dowolna

Mieszkania

95 869 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 869 ogłoszeń

Rynek pierwotny

831 174 zł60,23 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:6/41

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W rzeszowie realizowana jest wyjątkowa inwestycja deweloperska. Powstaje zespół dwóch budynków. Niższy 18-piętrowy budynek N oraz wyższy 41-piętrowy budynek W. Jego wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł60 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferta bez prowizji dostępne tylko U nas Polecamy do sprzedania wygodne jasne mieszkanie 3-pokojowe w dużym balkonem. Lokalizacja Nieruchomość położona na 3 pietrze budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł32 m² 13 093,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szukasz miejsca, do którego możesz wejść i od razu poczuć się jak u siebie? To mieszkanie ma w sobie coś więcej niż metraż ma klimat, światło i spokój, którego szukasz po.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł66,55 m² 5 184,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Freedom Nieruchomości w Namysłowie zaprasza do zakupu mieszkania 3 pokojowego z balkonem w bloku na jednym z osiedli w mieście powiatowym Namysłów. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

1 630 000 zł106,70 m² 15 276,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1932

Wyjątkowy apartament z trzema sypialniami [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Oferujemy przestronne, ponad 106 m czteropokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

855 000 zł66,40 m² 12 876,51 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ofertujemy 3 pokojowe mieszkanie (66,3 m2) na warszawskim Bródnie (ul.Wyszogrodzka) z widokiem na Park Bródnowski. Rozkład nieruchomości: - 3 pokoje; - kuchnia w aneksie połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

437 052 zł50,82 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zainwestuj w gotowe mieszkanie i zacznij budować własny majątek zamiast opłacać czynsz najmu. Prezentujemy ofertę bezpośrednią z biura sprzedaży dewelopera zmirob. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł66,40 m² 6 460,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Okazja! Cena za 1 m2 wynosi tylko 6460,84 zł! Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w Mielnie przy ul. Kościelnej w budynku z 1920 r. Nieruchomość znajduje się w urokliwym.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł58 m² 10 689,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro Jasłowska Nieruchomości prezentuje mieszkanie: 3 pokoje z prywatnym ogrodem cisza, zieleń i komfort codziennego życia. Na sprzedaż przytulne i funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

676 000 zł55,41 m² 12 199,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Wejherowo - Nanice | 3 pokoje |.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł54 m² 231,48 zł/m²

 

Piętro:19/44

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elegancki i nowoczesny apartament z jedną sypialnią w apartamentowcu Cosmopolitan english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaoferować.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł76 m² 4 736,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,70 m na wysokim parterze w pięknie odnowionej kamienicy Możliwość wyznaczenia własnego ogródkawymienione wszystkie instalacjestylowa sztukateria.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

331 870 zł30,17 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na pograniczu Myślenic deweloper Jania Construction realizuje inwestycje mieszkaniową wielorodzinną Leśne Miasteczko. W sąsiedztwie 60 hektarowego lasu w dwóch etapach deweloper zaplanował.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł100 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Kupno tego mieszkania to doskonała inwestycja pod wynajem. Zapraszamy Inwestorów, a także Klientów chcących zamieszkać w tym mieszkaniu. Jeśli jesteś rodzicem i chciałbyś kupić.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł54 m² 15 277,78 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie położone na 4-tym piętrze 12-piętrowego docieplonego, zadbanego budynku, zbudowanego w 1977 technologii rama H. Instalacje wod-kan zostały wymienione. Całe wyposażenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 166 533 zł127,17 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni blisko 130 m , położony w prestiżowej inwestycji Wola Justowska - nowoczesnym osiedlu wyróżniającym się elegancką architekturą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł49,46 m² 6 651,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz nieruchomości w samym centrum miasta? To mieszkanie o powierzchni 49,46 m2 usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku w centrum miasta. Komfortowe, przestronne - idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Privatehousebrokers prezentuje mieszkanie z tarasem przy ul. Czyżewskiego 1, na krakowskim Łobzowie. Lokalizacja: ulica Czyżewskiego położona jest tuż przy stacji kolejowej Kraków- łobzów. Stąd.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł69,40 m² 15 836 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż świeżo wykończony trzypokojowy apartament o powierzchni 69,40 m2 w nowo oddanej inwestycji Strefa Progress przy al. Kościuszki 130. Apartament znajduje się na VII piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł64 m² 14 828,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - Możliwość zakupu nieruchomości przez obcokrajowców. Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe po generalnym remoncie | balkon | piwnica - 10 m | Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł30,08 m² 83,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka o powierzchni 30,08 m znajdująca się w Krakowie przy ul. mjr. Ryszarda Nuszkiewicza, w dzielnicy Prądnik Czerwony. Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 30,08.

