dowolna

Mieszkania

95 869 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 869 ogłoszeń

Rynek pierwotny

564 893 zł70,70 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przepiękne 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. 70,70 m2 z dużym ogrodem o pow. 64,72 m2 i balkonem w Ciechocinku.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł44 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam do wynajęcia ładnie urządzone mieszkanie o powierzchni 44 m2 znajdujące się na 1 piętrze budynku z 2014 roku przy ul. Kiprów w okolicy Placu Szembeka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 991 zł30,82 m² 18 396,85 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na Zabłociu ani podatku pcc 2%. Inwestycja: ta wyjątkowa inwestycja, która powstaje w jednym z najbardziej pożądanych miejsc w mieście. Położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł58 m² 39,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro, prezentuje na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 z dwoma balkonami i komórką lokatorską znajdujący się przy al. gen Władysława.

Szczegóły ogłoszenia

666 250 zł35,15 m² 18 954,48 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania jest piękne mieszkanie o powierzchni 35,15 metrów kwadratowych, składające się z dwóch pokoi, łazienki oraz obszernego tarasu, który oferuje widok na basen oraz na pobliski.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł46 m² 21 717,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Kraków Kazimierz ul. Bożego Ciała Nieruchomość: na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 46 m , usytuowane na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy z 1890 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł41 m² 3 634,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość znajduje się w miejscowości Nowy Staw. Nowy Staw jest oddalony : 14 km od Malborka i Nowego Dworu Gdańskiego ,a także drogi S7. Nowy Staw jest miejscowością prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł48,11 m² 31,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do o wynajęcia lokal mieszkalny położony w Gnieźnie w dzielnicy Skiereszewo przy ul. W. Gombrowicza. Mieszkanie znajduje się w nowym bloku z 2025 r. na II piętrze z windą.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł70,96 m² 16 896,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Jeśli poszukujesz przestrzeni niezbędnej do pracy lub wypoczynku, a nie chcesz przeprowadzać się poza miasto to biuro nieruchomości findsquare ma coś dla Ciebie. Mieszkanie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł46 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie przy ulicy Kwiatkowskiego w Rzeszowie w inwestycji Panorama Kwiatkowskiego. Mieszkanie o powierzchni 46 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 208 zł42,34 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz 2 pokoi blisko uczelni w Gliwicach, zależy Ci na wygodzie miejskiego życia z ciszą i zielonym otoczeniem? Osiedle Kochanowskiego to idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł38 m² 6 184,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Przytulne mieszkanie w sercu Bieszczad Ustrzyki Dolne, ul. 29 Listopada Szukasz idealnej bazy wypadowej w góry lub sprawdzonej inwestycji pod wynajem? To mieszkanie łączy w sobie doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł41,30 m² 14 406,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie: doskonały układ mieszkania, dzięki czemu: -salon z aneksem kuchennym uzyskał wyjątkową przestrzeń, a mieszkanie sprawia wrażenie, iż jest większe niż w rzeczywistości.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł72,80 m² 24 725,27 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż bardzo ładny Apartament, zlokalizowany w dzielnicy Ochota Szczęśliwice. Zlokalizowany na parterze w sześcio piętrowym budynku apartamentowym. W pełni wykończony, zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 000 zł32 m² 12 593,75 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i pcc - prosto od dewelopera! Kompaktowa kawalerka idealna dla pary, studenta lub młodych na start! Standard premium, elektryczne rolety, eleganckie częsci wspólne.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł120 m² 4 158,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Tylko U nas! 4- pokojowe mieszkanie z dostępem do ogródka w samym centrum Stepnicy! Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 120 m2, na którą składa się: - duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł39,50 m² 43,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dom oferuje do wynajęcia dwu pokojowe mieszkanie przy ul. Dworcowej 24 w Olsztynie. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w budynku trzypiętrowym. Lokal mieszkalny ma.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł52 m² 7 788,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1946

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 52 m2 usytuowane na parterze na os. Staszica. Cena mieszkania: 405.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? - Sypialnia z zastosowania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł65 m² 7 523,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie , położone na 1 piętrze w kamienicy , przy ulicy Romanowskiego w Nowym Sączy. Powierzchnia 65m. Mieszkanie bardzo przestronne :duży , jasny salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 730 zł39,18 m² 44,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie do wynajęcia z możliwością dopłat do czynszu Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 39,18m2 usytuowane na 3 piętrze z balkonem o pow. 2,71 m2. W pobliżu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

