² 21 386,29 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Przedstawiam Państwu piękne, klimatyczne mieszkanie dwupokojowe w odnawianej kamienicy z 1949 roku, wpisanej do gminnej ewidencji zabytków. Mieszkanie ma powierzchnię 52,37 mkw i znajdziemy.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł46,90 m² 7 783 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa Niższa cena! Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokojowe Słupsk, ul. Górna | os. Hubalczyków Na sprzedaż funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie położone w Słupsk, przy ul. Górnej, na bardzo lubianym.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł50,30 m² 9 522,86 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,3 m2 w Rzeszowie na ulicy Popiełuszki. W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości mieszkanie 2 pokojowe o pow. 50,3 m2. Mieszkanie znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł72,10 m² 8 252,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63,5 m^2 z przynależną dużą piwnicą o pow. 17,4 m^2. Lokal zajmuje całą kondygnację pierwszego piętra, położony jest w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł79,50 m² 60,38 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: moderna to nowoczesna kamienica położona w samym sercu Gdyni tuż przy Placu Kaszubskim. W niedalekim sąsiedztwie inwestycji znajduję się Skwer Kościuszki, plaża miejska, basen.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł38,75 m² 20 103,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

1. Opis nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany na 3. piętrze, z dużym tarasem i otwartym widokiem na Odrę. To przestrzeń, która została zaprojektowana tak, aby żyć.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

735 324 zł84,52 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w Nowo budowanym kameralnym osiedlu trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych w prestiżowej dzielnicy Polic w otoczeniu zieleni, ciszy i spokoju. Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł38 m² 6 289,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Niskie w utrzymaniu, bez nakładów finansowych czekające na wprowadzenie nowego właściciela, mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 38,00 m , położone na III piętrze, w bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

463 712 zł53,92 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nową inwestycję mieszkaniową na mapie Tarnowa. Znajduje się ona na rogu ul. Sportowej i Warsztatowej. Jest to kompleks trzech budynków w którym będzie się znajdować.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł49 m² 5 693,88 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę mieszkania przy ulicy Sikorskiego w Łęcznej. Lokalizacja: mieszkanie mieści się na osiedlu Niepodległości. W okolicy nieruchomości znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł44,50 m² 14 808,99 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie 3-pokojowe W oliwie dla obcokrajowców. Lokalizacja: oliwa to najbardziej malownicza i pożądana dzielnica Gdańska. Mieszkanie zlokalizowane jest w pobliżu Parku.

Szczegóły ogłoszenia

733 000 zł61,10 m² 11 996,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie o powierzchni 54,10 m2 wraz z piwnicą 7m2 - całość 61,10 m2 wpisana w księdze wieczystej w zrewitalizowanej kamienicy dla osób ceniących urok historycznych budynków. Po.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij