dowolna

Mieszkania

95 875 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 875 ogłoszeń

2 300 zł44,50 m² 51,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,5 m , położone na parterze budynku przy ul. Mikołaja Trąby w Warszawie. Lokal stanowi idealne połączenie wygody.

Szczegóły ogłoszenia

702 000 zł27 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Romaszewskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 9 piętrowym budynku Rok budowy: 1972 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł58,86 m² 6 778,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską - wyjątkowa oferta w Trzciance To miejsce, gdzie codzienność staje się wygodna, a każda chwila nabiera wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł52,27 m² 5 548,12 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta tylko u Nas! Kama Nieruchomości prezentuję Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane na drugim i ostatnim piętrze kamienicy w poszukiwanej części Cieplic. W skład 52,27m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

444 278 zł48,03 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż mieszkania w ramach nowej inwestycji położonej przy ul. Budziwojskiej w Rzeszowie. Oferta dotyczy mieszkania na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Ariańskiej, w samym centrum Krakowa. Nieopodal Galerii Krakowskiej, pk i uek. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest przy ulicy Ariańskiej (przecznica od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

356 155 zł37,49 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł36,52 m² 3 532 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dużą kawalerkę w Pszowie na Osiedlu Kościuszki. Mieszkanie o powierzchni 36,52 m2 znajduje się na 2 piętrze 2 piętrowego blok. Układ pomieszczeń: - duży.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł64 m² 2 109,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Nowe Miasteczko, mieszkanie, parter, 64 m2, zamienię lub sprzedam, 135 000 pln. Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie położone na parterze (64 m2), pomieszczenia przynależne - piwnica, komórka (11,70 m2).

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł45,44 m² 11 510,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Ofertę sprzedaży stanowi kompletnie umeblowany i wyposażony lokal mieszkalny wraz z komórką lokatorską zlokalizowany w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł24 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Komfortowe, ładnie urządzone jednopokojowe mieszkanie w zielonej części Warszawy. Kamionek. Osiedle Kinowa Rozłucka. Niskie, kameralne budynki tuz obok Ogródków działkowych. Mieszkanie zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

857 000 zł39,60 m² 21 641,41 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2 pokoje z widokiem na Warszawę | ul. Wałowa | 9. piętro | balkon Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z potencjałem aranżacyjnym, położone w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł70,10 m² 13 537,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Atuty: * m do przystanku autobusowego i tramwajowego; * m do obwodnicy południowej; * m do ul. Długiej; * 3 niezależne pokoje; * Gotowe do zamieszkania: * Ogólnodostępne miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 890 zł38 m² 13 155 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł54 m² 31,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o pow. 54m położone na drugim piętrze w niskim bloku przy ul. Zbyszewskiego w Rzeszowie. Mieszkanie składa się z : - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł51,30 m² 8 557,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Rzeszowskie Nieruchomości prezentują nową inwestycję - Osiedle Miłocin przy ul. Myśliwskiej! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego osiedla obejmującego 16 segmentów dwu lokalowych.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł46 m² 4 978,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż mieszkanie 46 m 2 - 3 pokoje - centrum Chodzieży Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 46 m 2 , zlokalizowane w samym centrum Chodzieży. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł52 m² 19 211,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Trzypokojowa nieruchomość na klimatycznym Ostrowie Tumskim, przy placu Katedralnym. Po generalnym remoncie, dostępna od zaraz. Opiekun oferty: marta Woźniczka-Opuchlik Nr. licencji pfrn   .

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł82,62 m² 14 524,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Jeśli zależy Ci na gotowym, dopracowanym wnętrzu, które nie wymaga żadnych dodatkowych prac to mieszkanie może być dokładnie tym, czego szukasz. Lokal o powierzchni 82,62 m znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 500 zł50,73 m² 13 788,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny 2-pokojowy lokal mieszkalny o pow. 50,73 m z ogródkiem w stanie deweloperskim idealny dla pary, singla lub jako inwestycja pod wynajem. Ten funkcjonalny lokal o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

686 178 zł46,13 m² 14 874,88 zł/m²

 