411 644 zł36,55 m² 11 262,49 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i podatku pcc - bez ukrytych kosztów. Nie współpracujemy Z pośrednikam. Jedno z najlepszych największych układowo mieszkań 2.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł37,10 m² 8 059,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Typ mieszkania: 2-pokojowe, pow. użytkowa - 37,10 m z dużym balkonem + piwnica Oferujemy Państwu mieszkanie do zamieszkania na ul. Tysiąclecia w Pobiedziskach. To 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł72,70 m² 14 442,92 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Komfortowe 4-pokojowe mieszkanie | ul. Rolna | Budimex | 73 m | Taras | Garaż Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 72,70 m , położone przy ul. Rolnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

398 168 zł27,21 m² 14 633,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Inwestora - sprzedaż apartamentów port 69 Do ceny należy doliczyć podatek vat 23%. Apartamenty port 69 to luksusowa enklawa w sąsiedztwie jeziora. Inwestycja powstaje w samym.

Szczegóły ogłoszenia

185 850 zł41,30 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z balkonem w Centrum Tarnowskich Gór. Wnętrze tego mieszkania składa się z salonu połączonego z kuchnią, pokoju, łazienki Główne zalety mieszkania: >.

Szczegóły ogłoszenia

4 950 zł75 m² 66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prestige 2-pokojowe mieszkanie w rewitalizowanej kamienicy | Idealne na cele mieszkalne lub reprezentacyjną siedzibę firmy Wyjątkowe mieszkanie na wynajem, położone w kamienicy przechodzącej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

348 570 zł38,73 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2/3 w Giżycku Widok na park Powierzchnia: 38,73 m Piętro: 0 / 6 Przemyślany układ funkcjonalny obejmuje: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

1 367 750 zł54,71 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Wyjątkowe 2-poziomowe mieszkanie z antresolą | Mokotów Dolny | przy Łazienkach Królewskich Na sprzedaż unikalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,71 m , zlokalizowane na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł37,10 m² 10 242,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,10 m , idealne dla pary, małej rodziny oraz inwestorów szukających nieruchomości pod wynajem. Lokal położony jest na 4.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł43 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.   Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe 43 m przy ul. Perkuna na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku z 1995 roku , bez windy,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

520 000 zł60,78 m² 8 555,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Świetna lokalizacja, os. Tatrzańskie, za szpitalem na ul. Arkońskiej, blisko, sklepów, szkoły, przedszkola, środków komunikacji miejskiej. W okolicy Las Arkoński i Kąpielisko Arkonka. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł92,35 m² 3 465,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Jeżeli marzysz o mieszkaniu w centrum, z łatwym dostępem do wszystkich udogodnień miejskich, a jednocześnie cenisz sobie unikalne widoki i dużą przestrzeń życiową, ta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 000 zł31 m² 12 903,23 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Nowoczesne mieszkanie w rozwijającej się części Katowic idealne połączenie miasta, spokoju i inwestycyjnego potencjału. Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł60,40 m² 9 254,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,4 m , położone na 1 piętrze w niskim 4-piętrowym bloku na osiedlu Pod Dalnią, przy ul. Meissnera. To nieruchomość, która łączy świetny układ.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł27,82 m² 7 153,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu kawalerkę o powierzchni 27,82 m2 usytuowane na drugim piętrze w kamienicy na Zawarciu. Cena mieszkania: 199.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? - przestronny jasny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł62,50 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż komfortowe 3'pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,50 m2, mieszczące się na 6 piętrze w dwuletnim bloku z windą przy ul. Owsianej w Kaliszu. Mieszkanie niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 000 zł62,93 m² 9 137,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w Bilczy zaledwie kilkanaście minut od centrum Kielc. Stan deweloperski | Prywatny ogródek | Miejsce parkingowe Na sprzedaż nowoczesne, bezczynszowe mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł22 m² 118,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki przy ul. Rakowickiej 11 a, położonej nieopodal serca Krakowa, rynku Głównego. Opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się w kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

878 715 zł62,10 m² 14 150 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł66,10 m² 17 397,88 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mint Property prezentuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy al. Pokoju, w okolicach Ronda Grzegórzeckiego i Mogilskiego. Mieszkanie o powierzchni 66,10 m2 zlokalizowane jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł50 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1939

Lublin - Bronowice, M2, w dobrej cenie Opis mieszkania: - piętro: 1/1 - powierzchnia mieszkania: 50m2 - ogrzewanie z pieca kaflowego - kuchnia widna - łazienka z wc - zachodnia.