Szczegóły ogłoszenia

751 593 zł47,80 m² 15 723,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kołobrzeg na sprzedaż gotowy do zamieszkania lub do wynajmu, dochodowy apartament z możliwością odliczenia podatku 8 % vat oraz zaoszczędzenia 2 % na opłatach notarialnych z powodu braku.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł87,72 m² 12 528,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Apartament z Widokiem na Wolność: 84 m i Taras, który Zmienia Wszystko Czy można mieszkać w mieście, a czuć się jak w luksusowym domu wakacyjnym nad brzegiem rzeki? Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł120 m² 4 458,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem ogłoszenia jest mieszkanie 2 poziomowe położone w Kamieniu Pomorskim przy ul Szczecińskiej. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł48 m² 6 437,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 2 pokojowe w centrum Gryfic. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł59 m² 7 440,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż nr oferty: sldoc9056 kategoria: mieszkanie miasto: legnica, zosinek powierzchnia: 59m2 ilość pokoi: 3 parter Piwnica Przedstawiamy na sprzedaż przepiękne mieszkanie w Legnicy. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł29 m² 6 517,24 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Do sprzedania Spółdzielcze - Własnościowe Prawo do Lokalu - możliwość zakupu przez obywateli ukrainy bez zezwolenia mswia. Mieszkanie położone w jednej z najlepszych lokalizacji dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

479 700 zł30 m² 15 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Home&invest Oddział Wrocław Kawalerka 29,61 m | umeblowana | loggia z widokiem na park | winda | Wrocław, nowy Dwór Na sprzedaż w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 29,61.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł45,80 m² 34,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania do wynajmu na Tysiącleciu Oferta najmu mieszkania dwupokojowego zlokalizowania w cichej , spokojnej dzielnicy Tysiąclecie przy ul. Kiedrzyńskiej. W bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł80 m² 58,75 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia! Tylko 150m do metra! 3 pokoje | 2 łazienki | garderoba | duży balkon | garaż podziemny Komfortowe 3 - pokojowe mieszkanie w samym sercu Starego Mokotowa - tuż przy Metrze Racławicka.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł35 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2 w inwestycji z 2018 roku. МЫ говорим на русском budynek I lokalizacja: budynek: blok z 2018r. ;.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 000 zł67 m² 9 089,55 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Prezentacja możliwa od poniedziałku do soboty, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł56 m² 9 553,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 54,69 m , położone na 3 piętrze nowoczesnego budynku z 2019 roku przy ul. Monte Cassino w Brzegu.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł58,10 m² 15 473,32 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Ekskluzywne mieszkanie Z prywatnym ogrodem | niepołomice Prywatny ogród | Kameralna zabudowa | Wysoki standard | Smart Home | Klimatyzacja | 2 miejsca parkingowe | Ładowarka do aut elektrycznych |.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowość! Komfortowe mieszkanie do wynajęcia w centrum miasta! 2-pokojowe, o wysokim standardzie wykończenia, urządzone bardzo klimatycznie, kompletnie umeblowane. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł86,90 m² 3 682,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż segment w budynku wielorodzinnym w Grabianowie/k Śremu. W skład dwukondygnacyjnego lokalu o pow. 86,9 mkw wchodzą: 3 sypialnie, pokój dzienny z aneksem kuchennym,.