Piętro:6/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Trio Nieruchomości, ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż kawalerkę w inwestycji Olszynki Park w Rzeszowie przy ul. Fryderyka Szopena 35c. Mieszkanie N30 znajduje się na 6.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł38 m² 6 447,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na III piętrze w bloku przy ul. Reymonta w Tuchowie. Lokal składa się z dużego pokoju, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 441 020 zł137,24 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Zakup bez pcc i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni 137,24 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł37,70 m² 8 355,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż - mieszkanie po kapitalnym remoncie wykończone pod klucz Jelenia Góra, mała Poczta Oferujemy Państwu atrakcyjny lokal mieszkalny o powierzchni 37,7 m , położony na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł49,40 m² 8 097,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Reda Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,40 m , położone na kameralnym osiedlu w spokojnej części Redy.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł70 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

| do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. około 70 m2 zlokalizowane na 3-piętrze w trzypiętrowej kamienicy w centrum Kielc, przy ul. Sienkiewicza. Ogrzewanie z sieci miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł51,23 m² 10 911,58 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 51,23 m , zlokalizowane przy ul. Antoniukowskiej, na osiedlu Antoniuk, w nowoczesnym bloku oddanym do użytku w 2013.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł85,12 m² 16 330 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą przestronnego czteropokojowego mieszkania o powierzchni 85,12 m2, położonego w atrakcyjnej lokalizacji Gdańska w dzielnicy Strzyża.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł43 m² 4 883,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie dwupokojowe W rynku W strzegomiu, C.O. Własne dla budynku. Więcej szczegółów, zdjęć oraz ofert nieruchomości na stronie biura nieruchomości Possessio, ul. Witosa 9a,.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł42,60 m² 8 896,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie dwupokojowe do wejścia. W korzystnej lokalizacji, na czwartym piętrze. Powierzchnia mieszkalna 42,6 mkw. Idealne dla młodych lub pod inwestycje. Mieszkanie: - salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł48,83 m² 23 551,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż piękne mieszkanie z dużym tarasem na Zabłociu english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować piękne mieszkanie, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł33,49 m² 9 823,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

2-pokojowe mieszkanie inwestycyjne w ścisłym centrum Gliwic - bezpośrednio przy Politechnika Śląska, kilka minut spacerem do Rynku oraz prezero Arena Gliwice. Funkcjonalny układ - 33,49 m ;.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

762 482 zł59,92 m² 12 725 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja powstająca w cichej i spokojnej a jednocześnie bardzo dobrze skomunikowanej południowej części Gdańska w okolicach Borkowa Osiedle składa się z sześciu 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 216 zł32,92 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu jednopokojowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem G103 o pow. 32,95 m2, położone na parterze nowoczesnego apartamentowca w II etapie inwestycji Let's Sea.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł55,90 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 55,9 m2 (użytkowa 30,39 m2), po remoncie, na poddaszu kamienicy w samym centrum (śródmieście) przy ul. M. Curie-Skłodowskiej w Radomiu woj. mazowieckie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł109,43 m² 5 473,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 109,43 m2, znajdujące się na trzecim piętrze kamienicy, usytuowanej w samym sercu Szczecina. Ta nieruchomość nie tylko oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł59,05 m² 7 942,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie na czwartym, najwyższym piętrze bloku na Kalinowszczyznie. Os. Kolejarz - rejon ul. Dembowskiego. Na powierzchnię 59,05m2 składają się 4 pokoje, osobna, widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

469 000 zł47,10 m² 9 957,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Rezerwacja Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z wygodnym dostępem do miasta? Ta oferta może być idealna właśnie dla Ciebie. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 160 zł43,24 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kupujący 0% prowizji! nowa inwestycja - osiedle morelowa! Z radością prezentujemy Państwu najnowszą inwestycję pod nazwą "osiedle Morelowa". W planach jest budowa trzech nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł54,58 m² 8 977,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Jasne, dwupoziomowe mieszkanie 70 m w doskonałej lokalizacji w Wejherowie To idealna propozycja dla młodej rodziny, osób pracujących zdalnie lub szukających komfortowej przestrzeni blisko.

Szczegóły ogłoszenia

936 000 zł67 m² 13 970,15 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 67.00 m2. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na parterze